Juist, dat denk ik nou ook. De revolution zal heus wel weer iets mooiere graphics als de gamecube hebben, maar dat wordt niet Nintendo's belangrijkste verkoopargument. (zoals het dat hoogstwaarschijnlijk wel zal worden bij Sony en Microsoft).schnumi schreef op 11 augustus 2004 @ 16:06:
Hiermee bedoelt Nintendo niet dat ze gewoon achteraan gaan hobbelen kwa graphics maar juist dat ze zich meer gaan concentreren op de gameplay en niet alleen maar op graphics.
De Revolution zal heus wel mee kunnen komen met de PS3 en Xbox 2. Nintendo is heus niet zo dom dat ze een technisch veruit achterhaalde machine in gaan zetten.
Ik krijg het idee dat ze echt op zoek zijn naar iets wat het videogame-genre weer een stap vooruit zet. Dat je weer hetzelfde gevoel krijgt als toen je Super Mario Bros voor het eerst speelde, of jaren later... voor de eerste keer met Mario door de 3D paleistuin van prinses peach liep. Dat waren écht hele nieuwe ervaringen. Zoiets hadden we nog nooit meegemaakt. Ik hoop dat Nintendo het in zich heeft om nog een keer zoiets voor elkaar te krijgen.
Het 3rd party support verhaal is wel waar helaas... maar als je realistisch bent: wat moet nintende daar nu eigenlijk nog aan doen? Ze kunnen nu opeens wel hun best gaan doen om ook het mainstream-publiek weer aan te gaan spreken, meer -kuch kuch- "volwassen" games uitbrengen. Maar zal dat nu echt resultaat hebben? Volgens mij zit Nintendo voorgoed vast aan het kiddy image. Als ze zich nu opeens stoer gaan gedragen loopt het PS2/Xbox publiek daar volgens mij echt niet warm voor. En bovendien vervreemden ze zichzelf dan ook nog eens van het typische Nintendo-publiek. Niet doen dus. Volgens mij kunnen ze veel beter hun eigen ding blijven doen. Op de lange duur is dat altijd beter.
Op bijvoorbeeld het gebied van muziek en films is er toch ook ruimte voor de kleinere producties, naast de grote mainstream? Filmhuis-films, en underground muziek. Voor een klein maar fanatiek publiek. Dat gaat al jaren goed. Sterker nog, meestal gebeuren daar de vernieuwingen, die later allemaal door de mainstream worden overgenomen.