Bedankt.

Ten eerste, opleiding is erg belangrijk. Zou je de bij de legale versie geleverde handleiding hebben gelezen dan zou je dat weten

Als een echte man lees ik nooit handleidingen.

je moet gewoon de hele stad opleiden tot het hoogste nivo. Dus overal basisschool, middelbare school en bibliotheek dekking, alsmede een paar musea en universiteiten. Net als in het echte leven levert opleiden uiteindelijk meer op dan het kost (als het kabinet dat nou eens inzag). Je krijgt meer IHT en Co$$$ en die brengen geld in het laatje, en ze bouwen gave torens.
Opleiding is redelijk in orde hoor. Elementary schools hebben 100% dekking en ong. genoeg dekking. High school stelde nauwelijks wat voor, maar is net fors uitgebreid. College en university zijn ook aanwezig.
Libraries en museums zijn nogal dun gezaaid... daar zou ik ook nog wel eens wat aan kunnen doen.
Oh, stage 8 zie ik al in je stad, Bell towers bijvoorbeeld (het bruine geval met 2 punten) en dat ovale groenige kantoorgeval zijn stage 8. Als de vraag naar R of C hoog is probeer eens 4*4 te zonen op gewilde locaties (ctrl inhouden).
Dat ik al eea stage 8 heb kwam in idd al achter. Naast die Bell Towers en Simon and Frank Associates nog wel een aantal.
4x4 zonen is een beetje lastig. Traditioneel heb ik steeds alles 6x6 gezoned, toen wist ik nog niet dat sommige gebouwen vooral op 4x4 komen, en nu is het lastig over te schakelen zonder veel te slopen.
Belasting verlagen heeft wel zin maar dan moet je het voor iedereen doen, de R$, R$$ en R$$$ verhoudingen hangen af van de aanwezige banen. Als je R$$$ belasting verlaagt en er zijn niet genoeg banen heeft het geen zin. Voor meer vraag kun je ook rewards bouwen of landmarks plaatsen. Belasting verlagen helpt alleen als de belastingen echt te hoog zijn (bij 200k inwoners hielp verlagen van 9% naar 8%voor alle R enorm)
A, dat over belasting is interessant. Hier zal ik nog eens wat meer mee experimenteren. Vaak gebruik ik de belastingen als instrument dat ik van alle soorten R en C tenminste een vraagoverschot heb.
Over veiligheid: hoe is je opleidingsnivo? Bij hogere opleiding zal de criminaliteit ook dalen. Voor de rest kwestie van dekking voor de hele stad plus extra bij gevoelige locaties zoals vliegvelden.
Veiligheid is redelijk op orde. Van de opiniepeilingen is alleen environment nog niet zo goed (2/3 of zo).
oh, new jersey mag er ook wezen trouwens
Inderdaad, strak opgebouwd.
[
Voor 5% gewijzigd door
wicher|IA op 10-11-2003 16:26
]