Het is nog wat vroeg om te gaan zeggen dat ik'm wel of niet ga halen. Bij de GF3 had ik zoiets van "tis me veel te duur" maar nadat ik'm een tweetal weken kon lenen van een computerwinkel wilde ik'm niet meer terug geven

en heb'm toch maar gekocht. Wie weet als ik mijn GF3 goed kan verkopen....
De GF4 zal z'n geld dubbel en dwars waard zijn net zoals de GF3 in mei vorig jaar ofzoiets (weet het niet meer).
Wel heb ik stille hoop dat nVidia eens wat meer gaat doen aan multi monitor support. Wat dat betreft vind ik dat de vergelijkingen tussen een ATI Radeon 8500 met multi monitor functies t.o.v. een GF3 met helemaal niks.. teveel op 3D snelheid wordt afgewogen en dan hebben ze ook nog eens het lef, mischien is onkunde een beter woord, om met het fossiele Quake 3 te gaan testen.
Als ik zulke enorme bedragen voor videokaarten neer moet leggen eis ik gewoon een proeftijd. Je gooit toch niet zomaar €500 over de toonbank om dan thuis erachter te komen of je een goede aanschaf hebt gedaan ?
Ik weet het, een hele boel doen dat wel, maar ik niet meer.
Een computerwinkel moet maar eens wat meer service bieden dan alleen maar het handje op houden om je €flappen in ontvangst te nemen.
Dus eerst kijken en dan zie ik wel weer.