Ik wil CE niet gebruiken om de hele tijd mee rond te lopen. Ik ben meestal solo bezig achter de linies van de vijand om towers enzo alvast in te nemen. Aangezien ik dat 9 van de 10 keer met inf armor doe heb ik zowiezo geen ruimte. Maar zodra ik de toren heb ingenomen kan ik van spullen wisselen zodat ik de net ingenomen toren ietwat kan aanpassen met mijnen, spitfire turrets, motion detectors en boomers. Is niet overkomelijk voor een vijand maar maakt het wel een stuk irritanter om de toren weer in te nemen. Hetzelfde is mijn bedoeling voor een basis die net is ingenomen.
Inderdaad, leuke xp, ik hoop dat het over een maandje of wat op werner wel over is met de xp craze. De meeste mensen zijn dan wel BR12-16 en hebben de meeste certs die ze willen hebben. Misschien komt er dan wat tactiek in het spel.
een heleboel mensen weten nog niet dat je zodra de hack is gebeurd (dus nog 15 minuten voordat de basis is overgenomen) dat je weer weg kunt gaan en nog steeds xp krijgt voor de 25 minuten daarvoor die je aanwezig was in het gevecht. (dit is natuurlijk niet nuttig als je een lege basis inneemt, krijg je toch geen xp)
Wat ik gisteren had op Forseral is dat ik de basis Lugh gehacked had, een squad van TR achterliet om het te verdedigen (was licht bevolkt met NC, was geen probleem) en rende daarna naar de Pwyll basis om die te hacken. Jammer genoeg had de squad in Lugh er na 5 minuten genoeg van en gingen weg, waardoor ik een hack kwijt was, de afstand voor lul had gelopen en voor lul 5 minuten in pwyll rond had gesneaked om ongezien bij de CC te komen. Dat was wel heel erg irritant.
Dat mis ik inderdaad wel, een soort "globale" planning. Hierdoor worden echte fronten alleen gecreerd door de zerg en die is net zo snel weer weg als 'ie gekomen is. Tenzij twee zergs elkaar tegenkomen. (Bij Gunuku op Hossin of Cyssor kan dat leuk, dat eilandje is best wel leuk vechten).
1 van de leukste gevechten die ik gehad heb was wel op Ishundar in 1 toren. Wij, NC, waren hardhandig van het continent gejaagd door de TR en waren tot 1 toren beperkt. Daar hebben we het met een man of 30 nog een dik uur weten te houden tegen de Terran hordes. Tot een aantal van ons het ging vervelen en er een stuk of 10 wegliepen naar sanc (COWARDS!). Toen werden we in de relatief korte tijd van een minuut of 10 helemaal verpletterd, maar het was wel leuk.
Ik moet zeggen dat ik het alleen bij NC heb gezien dat 1 of 2 personen towers blijven bewaken (wat het voor mij verdomde lastig maakt om ze in te nemen, ik verkas meestal naar een andere tower als ik daar achter kom
Vind het spel wel erg leuk, weet niet hoe snel het gaat vervelen. Heb wel het complete spel besteld om het gratis maandje te spelen iig