EA werkt juist nauw samen met Nintendo aan iets nieuws...dus wat dat betreft zou ik me inderdaad nog maar geen zorgen maken.
Het is wel EA die Xbox Live mijdt...
Het is wel EA die Xbox Live mijdt...
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
Anoniem: 42873
[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 42873 op 23-02-2003 18:40 ]
[ Voor 16% gewijzigd door GZ op 23-02-2003 18:51 ]
PSN:GZXX | NEX5 | CCNA | Wii | PS3 | 3DS | Wii-U NNID: MasterPrikkebeen | 2 kids
NeeeeeeAnoniem: 42873 schreef op 23 februari 2003 @ 16:57:
ja, idd, ik zie het ook nu... odd
In de laatste Edge stond dat Nintendo na de GBA SP, nu ook mss de gamecube gaat redesignen.
Alone at last
Just nostalgia and I
We were sure to have a blast
Anoniem: 42873
[ Voor 91% gewijzigd door ilyc op 23-02-2003 18:59 ]
Sja ik vind MK:DA toch een beetje een korte houdbaarheid hebben (voor mij dan).GolbeZeromus schreef op 23 februari 2003 @ 18:42:
En ik ga het weer even MK:DA hebben.
Ik heb nu bijna alle secret chars, mis er nog drie, Reptile, Kitana en die Hsu Hao oid. Ik weet niet wat jullie ervan vinden, ik en mijn beroertje vinden de fatalities nogal tegenvallen. De enige die nog het neste uit de ban springt is die van Cyrax. Ik heb ze daarentegen nog niet allemaal gezien, maar ik heb zo de indruk dat het niet veel beter wordt.
Woohoo, net iron door midden gehakt. Mijn broertje volop de knoppen rammen en ik drukte op het goede moment op R. 400 Platinum coins are mine.
[ Voor 11% gewijzigd door RedruM op 23-02-2003 19:02 ]
Anoniem: 60967
Anoniem: 42873
Anoniem: 51765
Soul Caliber 2RedruM schreef op 23 februari 2003 @ 18:59:
[...]
Sja ik vind MK:DA toch een beetje een korte houdbaarheid hebben (voor mij dan).
Het is natuurlijk fantastisch als je het elke dag (of meerdere keren per week) met meerdere mensen kan spelen, maar zo vaak zit er hier niet in. Geen broertjes
Ja je kan natuurlijk wel veel unlocken, maar alle chars kan je in principe binnen een dag of 2 hebben als je ff kijkt op gamefaqs
En sjah.. de andere extra dingen boeien me geen reet eigenlijk..
Daarom ga ik liever voor Monkey Ball 2 (goede singleplayer en leuk voor af en toe multiplayer) of Resident Evil: Zero (gewoon kickass ervaring imho, wel kort houdbaar though
Heeft trouwens nog iemand een icon nodig?
Aangezien ik nu vakantie heb en zo'n beetje iedereen @ wintersporten is heb ik vrij weinig te doen en ik wil wat meer oefenen met icons maken
Dus als je er een wilt, meld ff waarvan het moet zijn en ik zal m'n best doen.
Omae wa mō shindeiru.
Ik ga wat proberen..
[ Voor 48% gewijzigd door RedruM op 23-02-2003 19:27 ]
In Japan doet de Cube het nog best aardig. In December verkocht ie als een dolle (zeker tov de Xbox). Maar wat daar Cubes zal gaan verkopen is de nieuwe Pokemon game op de Cube. De GBA Pokemons verkopen daar belachelijk goed. Dus er zijn al zo'n 1,5 miljoen mensen die die games hebben liggen. Als je hun spelervaring (goed) kunt uitbreiden met de Cube versie denk ik dat de kans zeer groot is dat veel van die Jappen een Cube aanschaffen en als ze er al een hebben zeker die game!jOzh schreef op 23 February 2003 @ 16:39:
Ze hadden vanaf het begin veel meer moeten doen met het succes van de GBA, bijvoorbeeld een duo-pack ofzo. Dit had denk ik in Japan heel goed verkocht. Van de GBA-connectivity zie je ook veel te weinig, maar een handvol games ondersteunen dit. Echt ongelooflijk zonde en ook niet echt slim van The Big 'N' als je het mij vraagt.
Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2
vergeet namco nietAnoniem: 51765 schreef op 23 February 2003 @ 19:07:
Ik noem Square Enix, ik noem Capcom, ik noem Konami...
Die werken lekker nauw met nintendo samen nu, geweldige spellen allemaal. Met die 3rd party support zit het wel goed vind ik
Wel zoiets, maar hebbe je geen andere character?RedruM schreef op 23 February 2003 @ 19:14:
[...]
Ik ga wat proberen..
Hm ff wat van vorige pagina gejat.. maar bedoel je zoiets? Of dichter op de actie of nog wat anders?Deze is trouwens op de beste kwaliteit geoptimaliseerd.. beetje groot misschien.. naja wat is 100 kb tegenwoordig
Maarja zeg het maar
[afbeelding]
[ Voor 10% gewijzigd door BloodKnight op 23-02-2003 20:46 ]
Omae wa mō shindeiru.
Size boeit niet echt geloof ik als je het op je eigen webspace houdt..BloodKnight schreef op 23 February 2003 @ 20:36:
[...]
Wel zoiets, maar hebbe je geen andere character?
Kieskeurig he...
100 kb mag toch nie
Zet anders icq effe aan,zodat de anderen hier geen last van hebben.
[ Voor 15% gewijzigd door RedruM op 23-02-2003 21:04 ]
(bron: gamer.nl)Krijgt ook de GameCube een her-design?
Nadat de Gameboy Advance een redesign heeft gekregen komt het gerucht de wereld in dat ook de GameCube een gedaanteverwisseling zal ondergaan. Het Britse gamestijdschrift EDGE denkt dat de GameCube veel kleiner zal worden, en misschien wel écht portable, met scherm en al. Of de kubusvorm dan behouden blijft is natuurlijk nog maar de vraag.
Nintendo zou een herdesign van de GameCube zien als een soort laatste mogelijkheid op succes. De GameCube doet het op het moment namelijk niet echt goed, en dreigt in een neerwaardse spiraal te geraken.
Nintendo's écht nieuwe console, de opvolger van de GameCube dus, staat gepland voor een release in 2005.
[ Voor 4% gewijzigd door blakez op 23-02-2003 21:24 ]
Anoniem: 5577
Ik zou wel een mooie willen met alle nintendo consoles erinRedruM schreef op 23 februari 2003 @ 18:59:
[...]
Heeft trouwens nog iemand een icon nodig?
Aangezien ik nu vakantie heb en zo'n beetje iedereen @ wintersporten is heb ik vrij weinig te doen en ik wil wat meer oefenen met icons maken
Dus als je er een wilt, meld ff waarvan het moet zijn en ik zal m'n best doen.
[ Voor 23% gewijzigd door Collaborator op 23-02-2003 21:51 ]
This space is occupied
Hmmm ik weet niet of je dit als grapje bedoeld (ik zie geen smiley...) maar dit soort uitspraken worden niet echt leuk gevonden op GOT. Voordat je een hoop geflame naar je toe gegooid krijgt zou ik als ik jou was maar even deze regel weghalen.TheEvilCuber schreef op 23 February 2003 @ 21:49:
edit: oh ik weet het al.. UT2k3 kopen kopieren en dan Mortal combat of iets anders halen
Sorry hoor maar dit is dus echt een partij naaien richting Nintendo.
Tieners en volwassen spelers zullen versteld staan van de ongeloofelijke Xbox-graphics en krachtige hard drive.
Snelheid 733 Mhz
Opslaan op harde schijf
Opslaan d.m.v. memorycard*
Mutliplayer (4 controllers)
DVD-speler
Online spelen*
Uitgebracht in het najaar van 2000 en nog steeds ijzersterk, de Sony Playstation 2 heeft de harten gestolen van meer fans dan menig andere console.
