Ik heb een probleem
3DS Max 5.1 vraagje.
Kheb (speciaal) voor max een nieuwe Win2000 install gedaan, maar alles blijft sloom. Wat bedoel ik hiermee, wanneer je in een vieuwpoort een cubes aanmaakt en dan bijv. de cubes versleept, dan duurt het enkele seconden voordat dit gebeurt.
Verder is de hele scene nog leeg ! elke keer heb ik dit. Ik gok nu dat het aan de laatste drivers van ATI liggen. Ik heb dus een Radeon 9800 pro heef iemand hier ook last van ? ik draai 3DS Max 5 (probleem) daarna de 5.1 update gedaan (incl. reboot) maar probleem is er nog steeds.
Vroeger (lees enkele maanden terug deed alles gewoon nog goed). Ik heb altijd de optie OpenGL gekozen (en geen Direct3D of Software render) maar zoals ik al zei deed hij het voorheen wel goed (zelfs ook zonder de 5.1update).
Heeft iemand dit probleem ook ? en eventueel oplossing ? anders ga ik maar even wat oudere drivers installeren... want dat is nog maar 1 van de weininge dingen waar het aan kan liggen
EDIT: Even de oude drivers geinstalleerd en wala, doet het weer perfect

klaar om de tut. van oogst maar weer eens te gaan doen.
[
Voor 7% gewijzigd door
Dutchie! op 11-09-2004 18:29
]