Tesla Model 3 SR+ | 4425wp (Dak) - 1920wp (platdak) - 840wp (gevel 90gr) | Panasonic 5kW warmtepomp | Hewalex WPB 200L boiler
Anoniem: 787
Veel interessante buisverbindingen op die site!
Je bent er wel een uurtje mee zoet!
(Ze zitten toevallig ook in Alkmaar - waar ik woon).
Het voordeel van die flens is dat je de buis daarmee aan je kast kunt vastzetten, en je er plexiglas op vast kunt schroeven.
Probleem met de dekseltjes is dat je er 25 tegelijk moet kopen. Van die dingen, ja!
Ook kant-en-klare rubber schijven (beetje prijzig).

Ze zitten ook in België, maar daar hebben ze die fixeermoffen niet in het assortiment (of heet het daar anders?).
Bedoeling is dat ik met de PVC-buis (8 diameter x 10cm lengte) min of meer een aquatube nabouw, met aan de bovenkant dus een transparante kant.
Zal ook ff m'n vorderingen vermelden
Heb nu op natuurlijke wijze (met een verwarmde slangpilaar) een 1/4" schroefdraad in het deksel getapt. Nu nog even teflon en kit gebruiken.
[ Voor 33% gewijzigd door Steve op 30-03-2003 03:01 ]
Die dingen kan je mooi gebruiken om je HDD te koelen!PASware schreef op 30 March 2003 @ 00:56:
Ik heb hiero thuis 2 koperen staven (4x1x34cm en 4x1x47cm) liggen. Vanwege die afmetingen goed als gpu blok te maken (wel 2 staven van 4x4cm op elkaar, zodat de dikte 2cm wordt), maar zou een blok van 6x4x2cm ook goed genoeg zijn om een pentium 4 te koelen?
4cm is namelijk nogal smal (p4 core is ongeveer 3x3cm).
Zeker wel. Mijn rad zat eerst in de kast, nu nog steeds, maar tegen de bovenzijde gemonteerd met een groot gat erboven, warme lucht wordt nu direct de kast uit geblazen. Scheelt 6 graden op m'n CPU...mbuts schreef op 30 maart 2003 @ 11:31:
ik denk dat het verschil tussen montage in je kast en montage buiten je kast nauwelijx wat uitmaakt. Oké als je rad buiten je case hangt heeft ie natuurlijk geen last van de hitte bronnen binnen de pc, maar of het nou meer als 1 à 2 graden zal schelen? Ik betwijfel het...
Dodge, Duck, Dip, Dive and... Dodge!
Beide zijden van de spleet aan elkaar 'smelten' met aceton helpt ook niet, het laagje PVC dat dan over de spleet wordt getrokken is veel te dun.
[ Voor 3% gewijzigd door Steve op 30-03-2003 13:48 ]
Voor alle duidelijkheid: de barst zit in de pomp zelf, en niet in het zwart afneembaar dekseltje, maar ik heb geen pic zonder dat dekseltje gevonden, dus maar zo. De rode streep is de barst, de blauwe strepen stellen de schroefdraad voor. Onderaan is de barst trouwens een stuk dunner.
Edit: De rand bovenaan was helemaal week geworden door al het gezooi met aceton en PVC-lijm, ik heb 'm er gewoon kunnen af trekken. Nu hou ik een opening over waar enkel nog draad in zit.. Zal eens kijken of het kan met veel teflon en kit.
[ Voor 21% gewijzigd door Steve op 30-03-2003 14:44 ]
Ja, dat weet ik, koper zat daarvoor, maar is een blok van 4x6x2cm genoeg voor een p4?quote
PASware schreef op 30 March 2003 @ 00:56:
Ik heb hiero thuis 2 koperen staven (4x1x34cm en 4x1x47cm) liggen. Vanwege die afmetingen goed als gpu blok te maken (wel 2 staven van 4x4cm op elkaar, zodat de dikte 2cm wordt), maar zou een blok van 6x4x2cm ook goed genoeg zijn om een pentium 4 te koelen?
4cm is namelijk nogal smal (p4 core is ongeveer 3x3cm).
bredend schreef op 30 March 2003 @ 13:22:
Die dingen kan je mooi gebruiken om je HDD te koelen!
Tesla Model 3 SR+ | 4425wp (Dak) - 1920wp (platdak) - 840wp (gevel 90gr) | Panasonic 5kW warmtepomp | Hewalex WPB 200L boiler
kweenie of die reactie van jouw voor mij bedoelt was, maar 4cm is vrij smal aangezien de core 3x3cm is, en "normale" blokjes minimaal 5cm breed zijn.Jupiler schreef op 30 March 2003 @ 17:13:
Waarom niet?
Tesla Model 3 SR+ | 4425wp (Dak) - 1920wp (platdak) - 840wp (gevel 90gr) | Panasonic 5kW warmtepomp | Hewalex WPB 200L boiler
Het is misschien redelijk smal, maar dat hoeft geen beletsel te zijn. Ik zou zeggen: just try it.
hmm, daar heb ik dus ook last van. Ik heb hier op GoT en op waterkoeling.nl onder andere na gevraagd. Hieruit kwam dat het niet slim is het proberen te lijmen. Maar gebruik anders de search maar en vind je vanzelf het antwoordJupiler schreef op 30 March 2003 @ 13:47:
Ik zit met een probleempje. Een tijd terug heb ik een slangpilaar te hard aangedraaid in m'n Idra, het gevolg was dat er een barstje in kwam. Dat barstje is zich gaan verbreden, nu heb ik een spleet die ongeveer 1 cm lang en 1mm breed is. Ik heb het al opgevuld met PVC-lijm, maar de spleet is gewoon te breed. Iemand een idee?
Beide zijden van de spleet aan elkaar 'smelten' met aceton helpt ook niet, het laagje PVC dat dan over de spleet wordt getrokken is veel te dun.
Zoeken levert overigens niets op.. Heb je een linkje?
[ Voor 65% gewijzigd door Steve op 30-03-2003 18:44 ]
Want ik moe die pomp dus in mijn puter kunnen zetten en die moet wel ergens naar buiten kunnen hé
Ik dacht lange een PCI slot..
Boshoer! Specs | (bobo1on1) echt jonge die fewture is echt een aap gewoon
maar hoezo moet ie eruit kunnen?
Hmmm...is wel idee dan ja.Jupiler schreef op 30 March 2003 @ 17:29:
Ja, hij was voor jou bedoeld
Het is misschien redelijk smal, maar dat hoeft geen beletsel te zijn. Ik zou zeggen: just try it.
Trouwens wat ik me net bedenk over die afmetingen:
4x6 = 24 cm2
5x5 = 25 cm2 voor klein wc blokje
6,4x6,4 = 41 cm2 voor swiftech MCW5000
die swiftech is dan toch redelijk wat meer.
Tesla Model 3 SR+ | 4425wp (Dak) - 1920wp (platdak) - 840wp (gevel 90gr) | Panasonic 5kW warmtepomp | Hewalex WPB 200L boiler
Wat maakt dat nou uitJupiler schreef op 30 March 2003 @ 18:45:
Ze hebben een stekker zoals een TV of videorecorder, je kan 'm zonder veel moeite door een leeg slotje duwen.
Maar een pomp zal wel dubbel geisoleerd zijn en dan is een aarding wel overdreven.
[ Voor 102% gewijzigd door bredend op 30-03-2003 21:27 ]
[ Voor 8% gewijzigd door Steve op 30-03-2003 19:30 ]
Ik had een idra, ik wacht nu op mijn eheim vanuit een IA.Jupiler schreef op 30 March 2003 @ 18:40:
Heb je een Idra?
Zoeken levert overigens niets op.. Heb je een linkje?
Ik zal zelf wel ff zoeke... Maar kon je ut ook niet vinden in ut waterkoeling gedeelte van waterkoeling.nl ?
[herinnering]Jupiler schreef op 30 March 2003 @ 19:25:
Ik denk dat er een misverstand is.. Volgens mij moet Outsync weten of het stekkertje van een Eheim door het slot bij een PCI of AGP past. Correct me if wrong
herinnering toen ik laatst een eheim bij vriend zag staan:
Ik geloof dat die stekker randaarde had. En ik geloof niet dat dat gaat passen...