Snelheid 294 Mhz
Opslaan d.m.v. memorycard*
Multiplayer (2 controllers)
DVD-speler
Online spelen*
Met een uitgebeide catalogus van kindvriendelijke titels is Nintendo Gamecube de nummer 1 keuze voor jonge spelers.
Snelheid 485 Mhz
Opslaan d.m.v. memorycard*
Multiplayer (4 controllers)
Online spelen*
[ Voor 4% gewijzigd door Delirium2001 op 23-02-2003 22:39 ]
GO NORTH,WEST,SOUTH, WEST TO THE FOREST OF MAZE
This is the Way.
nopeHIValicious schreef op 23 February 2003 @ 23:16:
iemand nog wat gehoord over dat ene pakket met MP + NGC?
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
ik zou ze idd het lieft bijde kopen maar heb er helaas geen geld voorTetsuo schreef op 23 februari 2003 @ 21:57:
[...]
Hmmm ik weet niet of je dit als grapje bedoeld (ik zie geen smiley...) maar dit soort uitspraken worden niet echt leuk gevonden op GOT. Voordat je een hoop geflame naar je toe gegooid krijgt zou ik als ik jou was maar even deze regel weghalen.
Ik begin maar alvast, om het nog beschaaft te houden, doe niet zo triest en koop ze allebei als je het zo'n leuke spellen vind...
This space is occupied
Ken alleen dit pakket.HIValicious schreef op 23 February 2003 @ 23:16:
iemand nog wat gehoord over dat ene pakket met MP + NGC?
Bron:Om de vreugde over de terugkeer van gamegodin Samus compleet te maken, komt Nintendo tenslotte met de Metroid Bundel in een gelimiteerde oplage. Deze bundels gaan ongeveer 199 euro per stuk kosten en zijn beschikbaar vanaf
21 maart. De bundel bevat de Metroid Prime-game, een zwarte NINTENDO GAMECUBE (met controller) en een exclusieve Metroid Prime-naamplaat (een schijf die boven in het deksel van de GameCube past). De Metroid Bundel biedt gamers een explosieve kennismaking met de wereld van Nintendo en de NINTENDO GAMECUBE.
[Nieuws] RTX Red Rock gecanceld
Argh, weer een potentieel goed spel wat we -waarschijnlijk- kunnen doorstrepen op ons lijstje.
Developer Lucas Arts kennen we normaal voornamelijk van Star Wars games, en af en toe eens een ander George Lucas related spelletje. Indiana Jones bijvoorbeeld. Om echter een wat completere ontwikkelstudio te zijn maakt men bij Lucas Arts af en toe ook andere games, zoals Gladius en RTX Red Rock... Echter is RTX Red Rock verdwenen uit het lijstje GameCube games op de site van Lucas Arts, waar het eerst nog tussen Gladius en de Star Wars-games stond. Ook op de officiële RTX RR site is geen spoor meer te bekennen van andere versies dan de PS2-versie, en in het magazine EGM stond ook dat het spel alleen op de PS2 uitkomt.
Anders gezegd; de GameCube-versie van het spel is gewoon stiekempjes in de prullenbak gegooid of in de ijskast gezet. Laten we dat laatste dan maar hopen, zodat we het spel over een tijdje alsnog te spelen krijgen. Het zag er namelijk best okee uit, en goeie third party spellen kun je nooit te weinig hebben voor je console. Overigens heeft Nintendo of America nog altijd RTX Red Rock in haar games database staan, maar we gaan er vanuit dat dat komt omdat de Nintendo-site nog niet geupdate is.
We gaan er vanuit dat je nooit meer iets zal lezen over RTX Red Rock hier op CubeZone... maar wie weet. The End voor RTX Red Rock GC.
This space is occupied
Dat is nog een kleine 50 dollar meer dan het US pakket ...MuErTo ChAvEz schreef op 23 February 2003 @ 23:39:
Ken alleen dit pakket.
Uhm ja... en dan bedoel je datRSP schreef op 23 februari 2003 @ 23:43:
[...]
Dat is nog een kleine 50 dollar meer dan het US pakket ...
[ the server is down, life after student-dorm sucks ]
News: Metroid Advertising
Feb 21st 2003 20:44 by Ash
The next big Nintendo game is hitting the Gamecube next month, but the ads are already starting!
Nintendo have announced a €5 Millionad campaign for upcoming game, Metroid Prime, due to launch on March 21st. Nintendo have struck an [b]MTV sponsership deal[/b] as well as TV and prints ad also advertising their Metroid Pak.
Some of the advertising will be at MTV Winterjam 2003 held in Davos Switzerland and will feature a gamimg competition where gamers play games that are projected onto the giant 'ice wall'.
TV adverts will be shown on Channel 4, E4, MTV and Sky One and print adverts will span over two months in FHM, Front, Loaded, Stuff and Boys Toys. There will also be an 8 week cinematic style online advertising campaign.
Nintendo.co.uk will also be hosting a competition for people to build their own Metroid Prime website and the winner will get a load of 'money can't buy' Metroid Prime prizes.
The Metroid Prime Pak, which costs €200, will feature a black Gamecube, with controller, Metroid Prime and an exlusive name-plate (others have been given away by CUBE Magazine).
David Gosen said this:
"This high impact marketing campaign will bring all the Metroid Prime action and the female bounty hunter, Samus, to life across Europe.
Metroid Prime sold a staggering 250,000 copies within one week of its release in the US and as the positive reviews keep coming in, European gamers are gearing up for the arrival of the classic gaming franchise on to the NINTENDO GAMECUBE for the first time."
Toch zie je dan weer dat ook een prijsverlaging neatieve gevolgen in verkoop heeft..... omdat winkels liever duurdere spullen verkoopt dan minder duurdere.yamAUchi schreef op 23 February 2003 @ 23:53:
en dat van de BS .. dat is idd onwijs lomp, in een engelse gamecube nieuwsgroep wordt daar ook over gepraat, hoe de meeste verkopers in grote ketens de cube gewoon niet als optie aanmerken en de console ook erg neerhalen als de minst leuke/minst sterke/minste functies etc.
kan je best kwaad op worden =\ .. beetje mensen die de cube zouden kopen een ps2 of xbox aansmeren =\
(terwijl daar toch veel minder leuke games op komen
GO NORTH,WEST,SOUTH, WEST TO THE FOREST OF MAZE
iRacing | Sim Gear: SimXperience AccuForce, Heusinkveld Pro, Custom 80/20 rig, Sparco R100 Sky
Anoniem: 60967
duhAnoniem: 60967 schreef op 24 February 2003 @ 08:42:
dus? doe je dat toch, uit gamersoogpunt heb je dan alleen maar meer keuze. niemand verbiedt je om een ps2 te hebben naast een cube
iRacing | Sim Gear: SimXperience AccuForce, Heusinkveld Pro, Custom 80/20 rig, Sparco R100 Sky
Anoniem: 79238
Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2
Anoniem: 34169
Ja hoor, wat heeft iedereen tegen de zwarte cube zeg?
jeuj weer iemand met een intelligente inbreng in dit topic...RedruM schreef op 24 februari 2003 @ 10:19:
[...]
Ja hoor, wat heeft iedereen tegen de zwarte cube zeg?
Volgens mij wilden jullie allemaal de zwarte, maar je kon alleen nog een paarse krijgen en houden jullie daarom vol dat die ruled ofzo.
Ik bedoel..zo'n ding ziet er toch niet uit man.. door die kleur krijgt dat ding alleen nog maar meer een kiddy/gay imago
Het enige voordeel ervan is dat je minder stof erop ziet dan op een zwarte..
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Nou.. "gewoon" de zwarte cube..RSP schreef op 24 februari 2003 @ 10:38:
van de kleur wordt ie echt niet sneller ofzoik heb gewoon de zwarte cube...
offtopic:
zwart is toch mooier, en geen kleur
Lol hier ga ik niet eens op reageren.Phusebox schreef op 24 February 2003 @ 10:43:
[...]
jeuj weer iemand met een intelligente inbreng in dit topic...
Nee dat denk ik niet maar ik denk dat veel mensen een paarse spelcomputer minder serieus nemen dan een Xbox of PS2.als jij denkt: paars is kiddy ... nou dan zegt dat veel over jouw IQ
want wat is er nou kiddy? een gewaagde kleur als paars op de markt brengen, of het standaard zwart wat alle consoles hebben tegenwoordig...
het probleem zit hem gewoon in het feit dat jij bang bent wat je populaire vriendjes zeggen als ze je paarse cube zien
ik heb 2 cubes: paars en oranje... waarom? omdat zwart saaaaaaaaaaaaaai is
Anoniem: 57029
spaceboy schreef op 23 februari 2003 @ 11:37:
[...]
Hehe... dat heb ik dus ook al een paar keer gehad. Dan loop je weer lekker te shoppen door de Krypt en let je niet meer op kleurtjes van letters...
Ik heb gisteren trouwens voor 't eerst Arcade uitgespeeld (ja, ik ben inderdaad niet zo goed) en heb alleen Kitana nog maar unlocked. Wat vind jij van Quan Chi dan? Als je die A+X combinatie gebruikt met z'n zwaarden kun je best rap zwaar damage aanrichten.
Ik wil ook Raiden unlocken! Was in deel 3 en 4 van MK m'n favoriete karakter (vooral die snoekduik van 'm).
Anoniem: 51765
Couldn't agree more. De personen die inzitten over hoe stoer/gay hun console is zijn vooral de pubers. What the fuck kan mij het nou schelen dat sommigen mijn Cube eruit vinden zien als een Fisher-Price speeltje, zolang ik er goede games op kan spelen (en ik em zelf mooi vind) interesseert het me verder niks.Anoniem: 51765 schreef op 24 February 2003 @ 11:14:
Al dat kiddy gezeik de hele tijd...
Al mijn vrienden die een gamecube hebben zijn ouder dan 20.
Ik heb een broertje van 14, die heeft een xbox. In zijn klas hebben de meeste kinderen met een console een xbox of ps2. Die xbox is onder de kiddy's echt gewilder dan een gamecube hoor, juist omdattie zwart en stoer enzo is.
Grab shell dude!
[ Voor 37% gewijzigd door RareGast op 24-02-2003 11:36 ]
Ik denk dat je hem gewoon maar bij www.dimensionplus.nl moet preorderen.RareGast schreef op 24 februari 2003 @ 11:33:
Hoe kun je Zelda het beste in de EU preorderen? Rembours, acceptgiro, CC, voorschieten en waar in NL of ergens anders kun je Zelda pre-orderen en wat zijn jullie ervaringen daarmee?
Om mijn mening over de kleur even te geven. Had de Oranje Cube in Nederland er geweest, dan had ik die genomen. Kleur is leuk. lekker apart. Oranje is nog aparter dan paars maar helaas, een oranje in NL.
"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"
Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.
Maar welke optie dan? rembours -> ik ben over dag nooit thuis, CC heb ik niet. alleen voor uitbetalen dan -> niet zo slim? Ik wil het eigenlijk gewoon op het postkantoor afhalen.schnumi schreef op 24 February 2003 @ 11:45:
[...]
Ik denk dat je hem gewoon maar bij www.dimensionplus.nl moet preorderen.
Je moet alle "Hidden Tokens" vinden als je dat gedaan hebt krijg je en extra multi player levels en je krijgt Europe en Noord amerika om nog extra races in te gaan houden..Default. schreef op 24 February 2003 @ 11:52:
Kijk ik heb bij SM:Warzones alle 36 missions gehaald en alle checkpoint races en ik ben nu bezig met die van turf wars.
Maar toen ik hem had uitgespeeld stond er dat ik iets unlocked had, maar wat??
En zitten er weleens 175 missie in, volgens mij niet.
Hopelijk weten jullie hoe ik nog wat meer missie kan unlocken.
[ Voor 48% gewijzigd door RareGast op 24-02-2003 11:58 ]
Ok, kheb ff gepoogd iets te maken van dat filmpje dat je stuurde..
Anoniem: 51617
Dan kan je rembours doen... als je dan niet thuis bent kan je het de dag erna afhalen op het postkantoor en daar het rembours bedrag dus ook betalen.RareGast schreef op 24 February 2003 @ 11:53:
[...]
Maar welke optie dan? rembours -> ik ben over dag nooit thuis, CC heb ik niet. alleen voor uitbetalen dan -> niet zo slim? Ik wil het eigenlijk gewoon op het postkantoor afhalen.
Idd jah dan kun je het gewoon bij het postkantoor ophalen.Anoniem: 51617 schreef op 24 februari 2003 @ 12:01:
[...]
Dan kan je rembours doen... als je dan niet thuis bent kan je het de dag erna afhalen op het postkantoor en daar het rembours bedrag dus ook betalen.
"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"
Same hereThelema schreef op 24 February 2003 @ 11:57:
Wat een gezeik over die kleuren... ik draag al hele dagen zwart, daarom heb ik een paarse cube genomen.. een beetje afwisseling kan geen kwaad heh :-P
Als je een leuk filmpje hebt waar alle consoles in voorkomen zou het wel lukkenAnoniem: 5577 schreef op 23 februari 2003 @ 21:35:
[...]
Ik zou wel een mooie willen met alle nintendo consoles erin
dus als je zin hebt give it a go if not geen ramp
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
This space is occupied
[ Voor 4% gewijzigd door jOzh op 24-02-2003 23:22 ]
Grab shell dude!
Misschien van die dude met z'n zwaardje (1e gevecht).RedruM schreef op 24 februari 2003 @ 12:00:
[...]
Ok, kheb ff gepoogd iets te maken van dat filmpje dat je stuurde..
Ik heb em erg klein gehouden aangezien je em denk ik liefst onder de 100 kb wil.
109 kb, beste kwaliteit
[afbeelding]
84 kb, iets minder
[afbeelding]
68 kb, veel minder
[afbeelding]
Zoiets, of wil je iets anders erin
Omae wa mō shindeiru.
This space is occupied
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
heb op zich niets tegen een zwarte cubeRedruM schreef op 24 February 2003 @ 10:19:
[...]
Ja hoor, wat heeft iedereen tegen de zwarte cube zeg?
Volgens mij wilden jullie allemaal de zwarte, maar je kon alleen nog een paarse krijgen en houden jullie daarom vol dat die ruled ofzo.
Ik bedoel..zo'n ding ziet er toch niet uit man.. door die kleur krijgt dat ding alleen nog maar meer een kiddy/gay imago
Het enige voordeel ervan is dat je minder stof erop ziet dan op een zwarte..
[ the server is down, life after student-dorm sucks ]
Anoniem: 51765
Anoniem: 40554
http://www.gamers.nl/nieuws/16656Zo langzaamaan begint het te dagen dat de nieuwste gameconsole van Nintendo, de GameCube, hetzelfde scenario te wachten staat als de Dreamcast.
Ja idd, door die crapberichten gaan de verkopen alleen nog maar meer naar benedenAnoniem: 40554 schreef op 25 February 2003 @ 09:10:
check dit op gamers.nl
[...]
http://www.gamers.nl/nieuws/16656
Anoniem: 5577
Anoniem: 34169
LOL waar heb jij de afgelopen paar maanden gezetenTheEvilCuber schreef op 24 February 2003 @ 23:19:
k moet nun wel weer snel een baantje zoeken anders kan ik sraks Metroid Prime en Zelda niet eens halen.. dan zou ik echt gek worden
waar is de Huiskamer (HK) trouwens gebleven??
zoiets?BloodKnight schreef op 24 februari 2003 @ 23:49:
[...]
Misschien van die dude met z'n zwaardje (1e gevecht).![]()
![]()
Maar hoe kan je uploaden met chello?
Anoniem: 34169
[ Voor 27% gewijzigd door Anoniem: 34169 op 25-02-2003 09:59 ]
Forever raver!
Specs: Workstation Server
wanneer komen die dingen dan ong binnen?jOzh schreef op 24 February 2003 @ 23:22:
Kunnen degenen die de USB-memory card wilden bestellen/hebben besteld nog even in het desbetreffende topic ([rml][ IA] GameCube Memory Card + USB Adapter[/rml]) kijken? Thanks...
[ Voor 11% gewijzigd door schnumi op 25-02-2003 10:15 ]
"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"
"Ja"CaptainM schreef op 25 februari 2003 @ 10:07:
Koop gauw een XboX... voordat het te laat is
Ik had me voorgenomen om hier niet op te reageren, maar wat moet ik in godsnaam met een xboxCaptainM schreef op 25 February 2003 @ 10:07:
Koop gauw een XboX... voordat het te laat is
Tot nog toe zijn er 11 mensen die meedoen, ik wilde eigenlijk wachten tot er 15 bestellingen waren maar ik weet niet helemaal zeker of we dat gaan halen. Als blijkt dat er geen nieuwe aanmeldingen meer bijkomen ga ik bestellen. Ik denk dat dat ongeveer vrijdag wordt.schnumi schreef op 25 February 2003 @ 10:11:
wanneer komen die dingen dan ong binnen?Dan weet ik het in verband met mijn geld.
Grab shell dude!
En Mario Kart, F-Zero enz enzFred_Perry schreef op 25 February 2003 @ 10:16:
[...]
Ik had me voorgenomen om hier niet op te reageren, maar wat moet ik in godsnaam met een xboxEr zijn namelijk ook nog mensen met smaak en die niet de hersenloze massa achterna lopen...
Maar goed, alleen de gedachte al dat jij Zelda en Metroid gaat missen.... Muahahahahaa...
Ok ben benieuwt.jOzh schreef op 25 February 2003 @ 10:18:
[...]
Tot nog toe zijn er 11 mensen die meedoen, ik wilde eigenlijk wachten tot er 15 bestellingen waren maar ik weet niet helemaal zeker of we dat gaan halen. Als blijkt dat er geen nieuwe aanmeldingen meer bijkomen ga ik bestellen. Ik denk dat dat ongeveer vrijdag wordt.
"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2
Anoniem: 61283
wil je em kwijt?Phusebox schreef op 25 februari 2003 @ 10:30:
iemand nog een gba kopen?
Anoniem: 61283
*HOT* Eerste Pikmin 2 screenshots!
Zojuist zijn de eerste screenshots van Pikmin 2 door Nintendo vrijgegeven. CubeZone heeft ze ook, en deelt ze graag met je!
Na een hele reeks geruchten en een uitspraak van maker en bedenker Shigeru Miyamoto, konden we het aan zien komen: de eerste screenshots van Pikmin 2!
Op de screens zien we hetgeen al vermoed werd: een heuse multiplayer mode in Pikmin 2. Ook zien we een geheel nieuw personage, dat volgens onze informatie Loozy heet. Of hij ook in de singleplayer mode speelbaar is, is nog onbekend. Verdere details ontbreken ook nog, maar zullen ongetwijfeld binnenkort bekend worden.
Geniet ondertussen van onderstaande screenshots (klik op kleine versie voor een groter formaat) en onthoud waar je ze het eerst zag:
[ Voor 71% gewijzigd door Anoniem: 61283 op 25-02-2003 10:39 ]
ja... kopen? hij is nog perfect, zonder krasjes op t scherm!
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
Anoniem: 61283
hoeduur?Phusebox schreef op 25 February 2003 @ 10:40:
[...]
ja... kopen? hij is nog perfect, zonder krasjes op t scherm!
lol dat ziet er nog slechter uit als deel 1.
"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
hmm sorry can't do thatAnoniem: 61283 schreef op 25 februari 2003 @ 10:44:
[...]
Oh shit. ik heb geen geld...
Wil je dan mischien ruilen voor m'n speakersetje?
xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing
tuurlijk....CaptainM schreef op 25 February 2003 @ 10:07:
Koop gauw een XboX... voordat het te laat is
Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie
Anoniem: 34169
Zie ook V&A
Je kan nu een cube kopen en dan krijg je daar een gratis game bij, maar je kan niet kiezen uit MP... HelaasSwitch schreef op 25 February 2003 @ 11:09:
Hmm, ik wou misschien een GC kopen speciaal voor Metroid Prime (Heb genoten van Metroid Fusion). En nu zag ik zo'n Metroid Fusion PAK plaatje (GC & Metroid in een). Komt dat ook in Nerderland en zo ja: Hoe duur?
En zo niet: Hoe duur is een GC nu? Op Dixons.nl zag ik 199,95. En een spel is gemiddel 60,-. Right?
[ Voor 48% gewijzigd door Anoniem: 34169 op 25-02-2003 11:15 ]
Moet je ff Elroy mailen voor een inlognaam en wachtwoord.Anoniem: 34169 schreef op 25 February 2003 @ 09:56:
Maareh ik hoor dat er op de 29ste maart een GC Party aankomt??? Hoe zit dat danDaar weet ik helemaal nix van
Voor die GC party site uit de startpost heb je pass nodig.... En die heb ik niet
Grab shell dude!
Anoniem: 34169
Die gast heeft geen mail in z'n profile staan voor zover ik weetjOzh schreef op 25 February 2003 @ 11:14:
[...]
Moet je ff Elroy mailen voor een inlognaam en wachtwoord.
Hmm, jammer. Ik had paar jaar geleden wel zo'n Mario-pak gekocht met meteen N64 erbij. Hoe duur is een GC nu gemiddeld dan? Jammer dat dat neit in de startpost staatAnoniem: 34169 schreef op 25 februari 2003 @ 11:14:
[...]
Zie ook V&A
Jammer dat ik er een paar maanden geleden al 1 gekocht heb... Heb je er ook nog spellen bij?
[...]
Je kan nu een cube kopen en dan krijg je daar een gratis game bij, maar je kan niet kiezen uit MP... Helaas
Ik denk eigenlijk niet dat dit pak naar NL komt, meestal gaan dit soort acties aan ons voorbij
Anoniem: 61283
die komt wel naar nederland. check nintendo.nl maar eens.Anoniem: 34169 schreef op 25 February 2003 @ 11:14:
[...]
Je kan nu een cube kopen en dan krijg je daar een gratis game bij, maar je kan niet kiezen uit MP... Helaas
Ik denk eigenlijk niet dat dit pak naar NL komt, meestal gaan dit soort acties aan ons voorbij
Anoniem: 34169
Nintendo.nl bestaat niet meerAnoniem: 61283 schreef op 25 februari 2003 @ 11:19:
[...]
die komt wel naar nederland. check nintendo.nl maar eens.
Als ik mijn cube met ED en SSX voor dat bedrag kan verkopen, koop ik op 21 maart zeker dit pack!!Om de vreugde over de terugkeer van gamegodin Samus compleet te maken, komt Nintendo tenslotte met de Metroid Bundel in een gelimiteerde oplage. Deze bundels gaan ongeveer 199 euro per stuk kosten en zijn beschikbaar vanaf 21 maart. De bundel bevat de Metroid Prime-game, een zwarte NINTENDO GAMECUBE (met controller) en een exclusieve Metroid Prime-naamplaat (een schijf die boven in het deksel van de GameCube past). De Metroid Bundel biedt gamers een explosieve kennismaking met de wereld van Nintendo en de NINTENDO GAMECUBE.
Anoniem: 23844
Euh... deze bundel is juist bedoeld voor Europa, dus ook NederlandAnoniem: 34169 schreef op 25 februari 2003 @ 11:14:
[...]
Je kan nu een cube kopen en dan krijg je daar een gratis game bij, maar je kan niet kiezen uit MP... Helaas
Ik denk eigenlijk niet dat dit pak naar NL komt, meestal gaan dit soort acties aan ons voorbij
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq