hehe mijne heeft een en al hiphop muziek erop staan 
Maar convert het eens naar MP3.. misschien dat dat helpt.
Maar convert het eens naar MP3.. misschien dat dat helpt.
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
[ Voor 21% gewijzigd door Rambo op 10-09-2004 19:47 ]
If you want to be serious, we make a powerpoint presentation.
Verwijderd
Dat probleem heb ik ook gehad maar heb het ergens in het menu uit gezet maar zou niet meer weten waar.Rambo schreef op 10 september 2004 @ 19:34:
Waarom heten ze dan SIMS?
Nu ik ze even heb gebruikt valt het wel mee, kwaliteit is goed! (Beter dan mijn goedkope vorige). Zit nog te twijfelen om van die Sony mdr 51lp te kopen, maar je vind ze bijna nergens, die duurdere 71 wel ...
Oh ja, de xen 400 is super!
vraagje:
Als ik hem op pauze zet, dan gaat de microfoon aan. Erg irritant. Hoe krijg ik die uit?
Ik zit steeds vast in het opnemen!!!
Verwijderd
ik heb er ook alleen maar hiphop op staan maar ben er achter gekomen hoe het komt dat hij dat nummer niet afspeelde, nummer was zeg maar een beetje fout (alle 8 de nummers) want real one player kon het ook niet afspelenVerwijderd schreef op 10 september 2004 @ 15:52:
hehe mijne heeft een en al hiphop muziek erop staan
Maar convert het eens naar MP3.. misschien dat dat helpt.
Settings -> Monitor -> OffVerwijderd schreef op 11 september 2004 @ 15:59:
[...]
Dat probleem heb ik ook gehad maar heb het ergens in het menu uit gezet maar zou niet meer weten waar.
Hij hoort door te spoelen met versneld geluid.greenlizzard schreef op 11 september 2004 @ 20:58:
Het doorspoelen van muziek doet ie trouwens ook niet helemaal lekker he. En soms geeft ie nummers niet goed aan, meestal het geval bij wma.
[ Voor 14% gewijzigd door greenlizzard op 14-09-2004 17:25 ]
De EMP-400 en de iRiver spelers hebben allebei dezelfde output power.greenlizzard schreef op 14 september 2004 @ 17:24:
Is het niet mogelijk om in een nieuwe firmware upgrade het geluid effe flink te verbeteren, want ik vind hem echt niet goed. Ik had vandaag effe de Iriver van een vriend van me op en die heeft pas goed geluid, lekkere bas en goede surround. Daarbij is de Xen400 echt maar een draai-orgeltje.
PS: ligt niet aan de oordopjes, want ik gebruikte bij die Iriver gewoon die van de Xen.
Dat ben ik dus ook gelijk gaan doen, maar dat leverde niks beters op, het geluid ging helemaal slecht klinken toen ik de EQ zelf anders ingestelt had. Ik heb het een half uur geprobeerd om een goeie EQ te maken maar die user EQ's die klinken niet te best, erg slecht geluid krijg je dan, ook kwalitatief slecht met soms soort ruis effect.Verwijderd schreef op 14 september 2004 @ 18:34:
[...]
De EMP-400 en de iRiver spelers hebben allebei dezelfde output power.
Verander dus je EQ een beetje, je hoort ongeveer dezelfde volume en diepte te krijgen als de iRiver.
Uh dopjes en Radio ontvangst maakt geen donder uit hoor. Een koptelefoon krijg ook niet een beter ontvangstsignaal dan een oordopje.Rambo schreef op 15 september 2004 @ 08:46:
2e probleem:
Radio ontvangst is echt helemaal klote. Met de originele dopjes en met de nieuwe.
[ Voor 38% gewijzigd door Outerspace op 15-09-2004 11:50 ]
Zoekt nieuwe collega's (jr/sr engineers, servicedeskmedewerkers of managers in de Randstad
Hoe je het ook bekijkt, die radio is niks. Ik weet welke frequentie ik moet hebben, maar ik hoor bijna niks. Ook niet met andere dopjes.Verwijderd schreef op 15 september 2004 @ 16:51:
Hey allemaal,
Ik moet wel even mededelen dat EZAV erg druk is met het updaten van de speler.
Er zijn al een heel groot aantal suggesties toegevoegd dus vandaar dat het misschien enige tijd kan duren voordat de gewenste update misschien wordt uitgevoerd.
@Rambo,
Ja het klopt, ik had dit zelf ook met Ogg 450kbps
Maar het verschil is (gelukkig) toch niet meer merkbaar vanaf ~150kbps
Over de radio..
De autoscan zoekt alleen naar zenders zonder ruis, ik hier in Purmerend ontvang 7 zenders.
Je kunt natuurlijk ook proberen om de instelling Mono te zetten en dan naar zenders zoeken.
Of met de hand zelf zenders invoeren.
@outerspace
De Dopjes zijn wel belangrijk voor ontvangst van de radio.
Het gebruikt de snoer van de oordopjes om radio signalen op te vangen.
Bij de Sony's kun je imo het beste radio signalen ontvangen, dit ook dankzij de 'dikke' draad wat er gebruikt wordt.
Laten we hopen de geluids kwaliteit.Rambo schreef op 15 september 2004 @ 20:37:
[...]
Hoe je het ook bekijkt, die radio is niks. Ik weet welke frequentie ik moet hebben, maar ik hoor bijna niks. Ook niet met andere dopjes.
Ogg
Ok, dan weet ik dat en dan gebruik ik max 160kbs. Moet geen probleem zijn.
Kan ik ergens vinden wat er in de komende update wordt verwerkt?
Upside down
Selecteren in het menu door op het joystickje te drukken en selecteren in het sub menu stickje naar rechts.Craytahar schreef op 15 september 2004 @ 22:04:
Ik heb een aantal dingen waar ik dus problemen mee heb, ten eerste ik vind de besturing zo vaag en irritant. Ik kan gewoon NIKS veranderen in het menu ik heb het boekje gelezen hoe het moet maar het lijkt wel dat me Jog niet werkt ofzo. Want als ik zeg maar eerst naar menu ga dan naar set dan krijg je een rijtje opties, dan zegt het boekje dat je eerst 3. Duw de JOG knop omhoog of omlaag om door de submenu-opties te bladeren. <Duw de JOG knop naar links |<<) om naar het hoofdmenu terug te gaan. Tot zo ver ok logisch. Dan staat er bij 4. Duw de JOG knop omhoog(+) of omlaag(-) om de opties van het submenu te selecteren, maar hoe kom je in godsnaam in het submenu?!?!? waarom zetten ze dat er niet bij want als ik dan + of - druk dan scroll ik nog steeds door het set-menu en niet door het submenu (bv. time set). Kan iemand me dat uitleggen hoe het nou zit?
Ten tweede was mijn vraag, waarom zegt ie elke keer dat ik doelverlies heb ofzo als ik mp3 files kopieer naar de speler?
Bij mij utzelfde hoor maar dna met hiphopUncle E schreef op 15 september 2004 @ 23:09:
hmmm Heb ik wel de zelfde speler als jullie?
even een paar dingen die bij mij kennelijk anders zijn:
- geluid is uitstekend
- radio werkt prima
- files browsen geen probleem
- menu is duidelijk, zelfs zonder boekje
- doorspoelen ok
Misschien dat het komt omdat ik er nog geen hiphop op heb gehad???
Als dat echt zo is dan wil ik een nieuwe dan ligt het vast aan die van mij.......
Het ligt aan de gevoel dat je voor muziek hebtgreenlizzard schreef op 15 september 2004 @ 23:14:
[...]
Als dat echt zo is dan wil ik een nieuwe dan ligt het vast aan die van mij.......
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
De eerste ben ik in ieder geval niet zo zeker of het kan..SnoeiKoei schreef op 16 september 2004 @ 10:57:
1) Ondersteuning van playlists, of de mogelijkheid bestanden achteraf op je player zelf te sorteren, zou ideaal zijn. Jammer dat dat niet kan.
2) Ik vind dat het langsscrollen van de filename (zowel in de mappenbrowser als tijdens het afspelen) VEEL te langzaam gaat. Als je filename zowel artiest als album titel en titel van het nummer bevat, komt de hele naam bij sommige liedjes wel twee keer voorbij gedurende het afspelen!Dat mag allemaal iets sneller. Bij de mappenbrowser is het nog irritanter, want als je dan een specifieke file zoekt, moet je telkens eerst wachten tot de artiest, dan het album en dan de titel van het liedje voorbij zijn gekomen, lang voor die tijd springt de speler dan echter al uit de mappenbrowsermodus (leuk woord voor galgje).
Zou super zijn als deze dingen een keer worden opgelost in de firmware.
Verwijderd schreef op 16 september 2004 @ 11:16:
[...]
De eerste ben ik in ieder geval niet zo zeker of het kan..
Bij de tweede.. daar kan je instellen hoe snel het moet voorbij gaan
Weet alleen ff niet welk menuutje dat precies was.
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
Verwijderd
hahahaha ja das k*t, ik heb er iig geen last van gehad, en ik denk dat het ook niet zo goed is als je dat krijgt te zien. Ik denk dat je beter ff naar de winkel waar je hem gekocht hebt kunt gaan en hun het zelfde uitleggen zoals je hier hebt gedaan.Evolutionz schreef op 16 september 2004 @ 19:05:
Ik heb net mn emp400 binnen. Prachtig ding...maar ik heb nu al een probleem. Ik had hem eerst opgeladen, daarna aangezet en een liedje eropgezet, beetje gespeeld in het menu...daarna uitgezet...
Maar nu zet ik hem weer aan en zie 2 zwarte strepen op mn scherm![]()
Is hij nu stuk?Zo ja, waar moet ik hem naartoe sturen?
Verwijderd
Ja, das idd k*t, heel erg k*t! Inmiddels heb ik al een mailtje naar RMA@mp3spelers.nl gestuurd. Nu moet ik alles weer terugsturenVerwijderd schreef op 16 september 2004 @ 19:35:
[...]
hahahaha ja das k*t, ik heb er iig geen last van gehad, en ik denk dat het ook niet zo goed is als je dat krijgt te zien. Ik denk dat je beter ff naar de winkel waar je hem gekocht hebt kunt gaan en hun het zelfde uitleggen zoals je hier hebt gedaan.
[ Voor 35% gewijzigd door Evolutionz op 16-09-2004 19:57 ]
Verwijderd
Tis nogal ver...ik woon in amsterdam...en aangezien ik geen OV heb... €_€Verwijderd schreef op 16 september 2004 @ 20:09:
je kan ook altijd nog naar het bedrijf zelf gaan. dan hoef je het niet op te sturen, en waarschijnlijk zullen ze niet moeilijk doen en krijg je zo een nieuwe.
Hier nog iets aan?Evolutionz schreef op 17 september 2004 @ 00:32:
Yep, dat was ik. Ik was helemaal depressief.
Inmiddels al een firmware upgrade gedaan, maar helaas...geen resultaten. Nog steeds 2 hele prachtige verticlae lijnen op m'n scherm. Wat ook vaag is, is dat dat schermpje nu gaat knipperen wanneer ik hem connect met m'n pc. Het duurt een tijdje voordat hij bij "charge ok blablabla" komt.
Ik denk dat ik hem moet terugsturen...6 dagen...dat is idd wel erg lang. Weet iemand hoe ik het veilig kan sturen, heb er namelijk geen ervaring mee. Ik hoorde iets met handtekening
hoeveel kost dat allemaal...en hoe groot is de kans dat ik een nieuwe mp3 speler krijg?
Laat me weten of dit werktPlease follow below instruction if you encounter any display problem after upgrading to 1.14G
1. Copy "ezav1.rom" & all TBL files in 1.14G version into player and turn off and restart
2. And then FAT error will be displayed
3. Proceed Format and then the displayed will be broken.
4. Copy of all file in TBL folders into player and turn OFF and ON
5. Move font down menu -> Press enter key with player button.
Upside down
Over de handleiding,Craytahar schreef op 17 september 2004 @ 23:09:
Ik heb het spelertje nu 2 dagen en ben er al helemaal verliefd op. Ik vind de manual wel erg vaag staan sommige dingen niet in uitgelegd enzo. Ook vind ik het gebruik niet helemaal optimaal. Maar het geluid dat eruit komt zo vol en mooi echt geweldig en dan heb ik niet eens goeie oordopjes die moeten nog komen.
Echt dikke 10 klinkt 5x beter als me vorige speler iriver IHP-120.
Moet ik over die van mij dan toch niet eens contact gaan opnemen, want het charge ok scherm komt niet altijd opdagen en ik vind die van mij in ieder geval geen superieur geluid leveren. De bass is waardeloos en er zit weinig diepte in het geluid. En zo zijn er nog wat kleine dingetjes.Craytahar schreef op 17 september 2004 @ 23:09:
Ik heb het spelertje nu 2 dagen en ben er al helemaal verliefd op. Ik vind de manual wel erg vaag staan sommige dingen niet in uitgelegd enzo. Ook vind ik het gebruik niet helemaal optimaal. Maar het geluid dat eruit komt zo vol en mooi echt geweldig en dan heb ik niet eens goeie oordopjes die moeten nog komen.
Echt dikke 10 klinkt 5x beter als me vorige speler iriver IHP-120.
Verwijderd
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
[ Voor 13% gewijzigd door greenlizzard op 20-09-2004 19:46 ]
Verwijderd
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
heb geduld.Verwijderd schreef op 21 september 2004 @ 14:17:
zit er al weerus wat nieuwe firmware aan te komen ....
Verwijderd
ik zweer het dat er glow in the dark op zit houd de speler maar heel dicht bij een lamp en kijk dan maar eens in het donker dan zie je om de toetsen heen een licht gevende rand. probeer maar uitSnoeiKoei schreef op 21 september 2004 @ 12:19:
Greenlizzard: Helemaal mee eens. En als je geen handleiding bij de hand hebt, maar blijkbaar wel internet om vragen over bediening te gaan stellen, dan kan je de handleiding dus downloaden, uit de start post of van www.ez-av.com
@wacky: WTF... Glow in the dark??? Wat had jij op?!?!?
Jaja, waar zo'n apparaatje je al niet mee bezig houd heVerwijderd schreef op 21 september 2004 @ 18:25:
[...]
ik zweer het dat er glow in the dark op zit houd de speler maar heel dicht bij een lamp en kijk dan maar eens in het donker dan zie je om de toetsen heen een licht gevende rand. probeer maar uit
en nog iets bij me speler is nu ongeveer de helft van de bovenste lak laag eraf (nu al) probeer hem nu helemaal er af te krassen over heel de speler want dan ziet hij er gewoon weer goed uit.
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
Verwijderd
ja daar heb ik o0k last van ... ik had hem nog maar net en ik heb hem steeds in het beschermhoesje gehad ... bij mij is nu op de bolle rand boven "ezav" een laag er af ... en het begint nu onder de bediening ... ik wil alles dur eigenlijk ook wel af halen maar gaat de letters ezav etc dan niet weg ... heb je het al geprobeerd??Verwijderd schreef op 21 september 2004 @ 18:25:
[...]
en nog iets bij me speler is nu ongeveer de helft van de bovenste lak laag eraf (nu al) probeer hem nu helemaal er af te krassen over heel de speler want dan ziet hij er gewoon weer goed uit.
Jij vroeg welke ik gebruikSnoeiKoei schreef op 22 september 2004 @ 10:43:
ThaDemon: Die dopjes zie er heel anders uit dan op de foto uit je startpost
Ik heb het net uit geprobeerd. Ik had die "ring" al wel gezien, maar dacht dat het bij die knoppen hoorde. Nu vind ik de Xen echt helemaal TOP!Verwijderd schreef op 21 september 2004 @ 09:56:
hey mensen kwam er gister achter dat dit ding glow in the dark heeft, ik zag hem in een keer liggen in het donkerecht grappig
BedanktVerwijderd schreef op 23 september 2004 @ 15:52:
!TIP!
Q: Navigeren gaat behoorlijk traag en tijdens het afspelen van muziek en navigeren hoor ik gekraak omdat ie de volgende pagina moet laden, hoe los ik dit op?
A: Sluit de speler aan op je PC, Ga naar Deze Computer -> Eigenschappen van "Externe Schijf" -> Extra -> Defragmenteren. Krijg je de melding dat er niet genoeg ruimte is, gewoon doorgaan. Dit kost je ongeveer 3 minuten hoogstens. Wanneer het af is kan je sneller navigeren en hoor je dat gekraak minder/niet tijdens het afspelen.
Verwijderd
Ik heb nu bijna alles eraf gekrast alleen de lak om de biedings knoppen is lastig eraf t ekrijgen omdat je er bijna niet bij kunt, Het beste is gewoon een meisje in schakelen met goede nagels, heb ik ook gedaan ziet er nu weer goed uit. je moet gewoon elke keer na het krassen ff met een doekje erover heen gaan zodat je de lak er af poetstVerwijderd schreef op 22 september 2004 @ 16:16:
[...]
ja daar heb ik o0k last van ... ik had hem nog maar net en ik heb hem steeds in het beschermhoesje gehad ... bij mij is nu op de bolle rand boven "ezav" een laag er af ... en het begint nu onder de bediening ... ik wil alles dur eigenlijk ook wel af halen maar gaat de letters ezav etc dan niet weg ... heb je het al geprobeerd??
wie heeft hier nog meer last van ?
Als je em tot de laatste kB vult kan ie inderdaad moeite hebben met navigeren omdat het geheugen vol zit.joRDzz schreef op 23 september 2004 @ 16:37:
[...]
BedanktHad ik zelf ook al bedacht
Maar als hij bijna vol zit, werkt het volgens mij niet helemaal.
Verwijderd
Ik betwijfel dat het mogelijk is.Verwijderd schreef op 23 september 2004 @ 20:54:
ik heb bij de mediamarkt gevraagd wat ik kon doen ivm die laklaag. Zij hebben mij doorgewezen naar de site www.tu-and-tu.com . Ze zeiden dat ik daar even een mailtje naar toe moest sturen en dat ik daar dat een nieuw frontje kon kopen. En dan niet hetzelfde frontje maar ook een soort aliminium frontje ... een beetje zoals de 512mb versie van de xen-200. Dus ik heb nu een mailtje gestuurd met de vraag naar frontjes daarbij. Volgens de die gast van de mediamarkt kon je die frontje heel makelijk vervangen met een schroevendraaiertje en het zou helemaal geen punt zijn om dat zelf even te doen. 1 ding is zeker ... ik wil wel zon metallic frontje, zodra ik antwoord het op mijn email laat ik het ff weten ...
Verwijderd
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
Verwijderd
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
Verwijderd
Verwijderd
Verschillen EMP-400 t.o.v. de EMP-200Ik heb de oplader erbij gekocht ja, hele meuk besteld+gekocht bij MP3spelers.nl (oplader is daar maar 4 euro nogwat als je em bij een MP3speler koopt.)
Heb het apparaatje nu twee weken intensief gebruikt en heb nog niet 1 klacht. Is nog nooit vastgelopen ofzo. Geluid is perfect. Gebruik overigens nog de oude firmware; ik zie geen reden om te upgraden want de nieuwe firmware biedt mij geen voordelen.
Ik heb de 200 nooit gebruikt dus ik kan niet zeggen of er echt grote verschillen in gebruik of kwaliteit zijn. Voor de 200 is ondertussen voldoende nieuwe firmware om kinderziektes te verhelpen. Aan de andere kant denk ik dat EZ-AV ondertussen meer ervaring heeft en dat de 400 met minder kinderziektes op de markt is gezet. Volgens mij is het verschil tussen de 200 en 400 vooral een kwestie van smaak?
Misschien dat ThaDemon iets kan zeggen over de vergelijking 200/400?
Alleen de speler zelf opsturen.ik heb een mailtje terug gekregen wat beftreft die laklaag ... ik kan hem terug sturen en dan krijg ik gewoon een nieuwe![]()
alleen hoe moet je dat ding opsturen? met aankoopbon en al + het doosje etc?
en de verzendkosten zijn voor mij?
In de nieuwe firmware release die binnenkort uitkomt zal je kunnen kiezen tussen een 12 uurs- of 24uurs klok.Waarom wordt er in de display geen 24 uurs klok zichtbaar, terwijl je dit wel in de time settings invoerd.
Hoe moet ik een keuze maken voor een 24 uurs klok en kan dit wel?
Verwijderd
Yep klopt, er is namelijk een nieuwe lading vanuit Korea onderweg naar Nederland, dus even wachtenVerwijderd schreef op 24 september 2004 @ 14:41:
hij is opgestuurd, en ze zeiden dat ik hem binnen 5 werkdagen weer kan terugverwachten
"Life's a bitch and then you die.. That's why we get high, cause you never know when you're gonna go.."
Verwijderd
SuBBaSS: "SnoeiKoei, de topic-Freek"
Verwijderd
Inderdaat helemaal niet goed opgelet sorry.SnoeiKoei schreef op 24 september 2004 @ 15:48:
@Anadigi: ik zie nog geen nieuwe firmware op hun website staanDe versie die jij noemt is voor de 200, da's een andere MP3-speler dan in dit topic besproken wordt
![]()
![]()
![]()
Dus: ook nog geen change log beschikbaar.
Overigens kun je firmware installeren door 'm te downloaden, uit te pakken (zip bestandje), de 10 files die je dan hebt op je speler te zetten vanaf je PC (niet in een map maar in de root) en dan je speler uit en aan te zetten. It's that simple. Staat vrij duidelijk op hun website.
@Spatlip: Als je weet hoe je een login filmpje moet maken, weet je ook hoe je een logout filmpje maakt, en dat noem je dan 'Logout.pfl'
"Life's a bitch and then you die.. That's why we get high, cause you never know when you're gonna go.."
Verwijderd
Op dit moment zijn ze ongeveer overal uitverkocht.Verwijderd schreef op 24 september 2004 @ 20:11:
Ik wil deze mp3-speler ook kopen, alleen hij is helaas niet op voorraad bij de Mediamarkt. Ze hebben gezegd dat ik bij bestelling 1 á 2 weken moet wachten. Nu overweeg ik om via internet de mp3-speler de bestellen, heeft iemand misschien goeie ervaringen met een bepaalde site? Of is het toch beter om nog een aantal weken geduld te hebben en de EMP-400 256Mb bij de Mediamarkt te halen? Wat is jullie advies?
Verwijderd
Oké bedankt voor de info!Verwijderd schreef op 24 september 2004 @ 20:35:
[...]
Op dit moment zijn ze ongeveer overal uitverkocht.
Je moet zowiezo nu gewoon 1-2 weken wachten totdat de nieuwe lading binnen is.
Je kunt het dan wel bij de MediaMarkt halen.
Goeie online internet shops zijn:
http://www.mp3cdspeler.nl/
http://www.mp3man.nl/
Ik zelf heb 'm bij www.mmport.nl gekocht. Ben best tevreden over die site, had mijn speler vrij snel binnen (binnen een week), ondanks dat ie niet op voorraad was toen ik hem bestelde.Verwijderd schreef op 24 september 2004 @ 20:11:
Ik wil deze mp3-speler ook kopen, alleen hij is helaas niet op voorraad bij de Mediamarkt. Ze hebben gezegd dat ik bij bestelling 1 á 2 weken moet wachten. Nu overweeg ik om via internet de mp3-speler de bestellen, heeft iemand misschien goeie ervaringen met een bepaalde site? Of is het toch beter om nog een aantal weken geduld te hebben en de EMP-400 256Mb bij de Mediamarkt te halen? Wat is jullie advies?
[ Voor 7% gewijzigd door Uncle E op 25-09-2004 09:29 ]
Verwijderd
Verwijderd
[ Voor 17% gewijzigd door Brammel op 25-09-2004 15:05 ]
Nee, erg is het niet, ze komen terug wanneer je via de speler formatteerd of opneemt van FM of Line-Inik heb hem per ongeluk via windows geformateerd en nu zijn die mappen van fm en line in enzo weg is dat erg ??
Extracten.en als je die update hebt gedownload moet je dat er gewoon ingooien ?? hoeft het niet in een speciaal mapje ?
Nee dat is niet mogelijk, als je het aansluit op de PC dan charged de speler alleen, je kunt verder niks doen ermee totdat hij klaar is met opladen (na 2uur)hehe weer een vraagje kun je als je hem hebt aangesloten niet tegelijk nummers afspelen of dingen anders instellen ?? blijft bij mij de hele tijd op charging en usb connect staan en maakt niet uit wat je indrukt blijft de hele tijd zo
Ik zou zeggen, neem de speler die jij het mooiste vindHet wordt steeds moeilijker, een mp3 speler uitzoeken. Eerst dacht ik dat de Iaudio 4 (239 euro 512 mb)ideaal zou zijn, heb ook nog aan de iRiver iFP 795 (292 euro)gedacht, en nu dus deze speler. Welke moet ik nu nemen De Xen 400 is wel weer ff wat duurder (275 euro 512mb). Maar bij de Iaudo en de iRiver zou ik dan weer oplaatbare batterijen moeten kopen. Ik vind trouwens een ingebouwde accu niet echt een voordeel. Wie kan mij verder helpen wat nou de beste keus zou zijn.
(heb ook nog ff aan de Live CA-F300 512 MB gedacht, maar weet eigenlijk niet wat ik daar van moet vinden)
"Life's a bitch and then you die.. That's why we get high, cause you never know when you're gonna go.."
Voor custom opstart/afsluit logo's kun je hier posten:spatlip schreef op 25 september 2004 @ 18:29:
Hmmm... Hij is me al 4 keer achter elkaar vastgelopen vandaag, telkens als ik een andere map selecteer en ´m wil afspelen... vast!![]()
Een kwestie van de resetknop indrukken en hij gaat weer, maar toch is het erg irritant. Ik heb nog wel express extra ruimte overgelaten (+/- 20 mb) omdat ik dacht dat het geheugen misschien te vol zat, maar dat mocht dus niet baten.
Ik heb ´m vanmiddag maar een keer geformateerd en nu is het even afwachten of het weer gebeurd... hope not! Meer mensen die hier last van hebben?!?
PS. is het misschien een goed idee om hier custom opstart / afsluit bestandjes te plaatsen?? Lijkt me op zich wel handig...
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq