Regio Rotterdam ook maar gedownload. Of ik er aan toe kom, is een ander verhaal
'k Ben een klein probleempje tegengekomen, en heb daarnet dit, en het vorige topic doorgespit, op zoek naar tips/aanwijzingen/whatever, om te verklaren wat ik zag. Niets gevonden helaas...
Op maandag 9 feb j.l. 14:21 heb ik in dit topic al gepost, aangezien ik een nieuwe wegelayout aan het uitproberen was. (Stadje was Sneek

)
Die layout was me zo goed bevallen, dat ik 'm voor 'n nieuwe stad, Leeuwarden, heb gebruikt. Nadat ik erachter was gekomen, ook door het lezen van dit topic, dat je area's van 4x4 kon zonen, heb ik dat ook maar gelijk uitgeprobeerd.
En voor het eerst sinds ik Simcity 4 speel, zie ik een boel van die wolkenkrabbertjes ontstaan in één van m'n steden. Om al die mensen toch redelijk vlot op de plaats van bestemming te krijgen, dacht ik slim te zijn door een monorail-netwerk aan te leggen, naast het dichte metronet. (zie hieronder, klikbaar)
En de monorail wordt goed gebruikt: Zie daarvoor het ballonnetje links, ruim 9.000 mensen maken er gebruik van, om te forensen naar Sneek, de buurstad. (klikbaar)
Nu was ik ook bezig om de vervuilende industrie weg te krijgen, dus ik controleerde regelmatig m'n luchtvervuilingskaartje.
En toen het probleem: ik kreeg een akelige verrassing. Iets wat ik niet had verwacht: De Monorail veroorzaakt ook luchtvervuiling? Van snelwegen en hoofdstraten had ik het wel verwacht, maar van monorail?... (klikbaar)
[
Voor 4% gewijzigd door
WillyF op 27-02-2004 21:29
]