[/herinnering]

dus gewoon ff zoeken bij Google Images
Maar als je ff verder zoekt kom je dit tegen
alleen me temperatuur vind ik aan de hoge kant idle 40/41 en na een uurtje gamen zo'n 47/48 graden, dit had ik dus met m'n zalman ook

Dit alles op een MSI kt3 Ultra met een AMD Athlon XP 1800 + (niet unlocked) dit alles word gekoeld door een maze3 koelblokje met een liquidicer radiator en een eheim 1048 pomp.
Ik heb al geprobeerd het koelblok er opnieuw op te zetten met andere koelpasta dat scheelde mischien 1 graad, waterwetter zit er ook in.
ik heb zelf niet echt ideen waar het nog aan zou kunnen liggen mischien dat jullie een idee hebben.
Anoniem: 12052
Ach, moest 't een grote stekker zijn, is het nog geen grote ramp.. Doorknippen en weer vastsolderen, of een kroonsteentje gebruiken.bredend schreef op 30 March 2003 @ 21:28:
tsja, ik had het kunnen weten: kwaliteit is nou eenmaal overdreven:
[afbeelding] eheim1048
dus gewoon ff zoeken bij Google Images
Maar als je ff verder zoekt kom je dit tegen

Al iemand hier een leuke review van gevonden? De Silverprop Cyclone Evolution P4.
Size 83.2mm x 50mm x 40mm
Dual ½” Integrated Hose Barbs
Type II, Class 2 Anodization for corrosion resistance
Patent Pending Directional VNOZ© Inlet
Patent Pending PluraARC© Channel Design
Made In Australia.
Ook beetje benieuwd of hij beter/net zo koeld als hun Cyclone 5 op 'n P4. Welke wel te vinden was in reviewtje van [H]ard|OCP : http://www.hardocp.com/article.html?art=MzU3 en daar ook best aardig presteerde.
Ben op zoek naar 'n goed presterend WC blokje, ben die fan-herrie wel 'n beetje zat
http://www.pccasegear.com/prod689.htm
Er is ook 'n 'S' versie.
Ohw wat een prijzen
[ Voor 125% gewijzigd door _XipHiaS_ op 31-03-2003 13:55 . Reden: Plaatje ff mooi op maat. ]
Nu is mijn vraag hoe ik moet ontluchten.
Ik heb Mijn GPU en CPU allebei watergekoeld en mijn reservoir+pomp staan lager dan die 2 koelblokjes, hoe krijg ik dus nu het lucht eruit???
Ik weet dat lucht naar het hoogste punt wilt maar ik heb het reservori al vastgezet op de bodem van mijn case en de slangen zijn niet zodaning lang dat ik die los kan hallen en ff wat hoger kan houden totdat alle lucht eruit is.
Wat is dus de oplossing hiervoor
Anoniem: 10034
Tijdje laten draaienIk heb sinds gister mijn pc uitgerust met waterkoeling in de vorm van allerlei nextcool producten.Nu is mijn vraag hoe ik moet ontluchten.
Ik heb Mijn GPU en CPU allebei watergekoeld en mijn reservoir+pomp staan lager dan die 2 koelblokjes, hoe krijg ik dus nu het lucht eruit???Ik weet dat lucht naar het hoogste punt wilt maar ik heb het reservori al vastgezet op de bodem van mijn case en de slangen zijn niet zodaning lang dat ik die los kan hallen en ff wat hoger kan houden totdat alle lucht eruit is. Wat is dus de oplossing hiervoor
Anoniem: 29783
je reservoir optillen ?Sn0wblind schreef op 31 maart 2003 @ 00:10:
Nu is mijn vraag hoe ik moet ontluchten.
Wat is dus de oplossing hiervoor
Anoniem: 29783
Ik vind ze iets te dun. Het is echt heel moeilijk om die slangen niet te laten knikken wanneer ze met water gevuld (en dus verzwaard) zijn. Ook hadden ze geen 12mm knietjes wat het probleem dus nog moeilijker maakt. Laats zag ik een post van iemand die vertelde een goede siliconen leverancier gevonden te hebben. Er stond ook een quote van, ik meen, overclockers.com bij. Ik kan dit echter nergens meer vinden.
Weet iemand die, of eventueel een andere, leverancier? Of een ander goed idee voor goede 12mm slangen en knietjes?
Met reservoir onderin? Misschein ff de PC op z'n kant leggen? (Houd reservoir wel ff rechtop ;D).Sn0wblind schreef op 31 maart 2003 @ 00:10:
Ik heb sinds gister mijn pc uitgerust met waterkoeling in de vorm van allerlei nextcool producten.
Nu is mijn vraag hoe ik moet ontluchten.
Ik heb Mijn GPU en CPU allebei watergekoeld en mijn reservoir+pomp staan lager dan die 2 koelblokjes, hoe krijg ik dus nu het lucht eruit???
Ik weet dat lucht naar het hoogste punt wilt maar ik heb het reservori al vastgezet op de bodem van mijn case en de slangen zijn niet zodaning lang dat ik die los kan hallen en ff wat hoger kan houden totdat alle lucht eruit is.
Wat is dus de oplossing hiervoor
Het lijkt erop dat dit blokje van gegoten aluminium is, en dan ge-anodiseerd. Verder zie ik alleen maar een koperen plaatje als bodem. Afhankelijk van de kanalen zou je dit kunnen vergelijken met een swiftech blok._XipHiaS_ schreef op 30 March 2003 @ 22:01:
[afbeelding]
Al iemand hier een leuke review van gevonden? De Silverprop Cyclone Evolution P4.
Size 83.2mm x 50mm x 40mm
Dual ½” Integrated Hose Barbs
Type II, Class 2 Anodization for corrosion resistance
Patent Pending Directional VNOZ© Inlet
Patent Pending PluraARC© Channel Design
Made In Australia.
Ook beetje benieuwd of hij beter/net zo koeld als hun Cyclone 5 op 'n P4. Welke wel te vinden was in reviewtje van [H]ard|OCP : http://www.hardocp.com/article.html?art=MzU3 en daar ook best aardig presteerde.
Ben op zoek naar 'n goed presterend WC blokje, ben die fan-herrie wel 'n beetje zat. Zoek voorlopig nog wel ff verder, alles losse onderdelen om zelf 'n WC set samen te stellen. Op weg, maar ben er voorlopig nog niet helemaal uit. Ben new op WC gebied
.
http://www.pccasegear.com/prod689.htm
Er is ook 'n 'S' versie.
Ohw wat een prijzen...
Ik verwacht dat de koelprestatie's tegenvallen....
Bedankt allemaal._XipHiaS_ schreef op 31 March 2003 @ 10:37:
[...]
Met reservoir onderin? Misschein ff de PC op z'n kant leggen? (Houd reservoir wel ff rechtop ;D).
Ik zal ff kmijken of mijn slangen daar wel lang genoeg voor zijn
Je snijdt een eindje slang open, en je knipt er een schijfje uit. Dan maak je er een gat in dat net iets kleiner is dan je schroefdraad, om je schroefdraad schuiven, hard aandraaien en het is waterdicht.
Anoniem: 34169
Nu moet ik naast een blokje (wat er niet bij zat) óók nog eens een radiator gaan regelen
Wie op wie maakt mij blij en verkoopt mij een een of allebei voor een dumpprijs
[ Voor 7% gewijzigd door Steve op 31-03-2003 17:32 ]
ccmod.com bestáát niet meeer....
***
Wat voor slang gebruik je dan? Siliconen? Het moet natuurlijk niet te hard zijn.
[ Voor 30% gewijzigd door bredend op 31-03-2003 17:40 ]
Want ik wil mijn Sicce Idra nova pomp zolang mogelijk mee laten gaan.
Anoniem: 34169
Ik heb geen id of ik me heb laten naaien. Is waarschijnlijk bij het versturen stuk gegaan... En ja, solderen is makkelijker gezegd dan gedaan. Het is een radiator uit een Opel, zie jij maar eens bij de buis te komen met je bout zonder alle koelvinnen te slopenbredend schreef op 31 March 2003 @ 17:39:
Waarom koop je een rad als die lek is? Of heb je je laten naaien
ccmod.com bestáát niet meeer....
***
Wat voor slang gebruik je dan? Siliconen? Het moet natuurlijk niet te hard zijn.

Beter toch dan een nieuw rad kopen?
Anoniem: 59732
welke koelvloeistof te gebruiken die makkelij kte verkrijgen/betaalbaar is?
dus geen waterwetter (mss ooit wel, maar geen zin om zolang te wachten).
Zal azijn lukken?
koelvloeistof was slecht zo te horen, ook in een 1/5 of 1/4 verhouding?
Of antivries voor ruitenwissers?
Heb toch aleen maar koper in m'n wc, dus moet enkel iets vinden tegen algen....
iemand die klaarheid kan scheppen?
Azijn lijkt me overigens _geen_ goed idee.Jupiler schreef op 03 maart 2003 @ 18:12:
:: Vloeistof en metalen ::
• Als vloeistof gebruik je best gedistilleerd/gedemineraliseerd water, met een scheut antivries of Waterwetter/CorrosieProtect/etc. Autokoelvloeistof koelt minder goed.
Anoniem: 59732
In welke verhouding antivries het beste gebruiken? een scheut????
Anoniem: 34169
OnmogelijkJupiler schreef op 31 March 2003 @ 18:23:
Nou, gewoon even aan de kant duwen en dan terug rechtzetten met een kleine platte schroevendraaier.
Beter toch dan een nieuw rad kopen?

Anoniem: 12052
Schoonmaakazijn wordt wel gebruikt om bijvoorbeeld koffiezetapparaten te ontkalken. Nadeel hiervan is dat het metalen als en koper en aluminium aantast dus niet geschikt als koelmiddel/toevoeging.Jupiler schreef op 31 maart 2003 @ 18:34:
Eerste puntje in de mini-FAQ:
[...]
Azijn lijkt me overigens _geen_ goed idee.
Distilleren of destilleren? destilleren hebben ze er bij mij altijd doorheen gepropt, maar volgens Van Dale mag het allebei....
Nou, dan knip je er een paar vinnen uit, er komt toch een fan op te staan..Anoniem: 34169 schreef op 31 March 2003 @ 18:47:
[...]
Onmogelijkde vinnen zitten op 2mm (lengte)/0,5mm(breedte) van elkaar
het zal een nieuw rad worden...
Antivries is inderdaad de ruitenwisser-antivries.. Ongeveer in een verhouding van 3:10.Anoniem: 59732 schreef op 31 maart 2003 @ 18:37:
Is gewone antivries hetzelfde als ruitenwisser-antivries?
In welke verhouding antivries het beste gebruiken? een scheut????
Azijn tast inderdaad de metalen aan, daarom is het niet geschikt. Het neemt trouwens slecht de warmte op.Anoniem: 12052 schreef op 31 March 2003 @ 18:55:
[...]
Schoonmaakazijn wordt wel gebruikt om bijvoorbeeld koffiezetapparaten te ontkalken. Nadeel hiervan is dat het metalen als en koper en aluminium aantast dus niet geschikt als koelmiddel/toevoeging.
offtopic:
Distilleren of destilleren? destilleren hebben ze er bij mij altijd doorheen gepropt, maar volgens Van Dale mag het allebei....
Ik gebruik steeds distilleren, en dat zie je ook meestal staan op flessen "gedistilleerd water".Anoniem: 12052 schreef op 31 March 2003 @ 18:55:
[...]
offtopic:
Distilleren of destilleren? destilleren hebben ze er bij mij altijd doorheen gepropt, maar volgens Van Dale mag het allebei....
[ Voor 91% gewijzigd door Steve op 31-03-2003 19:12 ]
heb je 2 pompen tegelijk draaien?Sn0wblind schreef op 31 maart 2003 @ 18:18:
Want ik wil mijn Sicce Idra nova pomp zolang mogelijk mee laten gaan.
of je hebt een sicce idra of je hebt een sicce nova niet de mix ervan..
Mijn profiel - Te koop: Overzicht van spullen..
Ja ok, maar als ik dit blokjebredend schreef op 31 March 2003 @ 15:44:
[...]
Het lijkt erop dat dit blokje van gegoten aluminium is, en dan ge-anodiseerd. Verder zie ik alleen maar een koperen plaatje als bodem. Afhankelijk van de kanalen zou je dit kunnen vergelijken met een swiftech blok.
Ik verwacht dat de koelprestatie's tegenvallen....

bekijk lijkt het ook bijna nix meer dan 'n koperplaatje, maar trek je 'm open dan gaat dit erin schuil

wat ik toch 'n heel mooi blokje vind. Nog ff de andere zijde:

En dit moois is hier http://www.dansdata.com/coolercomp_p10.htm te vinden. En dit blokje doet het best goed zoals je bij Dan's Data kunt lezen, maar ook bij [H]ard|OCP.
[ Voor 23% gewijzigd door _XipHiaS_ op 31-03-2003 19:34 ]
sorry mijn fout :D:D:D:DReseTTim schreef op 31 March 2003 @ 19:22:
[...]
heb je 2 pompen tegelijk draaien?
of je hebt een sicce idra of je hebt een sicce nova niet de mix ervan..
nee ik heb alleen een Nova
Chloor lijkt me sowieso geen goed idee, het gaat reageren met je metalen.
iemand anders nog een ideetje mischien ?
Misschien zit er lucht in je rad, of heb je gewoon een kut blokje of rad.
Ik heb trouwens met Fewture gewed dat dit topic eerder aan de 1000 posts zit dan het zijne, dus stel maar lekker vragen en antwoord als een gek

-Materiaal: Koper
-Afmetingen: 133 x 155 x 30 mm.
-Aansluiting: 10 mm.
dit zijn pics/specs van het rad
zie trouwens net pas dat het black ice pro is tenminste daar lijkt ie wel heel veel op
en hopelijk doet het plaatje het... heb ik nl nog niet eerder gedaan
[ Voor 46% gewijzigd door tauri op 31-03-2003 23:56 ]
Tauri: wordt je rad ook daadwerkelijk warm? En je hebt er toch een fan op zitten?
http://www.aqua-computer-systeme.de/onlineshop/sets.htm
Ik vond die ene van 144,99 wel interessant, of is een andere beter? en is het een compete set, zitten de koppelstukjes er bij?
dit zit er in die set van 144,99 euro:
- cuplex CPU-Wasserkühler mit geraden plug&cool Anschlüssen und entsprechender Halterung
- Wärmetauscher airplex evo 240 mit geraden plug&cool Anschlüssen
- Eheim 1046
- plug&cool Anschlussatz für Eheim 1046
- 3m glasklarer Schlauch im plug&cool-System
- Wärmeleitpaste
- ACfluid (Kühlmittelzusatz)
- Einbauanleitung
- AC-Gehäuseaufkleber (Case-Badge)

ps. hoe duur zijn de extra kosten ongeveer voor de verzending van duitsland naar nederland?
[ Voor 5% gewijzigd door wdekreij op 01-04-2003 13:28 ]
Anoniem: 19680




en over de kwaliteit van dit setje? want kan nergens een (duidelijke) review vinden.
[ Voor 4% gewijzigd door wdekreij op 01-04-2003 14:17 ]
Bij bestellingen >200 euro, zijn de verzendkosten gratisAnoniem: 19680 schreef op 01 april 2003 @ 13:42:
hhmm..als je op de site kijkt zie je dat verzending naar nederland 6,79 euro kost....
Canon 5D Mark II, Canon 35 f/1.4L
Anoniem: 19680
[doorzeikmodus] zijn bestelling is dus onder de 200 pleuro [/doorzeikmodus]ken schreef op 01 April 2003 @ 14:38:
[...]
Bij bestellingen >200 euro, zijn de verzendkosten gratis
Ik zeg ook niet dat de verzendkosten gratis is bij hem, maar dat de verzendkosten gratis is als het totale bedrag >200 euro isAnoniem: 19680 schreef op 01 april 2003 @ 14:57:
[...]
[doorzeikmodus] zijn bestelling is dus onder de 200 pleuro [/doorzeikmodus]
Canon 5D Mark II, Canon 35 f/1.4L
genoeg...
maar nu dus over het setje graag als het kan want de verzendkosten zijn niet echt nuttig (ok ik weet het ik vroeg er zelf naar>> ssorry daarvoor, xal next time beter
Anoniem: 12052
Die zitten toch wel op de bovenkant van het blokje he en niet tussen het blokje en mobo? Anders kan het nog zijn dat je watertraject te lang is, dat je pomp het niet vanuit stilstand rond kan pompen of dat er een knik in je slangen zit.
Of misschien nog iets anders waar ik niet aan gedacht heb.
Je zegt zelf dat er weinig reviews zijn, dus kun je ook moeilijk verwachten dat iemand van ons beide setjes al getest heeft.. Dus ik zou zeggen: zoek nog eens goed naar reviews
[ Voor 88% gewijzigd door Steve op 01-04-2003 16:55 ]
Anoniem: 29783
Anoniem: 34169
Volgens mij zit jij hier meer het topic te flooden dan hij...Anoniem: 29783 schreef op 01 April 2003 @ 16:51:
ha je gaat nu ook al antwoorden als je het antwoord niet weet... Jij wil wel heeeel graag als eerst de duizend bereiken
En Jupiler:
Die dingen wegknippen kan natuurlijk wel, maar dat ziet er dan weer absoluut niet uit

Op de site zelf staan hier en daar wat Duitse reviews, presteert behoorlijk hoor, ik zou het zelf geen gemiddeld 'setje' noemen.wdekreij schreef op 01 april 2003 @ 12:49:
weet iemand hoe goed een van de setjes is op deze site?
http://www.aqua-computer-systeme.de/onlineshop/sets.htm
Ik vond die ene van 144,99 wel interessant, of is een andere beter? en is het een compete set, zitten de koppelstukjes er bij?
dit zit er in die set van 144,99 euro:
- cuplex CPU-Wasserkühler mit geraden plug&cool Anschlüssen und entsprechender Halterung
- Wärmetauscher airplex evo 240 mit geraden plug&cool Anschlüssen
- Eheim 1046
- plug&cool Anschlussatz für Eheim 1046
- 3m glasklarer Schlauch im plug&cool-System
- Wärmeleitpaste
- ACfluid (Kühlmittelzusatz)
- Einbauanleitung
- AC-Gehäuseaufkleber (Case-Badge)
[afbeelding]
ps. hoe duur zijn de extra kosten ongeveer voor de verzending van duitsland naar nederland?
Heb zelf ook alles bij Aqua-computer besteld, behalve de radiator. Alleen levertijden zijn erg lang, op het forum bij aqua-computer zijn levertijden van 4 tot 8 weken geen uitzondering
en idd radiator word minder warm dan het blok...
Anoniem: 59732
Wat ga ik hieraan doen? Help een scheutje antivries ook tegen elektrolyse?
Of ben ik nu bijna verplicht waterwetter te kopen?
Je kan er ook eerst wat water in doen en kijken waar het water er uitstroom. Natuurlijk dan wel boven de wasbak. Of je hangt hem met een slang aan de kraan en de andere kant maak je dicht, zie waar het er uit spuitAnoniem: 34169 schreef op 01 April 2003 @ 17:15:
Die dingen wegknippen kan natuurlijk wel, maar dat ziet er dan weer absoluut niet uitBovendien weet ik niet precies waar het lek zit (is niet te zien/merken), dus dan zou ik (bijna) alle vinnen weg moeten knippen...
Spiky_Fre, dat waterwetter helpt wel tegen corrosie. Maar het is er nog steeds alleen in mindere mate
[ Voor 10% gewijzigd door tmotd op 01-04-2003 19:17 ]
Dat hoort wel zo als je een fan op je rad hebt zitten.. Ik gok toch echt op een slechte geleiding tussen blok en CPU, of gewoon een kut blok.tauri schreef op 01 april 2003 @ 18:42:
yup fan zit erop...
en idd radiator word minder warm dan het blok...
Misschien heb je ook gewoon veel lucht in je systeem, of heb je ergens een knik etc.
Je kan toch even je rad omgekeerd houden en kijken waar het naar beneden stroomt?Anoniem: 34169 schreef op 01 april 2003 @ 17:15:
[...]
Die dingen wegknippen kan natuurlijk wel, maar dat ziet er dan weer absoluut niet uitBovendien weet ik niet precies waar het lek zit (is niet te zien/merken), dus dan zou ik (bijna) alle vinnen weg moeten knippen...
Dat is het éérste wat in de mini-FAQ staat.. Het is wel de bedoeling dat je die gaat lezen voor je een vraag steltAnoniem: 59732 schreef op 01 April 2003 @ 19:05:
Hm, juist mijn tank-o-matic reservoir aangekregen, en wat merk ik? boven en onderkant zijn fan aluminium. Fijn natuurlijk, als je weet dat ik een koper waterblok + BI pro heb...
Wat ga ik hieraan doen? Help een scheutje antivries ook tegen elektrolyse?
Of ben ik nu bijna verplicht waterwetter te kopen?
als je goed hebt gezien zijn die levertijden terug gekort naar 2 - 5 werkdagen. dus het is een heel stuk minder. maar ik weet idd dat het voorheen lang duurt voordat je het spul krijgt.X-t-r-e-m-e schreef op 01 april 2003 @ 17:33:
Heb zelf ook alles bij Aqua-computer besteld, behalve de radiator. Alleen levertijden zijn erg lang, op het forum bij aqua-computer zijn levertijden van 4 tot 8 weken geen uitzondering
vrienden van mij hebben spul van aqua. ik zelf vind dat het mooi spul is. het koelt ook goed dus ik zou zeker bij aqua bestellen dit ook omdat het goedkoper zal zijn dan wanneer je bij freezinghardware of bij xxlcases besteld.
Mijn profiel - Te koop: Overzicht van spullen..
Mee eensReseTTim schreef op 01 april 2003 @ 21:01:
[...]
als je goed hebt gezien zijn die levertijden terug gekort naar 2 - 5 werkdagen. dus het is een heel stuk minder. maar ik weet idd dat het voorheen lang duurt voordat je het spul krijgt.
vrienden van mij hebben spul van aqua. ik zelf vind dat het mooi spul is. het koelt ook goed dus ik zou zeker bij aqua bestellen dit ook omdat het goedkoper zal zijn dan wanneer je bij freezinghardware of bij xxlcases besteld.
Canon 5D Mark II, Canon 35 f/1.4L
Dat bedoel je dus
Ik zou het toch misschien iets anders doen. Je geeft zelf aan dat er veel kabels zijn, bovendien stijgt warme lucht, lijkt me allemaal niet bevorderlijk voor de airflow door je rad.
Anoniem: 59732
Wordt er zo niet teveel warme lucht naar binnen geblaast? Kan ik natuurlijk oplosssen met outtakes, maar ik wil zo weinig mogelijk fans (vooral aan het gaan voor een stil systeem)....
edit: hoeveel ml zou dit systeem slikken?
tank-o-matic (280ml)
1 a 1.5m 10mm slang
eheim 1048
BI pro
klaxx gold 478 (magnum 478)
xxl heeft nog maar 1 flesje klax anticorrosie staan, maar goed voor 1l water

[ Voor 32% gewijzigd door Anoniem: 59732 op 01-04-2003 21:30 ]
ik heb er nu gewone witte koelpasta tussen zitten en hiervoor heb ik het met silver pasta gedaan allebei hetzelfde effect
en als het blokkie rot is kan ik zoiets dan terugsturen ?
of is het dan gewoon tough luck en volgende keer beter ?
En ik gok op ongeveer 1l. XXL is duur, kijk eens op perfectsystems.
Anoniem: 34169
Dat laatste kan nog wel jatmotd schreef op 01 April 2003 @ 19:06:
[...]
Je kan er ook eerst wat water in doen en kijken waar het water er uitstroom. Natuurlijk dan wel boven de wasbak. Of je hangt hem met een slang aan de kraan en de andere kant maak je dicht, zie waar het er uit spuit.
Spiky_Fre, dat waterwetter helpt wel tegen corrosie. Maar het is er nog steeds alleen in mindere mate.
Maar het loopt dus langs de rand eruit, dus ik kan ook niet zien waar het lek zit. Als ik het eruit laat spuiten daarintegen...
Dit topic is gesloten.