Tjonge, dat proces duurt inderdaad ff. Ben nu al een tijd bezig maar voor mijn gevoel niets opgeschoten. Ik heb een Matrox Millennium II PCI kaartje. Ook bij mij loopt powerstrip geregeld vast, al lijkt dat met een oudere versie (3.02) nu beter te gaan.Verwijderd schreef op 05 september 2004 @ 22:28:
Als je nu het lcd aanzet (en 'Bureaublad naar deze monitor uitbreiden" aanzet in Windows) zul je waarschijnlijk strepen over het scherm zien lopen. Je moet nu met powerstrip (*download*) de videokaart settings aan gaan passen (rechterklik in system tray > Diplay Profiles > Config > videokaart selecteren > advanced timings). Dit proces gaat gegarandeerd een paar uur duren. Dit heeft bij mij heeft het een paar dagen geduurd omdat powerstrip steeds vastliep. Tenslotte werkten de volgende instellingen (let op! dit verschilt per display en de volgende instellingen zullen waarschijnlijk niet bij jou werken). Je moet in ieder geval de 720x576 resolutie aanhouden en csync en interlaced gebruiken. Verder moet de hsync rond de 16 kHz liggen en de vsync rond de 25 Hz.
Ik heb jou settings (na veel geklooi) ongeveer kunnen benaderen maar helaas geen beeld
Via de TV-out van mijn radeon 8500 kaartje heb ik wel beeld (al is dat niet al te best van kwaliteit)
/update: Ik kom er nog steeds niet uit en weet niet waar het fout loopt

http://picserver.org/view_image.php/9NHN59L80D9I/p.png
Maar als ik dan in het advanced timings scherm terugkom dan zijn de H/V refreshrates en de pixelclock doodleuk verdubbeld (pixclock~30Mhz ipv 15 H:~32Khz V:~47Hz)
http://picserver.org/view_image.php/P289D36OU645/p.png
Ik heb het gevoel dat het iets met de interlace heeft te maken maar heb te weinig kennis om te weten wat er niet goed gaat.
Wie weet dat wel?
[ Voor 28% gewijzigd door Verwijderd op 25-09-2004 09:06 ]