To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
fabrikantOp zaterdag 05 januari 2002 18:41 schreef ND het volgende:
[..]
Kimble > Dat vind ik nou ook.Owja over dat stuurtje heh, kan je me een link geven voor meer informatie?
luchtvaart hobby shop (hier kan je hem kopen)
Het is jterra21.zip@flightsim.comOp zaterdag 05 januari 2002 16:22 schreef rdluca het volgende:
[..]
om op je eerdere vraag terug te komen:
In Japan was alles dat je zag freeware
B737-800
Japen Mesh (jterra2.zip@flightsim.com)
Tokyo Haneda Intl. (weet alleen niet meer waar ik die vandaan heb)
tweede vlucht vertrok ik van een EDDF (GAP) en Tessaloniki is gewoon een freeware FS2000 scenery (ben alle oude FS2000 scenery's in FS2002 aan het proberen of het wat is).
Plane was een B737-800 freeware.
en die van tokyo Haneda Intl. = tt2kv04e.zip@flightsim.com
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
Damn 68 euro! hmmm nog ff sparen danOp zaterdag 05 januari 2002 18:43 schreef KIMBLE het volgende:
[..]
fabrikant
luchtvaart hobby shop (hier kan je hem kopen)
Nog ff een ker op deze pagina want wil het graag weten:
Mensen ik heb een probleempje! Als ik "Loadedit" wil laden voor m'n PSS747 dan krijg ik deze error:
run-time error 5: Invalid procedure call or argument
Iemand idee hoe dit optelossen???
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Verwijderd
LolOp zaterdag 05 januari 2002 18:38 schreef KIMBLE het volgende:
net weer de zoveelste warez request ontvangen voor de dreamfleet
iedereen hier: ik ga aan niemand serials/vliegtuigen/scenery geven! ik hoop dat iedereen het even in zn hersens pompt want ik word er gestoord van
nouOp zaterdag 05 januari 2002 18:53 schreef Aerodynamic het volgende:
[..]
Lol
ik heb weer een vliegtuig erbij de pss 757-200
panel is een beetje oud maar dat mag de pret niet drukken
Verwijderd
Tuurlijk....wrijf het er nog eens een keertje inOp zaterdag 05 januari 2002 19:04 schreef KIMBLE het volgende:
[..]
nou
ik heb weer een vliegtuig erbij de pss 757-200
[afbeelding]
panel is een beetje oud maar dat mag de pret niet drukken
Verwijderd
Smart guyOp zaterdag 05 januari 2002 20:10 schreef Nephilin het volgende:
Tjah... als je ze niet koopt kost het ook weinig
Ik doe alle handelingen voor de take-off. Ik stijg op en op 400ft schakel ik over op A/P lnav en vnav. Vervolgens haalt de A/P alle snelheid uit het vliegtuig. Gevolg: stall + crash. Wat doe ik fout?
laat vnav eens uit en gebruik spd,v/sOp zaterdag 05 januari 2002 20:28 schreef biobak het volgende:
Ik begrijp even niets meer van die DF737 FMC. Ik heb hem keurig netjes ingeprogrammeerd volgens de tutorial die op de DF site te vinden is.
Ik doe alle handelingen voor de take-off. Ik stijg op en op 400ft schakel ik over op A/P lnav en vnav. Vervolgens haalt de A/P alle snelheid uit het vliegtuig. Gevolg: stall + crash. Wat doe ik fout?
Lekker aan het cruisen
Uitzicht over de vleugel
Brrr... Small... Een Economy Class seat
Mooi zonnetje boven New York
Cabin Crew, prepare for landing
Fasten your seatbelts (even het knopje zoeken
Cabine Crew, take your seat. Bijna Final Approach
Bochtje maken om voor de landingsbaan te komen, je ziet m in de verte al
Heading for runway
nog even
Bijna touch-down
Touch-down
Zachte landing
Rustig uitrollen en langzaam remmen
Zo we staan stil. Ladies and Gentleman, we have another succesfull landing
Taxiën
En bij de gate.
Ping, fasten your seatbelt lampjes uit
Ladies and gentleman, thank you for flying with Lufthansa. We wish you a pleasant stay in Pennsylvania.
Oke, thanx. Ik zal daar ook eens mee experimenteren. Ik denk dat ik een programmeerfout heb gemaakt, want na opnieuw inprogrammeren werkt het nu. Oefening baart kunstOp zaterdag 05 januari 2002 20:31 schreef KIMBLE het volgende:
[..]
laat vnav eens uit en gebruik spd,v/s
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
ziet er oud uit he
 
                    allemaalOp zaterdag 05 januari 2002 22:24 schreef ND het volgende:
Oke, net multiplayer gedaan, en een heleboel screenshots gemaakt. (alleen niet zo hoge kwaliteit als bij jullie)Ik heb er 29. Willen jullie ze allemaal, of maar een paar? Het is tenslotte een screenshot topic
Ik heb er maar 1:
 
                    If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
Jupz allemaalOp zaterdag 05 januari 2002 22:26 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
allemaaltenzij ze erg lelijk zijn
Ik heb er maar 1:
[afbeelding]
dit is dus het probleem:--->
Dan ga ik rond de 300 knots vliegen en meestal (of zelfs nog eerder) begint het gedonder al, ik krijg voor geen mogelijkheid zelf de besturing meer in handen en moet alles automatisch laten doen. Zelfs als ik de ap uitzet kan ik me vliegtuig niet naar beneden of naar boven sturen met me toetsenboord. Heeel soms reageert die, en dat is vaak onverwachts... Maar nu net ook, weer gezeur met die apr, kom ik aanvliegen, heel netjes voor de landingsbaan, zet netjes mijn apr aan, hij pikt hem op, stuurt me netjes voor de landingsbaan, en oppeens kapt die ermee..., hij laat me helemaal verkeert gaan (dat zie ik op me gps), en stuurt niet bij..., oppeens gaat me plane spontaan omhoog, en me me snelheid was al niet zo snel...,ik zet er meer power op me motors, ik krijg weer redelijke vaart, (ik kan nog steeds niet met me knopjes werken, die doen het niet). Oppeens gaat me plane weer helemaal omhoog, ik kan weer niks doen en hij valt als een baksteen naar beneden...
Ik snap hier echt helemaal niks meer van, en ik vind het niet erg als de apr het niet doet, maar dan moet ik zelf ook kunnen sturen. En dat kan dus niet, zelfs als ik de ap en alles ernaast uitgooi, kan ik niet me plane op sommige moment zelf besturen, naar beneden of naar boven....
Het is echt zwaar frustrerend als je wilt landen en je kan zelf niks doen..., ik zit soms gewoon de hoogte in te stellen en bij te stellen om lager te kunnen komen (want me plane reageert dan weer es niet op me knoppies)
Wie kent dit probleem?
BF1: Don-Panio
pitch_takeoff_ga=8;
Die puntkomma hoort daar niet te staan.
en dan blijft me plant volledig bestuurbaar?Op zaterdag 05 januari 2002 22:43 schreef Nephilin het volgende:
Dat is een welbekende bug; het gevolg van een typo in de aircraft.cfg bestanden. Je kunt ze allemaal handmatig langslopen om 't insect te pletten, of er een utility voor downloaden die 't voor je doet. Het gaat om de volgende regel in de [AutoPilot] secties:
pitch_takeoff_ga=8;
Die puntkomma hoort daar niet te staan.
---------
Hartsikke bedankt trouwens!!!!!!!!!< ik baalde echt enorm gewoon...
BF1: Don-Panio
BF1: Don-Panio
ja, schiet een beetje op ND!Op zaterdag 05 januari 2002 23:02 schreef Predator_NL het volgende:
ND, waar blijven die screens nou?
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
wie heeft me gemist?
tampert, kriminalpolizei
IKOp zaterdag 05 januari 2002 23:10 schreef Evilernie het volgende:
he gasten....ik ben terug van de lan en ik ben net een uur beziggeweest om dit hele topic te doorlopen...
wie heeft me gemist?
Ikke ookOp zaterdag 05 januari 2002 23:10 schreef Evilernie het volgende:
he gasten....ik ben terug van de lan en ik ben net een uur beziggeweest om dit hele topic te doorlopen...
wie heeft me gemist?
Jij had toch ook screen shots gemaakt predator?
De start, het is druk.
Predator_NL wilde proberen om op 60000 voet te vliegen. Hij raakte al snel in een stall. Ik ben nog naar 55430 voet geklommen. Ik moest mijn vertical speed zetten naar +300. Op full power met nog 10 knots te gaan voordat ik in stall raakte. Dan zak je ook als een baksteen.
Vraag maar aan Predator_NL.
Hier aan het klimmen op full power. Check mijn hoogte en speed waar nauwelijks iets bijkomt.
Een shot van bovenaf, onderaan zie je nog Predator_NL die nog een keer probeert te klimmen naar 50000 voet. (tevergeefs)
Toen ik op 55430 zat, gaf Predator_NL het op, ik ook, mijn kist wilde nauwelijks meer dus ben ik maar gedaald naar 40000 voet.
Predator_NL en in de verte Tourniquet die bij mij proberen te "slipstreamen"
Hier gaan we formatie vormen.
Even de buik van Predator_NL inspecteren. Alles in orde, volgende revisie beurt is pas over een tijdje
Dit is wat ze ook wel noemen, Close-Flying.
Check mijn slechte kwaliteit. (heb geen goeie PeeCee)
Mooie cargo-luik heb je, Predator.
Jah sorry dat ik zo dichtbij vlieg, maar mijn co-piloot moest even iets doorgeven via het raampje naar de cargo-luik.
Bleek later dat het ook via de radio kon
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
tampert, kriminalpolizei
icon doet prima ligt aan jouw knectie denk ikOp zaterdag 05 januari 2002 16:20 schreef McFlipp het volgende:
[..]
Kan jij ff je icon veranderen? staat zo stom zo'n kruisje!
Ennuh als ik het geld had en niet ook nog hardwware moest kopen had ik het ook gekocht hoor! Maarja eerst geheugen en nieuwe videokaart en dat is al duur genoeg en nu hou ik geld over voor payware
Canon EOS 80D En wat glaswerk
ik zie ook geen icon bij jou hoorOp zaterdag 05 januari 2002 23:18 schreef Firecow het volgende:
[..]
icon doet prima ligt aan jouw knectie denk ik
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Op zaterdag 05 januari 2002 23:18 schreef Firecow het volgende:
[..]
icon doet prima ligt aan jouw knectie denk ik
paint maakt het brak

je icoon doet het niet!
[edit]
de mijne doet het prima
















hope u like them
zonder documentatie, die hebben jullie al van ND gehad, hehehe
BF1: Don-Panio
MacBook Pro 14" 2021
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
Ja dat weet ik, maar hij is toch wel weer heel erg mooiOp zaterdag 05 januari 2002 23:51 schreef Nephilin het volgende:
Dat laatste, helaas. Maar vergis je niet: het verschil tussen FS2K en -2K2 is astronomisch (althans, in mijn ogen).
Is ff denken, dan maar niet de prof denk ik
MacBook Pro 14" 2021
Verwijderd
en wel een serieus antwoord geven
Wie kan er voor mij even een linkje plaatsten? Kwee die link nie...
To be, or not to be a FRUITVLIEG!??
het werk ligt al een tijdje stil. En ik heb nu weer wat tijd over dus ik kan weer verder. Nu heb ik gezien dat het Forum bijna niet gebruikt word. Nu is dit forum al super oud.. en ook niet veilig. Ik stel voor om een aparte Flightsim sectie te maken op het officiele testforum (link staat in mijn sig). Om het oude forum een upgrade te geven is gewoonweg teveel werk. Dan ben ik zeker 1 a 2 uur bezig met database veranderingen enzo..
goed idee?
Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.
ik vind het niks want ik vind de subtopic's zo wel goedOp zondag 06 januari 2002 00:03 schreef bolk het volgende:
Okguys.. ik wil het heel ff met jullie hebben over de GoT VA..
het werk ligt al een tijdje stil. En ik heb nu weer wat tijd over dus ik kan weer verder. Nu heb ik gezien dat het Forum bijna niet gebruikt word. Nu is dit forum al super oud.. en ook niet veilig. Ik stel voor om een aparte Flightsim sectie te maken op het officiele testforum (link staat in mijn sig). Om het oude forum een upgrade te geven is gewoonweg teveel werk. Dan ben ik zeker 1 a 2 uur bezig met database veranderingen enzo..
goed idee?
[edit]
want dan heb je maar 1 forum en nu heb je lekker allemaal subforum's
Jullie mogen ook een gratis sectie hebben op mijn forum (zie sig)Op zondag 06 januari 2002 00:03 schreef bolk het volgende:
Okguys.. ik wil het heel ff met jullie hebben over de GoT VA..
het werk ligt al een tijdje stil. En ik heb nu weer wat tijd over dus ik kan weer verder. Nu heb ik gezien dat het Forum bijna niet gebruikt word. Nu is dit forum al super oud.. en ook niet veilig. Ik stel voor om een aparte Flightsim sectie te maken op het officiele testforum (link staat in mijn sig). Om het oude forum een upgrade te geven is gewoonweg teveel werk. Dan ben ik zeker 1 a 2 uur bezig met database veranderingen enzo..
goed idee?
edit: binnenkort betaalde hosting
nee ik maak ook subforums.. een hele aparte sectie..Op zondag 06 januari 2002 00:07 schreef KIMBLE het volgende:
[..]
ik vind het niks want ik vind de subtopic's zo wel goedmaar das mijn mening
[edit]
want dan heb je maar 1 forum en nu heb je lekker allemaal subforum's
Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.
oooo.. dan maakt het mij geen ene reed uit als ik maar mod blijfOp zondag 06 januari 2002 00:15 schreef bolk het volgende:
[..]
nee ik maak ook subforums.. een hele aparte sectie..
Verwijderd
Vooral bij ND zie je het heel goed.
Ik heb nooit strepen ook niet als ik hoog vlieg, beetje vreemd toch.
Of is dit extra scenery ofzo.
VAAGOp zaterdag 05 januari 2002 23:21 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
ik zie ook geen icon bij jou hoor
ff aanpassen dan
thx
Canon EOS 80D En wat glaswerk
in multiplayer zie je het niet van elkaarOp zondag 06 januari 2002 00:21 schreef Bamboe het volgende:
Waarom zie je op die screenie's maar bij 1 vliegtuig strepen steeds.
Vooral bij ND zie je het heel goed.
Ik heb nooit strepen ook niet als ik hoog vlieg, beetje vreemd toch.
Of is dit extra scenery ofzo.
en je moet +30.000ft vliegen
doorOp zaterdag 05 januari 2002 22:51 schreef Predator_NL het volgende:
[..]
en dan blijft me plant volledig bestuurbaar?
---------
Hartsikke bedankt trouwens!!!!!!!!!< ik baalde echt enorm gewoon...
use_no_default_pitch=1
use_no_default_bank=1
aan het begin van de sectie [autopilot] in je aircraft.cfg toe te voegen is het als het goed is opgelost.
Dan kan je ook weer naar links en rechts en is de wing leveller uit.
Landen met 300 knots gaat je nooit op APP-A/P lukken. je land op de helft van die snelheid dus aanvliegen moet ook stukken langzamer. Bij 300knots vlieg je je flaps en je gear final aan gort.
2001 $ in Millions
717-200 35.0 - 39.5
737-600 40.5 - 49.0
737-700 46.5 - 55.0
737-800 57.0 - 64.5
737-900 60.0 - 68.5
747-400 183.0 - 211.0
747-400 Freighter 185.5 - 214.5
747-400 Combi 194.0 - 215.0
757-200 72.5 - 80.5
757-300 81.0 - 89.5
767-200ER 100.0 - 112.0
767-300ER 114.5 - 127.5
767-300 Freighter 121.5 - 134.0
767-400ER 125.5 - 138.5
777-200 152.0 - 171.0
777-200ER 160.5 - 182.0
777-200LR 186.0 - 213.5
777-300 177.0 - 203.5
777-300ER 201.5 - 231.5
ff een gezamelijke pot gaan maken
T is te doen heOp zondag 06 januari 2002 00:26 schreef KIMBLE het volgende:
prijslijst van boeings
2001 $ in Millions
717-200 35.0 - 39.5
737-600 40.5 - 49.0
737-700 46.5 - 55.0
737-800 57.0 - 64.5
737-900 60.0 - 68.5
747-400 183.0 - 211.0
747-400 Freighter 185.5 - 214.5
747-400 Combi 194.0 - 215.0
757-200 72.5 - 80.5
757-300 81.0 - 89.5
767-200ER 100.0 - 112.0
767-300ER 114.5 - 127.5
767-300 Freighter 121.5 - 134.0
767-400ER 125.5 - 138.5
777-200 152.0 - 171.0
777-200ER 160.5 - 182.0
777-200LR 186.0 - 213.5
777-300 177.0 - 203.5
777-300ER 201.5 - 231.5
ff een gezamelijke pot gaan maken
Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.
ik heb al 400guldenOp zondag 06 januari 2002 00:33 schreef bolk het volgende:
een boeing 737-800 dan maarom te beginnen
och, 400 gulden binnen de minuut geboden. Als we met zijn alle doorgaan wordt het vechten in de cockpitOp zondag 06 januari 2002 00:34 schreef KIMBLE het volgende:
[..]
ik heb al 400gulden
Mensen ik heb een probleempje! Als ik "Loadedit" wil laden voor m'n PSS747 dan krijg ik deze error:
run-time error 5: Invalid procedure call or argument
Iemand idee hoe dit optelossen???
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
Je hebt zeker de PSS "geschikt" gemaakt voor fs2002? Dan werkt volgens mij het Loadedit proggie niet meer doordat de aircraft.cfg file in een ander formaat is.Op zondag 06 januari 2002 00:42 schreef McFlipp het volgende:
Ik wil graag me PSS tutorial doen maar ik heb nog geen antwoord op deze vraag gehad!
Mensen ik heb een probleempje! Als ik "Loadedit" wil laden voor m'n PSS747 dan krijg ik deze error:
run-time error 5: Invalid procedure call or argument
Iemand idee hoe dit optelossen???
Je kan wel in aircraft.cfg de regel met //TOTAL ZFW = 471950 opzoeken en dat getal als Zero Fuel Weight gebruiken (472 moet je dan invoeren in je FMC. In de tutorial is dit geloof ik 509?)
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
Dankje! Morgen lekker die Tutorial doen!Op zondag 06 januari 2002 00:46 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Je hebt zeker de PSS "geschikt" gemaakt voor fs2002? Dan werkt volgens mij het Loadedit proggie niet meer doordat de aircraft.cfg file in een ander formaat is.
Je kan wel in aircraft.cfg de regel met //TOTAL ZFW = 471950 opzoeken en dat getal als Zero Fuel Weight gebruiken (472 moet je dan invoeren in je FMC. In de tutorial is dit geloof ik 509?)
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
Conversations that passengers normally don't hear.
The following are accounts of actual exchanges between airline pilots and control towers from around the world:
While taxiing the crew of a US Air flight departing for Ft. Lauderdale made a wrong turn and came nose to nose with a United 727. The irate female ground controller lashed out at the US Air crew, screaming: "US Air 2771, where are you going? I told you to turn right onto Charlie taxiway! You turned right on Delta! Stop right there. I know it's difficult for you to tell the difference between C's and D's, but get it right!"
Continuing her tirade to the embarrassed crew, she was now shouting hysterically: "God, you've screwed everything up! It'll take forever to sort this out! You stay right there and don't move till I tell you to! You can expect progressive taxi instructions in about half an hour and I want you to go exactly where I tell you, when I tell you, and how I tell you! You got that, US Air 2771?"
"Yes ma'am," the humbled crew responded.
Naturally the ground control frequency went terribly silent after the verbal bashing of US Air 2771. Nobody wanted to engage the irate ground controller in her current state. Tension in every cockpit at LGA was running high.
Then an unknown pilot broke the silence and asked, "Wasn't I married to you once?"
The controller working a busy pattern told the 727 on downwind to make a three-sixty--do a complete circle, a move normally used to provide spacing between aircraft.
The pilot of the 727 complained, "Don't you know it costs us two thousand dollars to make even a one-eighty in this airplane?"
Without missing a beat the controller replied, "Roger, give me four thousand dollars' worth."
A DC-10 had an exceedingly long rollout after landing with his approach speed a little high.
San Jose Tower: "American 751 heavy, turn right at the end of the runway, if able. If not able, take the Guadalupe exit off Highway 101 and make a right at the light to return to the airport."
It was a really nice day, right about dusk, and a Piper Malibu was being vectored into a long line of airliners in order to land at Kansas City.
KC Approach: "Malibu three-two Charlie, you're following a 727, one o'clock and three miles."
Three-two Charlie: "We've got him. We'll follow him."
KC Approach: "Delta 105, your traffic to follow is a Malibu, eleven o'clock and three miles. Do you have that traffic?"
Delta 105 (in a thick southern drawl, after a long pause): "Well...I've got something down there. Can't quite tell if it's a Malibu or a Chevelle."
Unknown aircraft: "I'm f...ing bored!"
Air Traffic Control: "Last aircraft transmitting, identify yourself immediately!"
Unknown aircraft: "I said I was f...ing bored, not f...ing stupid!"
Tower: "Eastern 702, cleared for takeoff, contact Departure on 124.7."
Eastern 702: "Tower, Eastern 702 switching to Departure. By the way, after we lifted off we saw some kind of dead animal on the far end of the runway."
Tower: "Continental 635, cleared for takeoff, contact Departure on124.7. Did you copy that report from Eastern?"
Continental 635: "Continental 635, cleared for takeoff, roger; and yes, we copied Eastern and we've already notified our caterers."
The German air controllers at Frankfurt Airport are a short-tempered lot. They not only expect one to know one's gate parking location, but how to get there without any assistance from them. So it was with some amusement that we(a Pan Am 747) listened to the following exchange between Frankfurt ground control and a British Airways 747, call sign "Speedbird 206":
Speedbird 206: "Top of the morning, Frankfurt, Speedbird 206 clear of the active runway."
Ground: "Guten Morgen. You vill taxi to your gate."
The big British Airways 747 pulled onto the main taxiway and slowed to a stop.
Ground: "Speedbird, do you not know where you are going?"
Speedbird 206: "Stand by a moment, Ground, I'm looking up our gate location now."
Ground (with arrogant impatience): "Speedbird 206, haff you never flown to Frankfurt before?"
Speedbird 206 (coolly): Yes, I have, actually, in 1944. In another type of Boeing, but just to drop something off. I didn't stop."
O'Hare Approach Control: "United 329 heavy, your traffic is a Fokker, one o'clock, three miles, eastbound."
United 239: "Approach, I've always wanted to say this...I've got that Fokker in sight."
A Pan Am 727 flight engineer waiting for start clearance in Munich overheard the following: Lufthansa (in German): Ground, what is our start clearance time?"
Ground (in English): "If you want an answer you must speak English."
Lufthansa (in English): "I am a German, flying a German airplane, in Germany. Why must I speak English?"
Unknown voice (in a beautiful British accent): "Because you lost the bloody war!"
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
Whehehe, prachtigOp zondag 06 januari 2002 01:12 schreef Tourniquet het volgende:
The German air controllers at Frankfurt Airport are a short-tempered lot. They not only expect one to know one's gate parking location, but how to get there without any assistance from them. So it was with some amusement that we(a Pan Am 747) listened to the following exchange between Frankfurt ground control and a British Airways 747, call sign "Speedbird 206":
Speedbird 206: "Top of the morning, Frankfurt, Speedbird 206 clear of the active runway."
Ground: "Guten Morgen. You vill taxi to your gate."
The big British Airways 747 pulled onto the main taxiway and slowed to a stop.
Ground: "Speedbird, do you not know where you are going?"
Speedbird 206: "Stand by a moment, Ground, I'm looking up our gate location now."
Ground (with arrogant impatience): "Speedbird 206, haff you never flown to Frankfurt before?"
Speedbird 206 (coolly): Yes, I have, actually, in 1944. In another type of Boeing, but just to drop something off. I didn't stop."
Op zondag 06 januari 2002 01:12 schreef Tourniquet het volgende:
Deze ATC gesprekken komen uit alt.games.microsoft.flight-sim. Ik vond ze wel geinig!
Conversations that passengers normally don't hear.
Heb je niet nog meer hiervan?Op zondag 06 januari 2002 01:12 schreef Tourniquet het volgende:erg lang leuk stuk tekst
T.net dbmerge: Nieuw account: fw (22068) || http://wow.allakhazam.com/profile.html?81039 WTB CTS/Mala :C
hahaha, die is echt grof gewoon, lolz, echt cool...Op zondag 06 januari 2002 01:26 schreef Nephilin het volgende:
[..]
Whehehe, prachtig
ik land tegenwoordig met 150 knots ongeveer true airspeed. En die 300 was dat ik meestal daaronder al die problemen kreeg die ik beschreef..door
use_no_default_pitch=1
use_no_default_bank=1
aan het begin van de sectie [autopilot] in je aircraft.cfg toe te voegen is het als het goed is opgelost.
Dan kan je ook weer naar links en rechts en is de wing leveller uit.
Landen met 300 knots gaat je nooit op APP-A/P lukken. je land op de helft van die snelheid dus aanvliegen moet ook stukken langzamer. Bij 300knots vlieg je je flaps en je gear final aan gort.
maar als ik dit er dus bijzet:
use_no_default_pitch=1
use_no_default_bank=1
dan is alles weer goed?, en die ; achter die 8 dus..., en wat gebeurde er dus eigenlijk als je die zinnen hierboven en die ; achter de 8 niet weghaalde / toevoegd? En wat bedoel je met "is de wing leveller uit."
---
En dan nog een vraag over de speedbrakes, weer iets nieuw voor mij, om nog sneller te stoppen met remmen op de langdingsbaan..., whehehe
hoe kan je die handmatig en automatisch aanzetten?
(kan ook weer in de faq

(mooi screenshotje erbie)
BF1: Don-Panio
/ =manualOp zondag 06 januari 2002 10:02 schreef Predator_NL het volgende:
En dan nog een vraag over de speedbrakes, weer iets nieuw voor mij, om nog sneller te stoppen met remmen op de langdingsbaan..., whehehe
hoe kan je die handmatig en automatisch aanzetten?
(kan ook weer in de faq)
shift + / =d8 ik voor automatisch
Verwijderd
Deze maken deel uit van het ILS oftewel Instrument Landing System. Ze geven aan hoever je nog van de baandrempel verwijderd bent. Ook gebruikt ATC de OM af en toe. Bijvoorbeeld: KLM781 till Outer Marker proceed with 160 kts.Op zondag 06 januari 2002 02:41 schreef Robin Shrine het volgende:
Kan me iemand misschien vertellen wat precies Outer, Middle en Inner Marker (gekleurde lichten) betekenen?
In het buitenland wordt de OM ook opgenomen in de standaard approach procedures.
"Then there was the man who drowned crossing a stream with an average depth of six inches."
Okey dit klinkt wel heel erg NIET wakkerOp zondag 06 januari 2002 11:29 schreef FanToom het volgende:
k zt ff te knoeien met fs2000, maarrem hoe radio je de toren (atc)? Is er eigenlijk nog atc, zoals bij fs5 toendertijd? Overigens had je toen bij fs5 nog een programmatje om een xtra scherm aan je systeem te hangen en om daar andere dingen te laten zien. Volgens mij om je radio's e 'd en een kaart te laten zien. Is dat er ook nog?
"Then there was the man who drowned crossing a stream with an average depth of six inches."
bij fs2000 is geen atcOp zondag 06 januari 2002 11:29 schreef FanToom het volgende:
k zt ff te knoeien met fs2000, maarrem hoe radio je de toren (atc)? Is er eigenlijk nog atc, zoals bij fs5 toendertijd? Overigens had je toen bij fs5 nog een programmatje om een xtra scherm aan je systeem te hangen en om daar andere dingen te laten zien. Volgens mij om je radio's e 'd en een kaart te laten zien. Is dat er ook nog?
"Then there was the man who drowned crossing a stream with an average depth of six inches."
die atc zuigt en voor fs2000 heb je veel meer addons die werkenOp zondag 06 januari 2002 11:41 schreef FanToom het volgende:
dat meen je nietnja ik moet toch naar media markt, gelijk maar ff sjoppen dan voor 2002
Maar je kan toch wel radioén? dat kon zelfs in fs5?
 
                    Is het een cadeautje?Op zondag 06 januari 2002 00:33 schreef bolk het volgende:
een boeing 737-800 dan maarom te beginnen
Een dag geen vertraging, is een dag niet gereisd
Er zijn twee problemen met de autopilot; de eerste is de ILS approach bug waar je al mee te maken hebt gehad, de tweede zit in de wingleveler. Die use_blabla regels verhelpen dat laatste probleem.Op zondag 06 januari 2002 10:02 schreef Predator_NL het volgende:
ik land tegenwoordig met 150 knots ongeveer true airspeed. En die 300 was dat ik meestal daaronder al die problemen kreeg die ik beschreef..
maar als ik dit er dus bijzet:
use_no_default_pitch=1
use_no_default_bank=1
dan is alles weer goed?, en die ; achter die 8 dus..., en wat gebeurde er dus eigenlijk als je die zinnen hierboven en die ; achter de 8 niet weghaalde / toevoegd? En wat bedoel je met "is de wing leveller uit."
Antwoord is al gegeven, maar ik reply er toch op zodat ik niet vergeet deze vraag aan m'n FAQ toe te voegenOp zondag 06 januari 2002 10:02 schreef Predator_NL het volgende:
En dan nog een vraag over de speedbrakes, weer iets nieuw voor mij, om nog sneller te stoppen met remmen op de langdingsbaan..., whehehe
hoe kan je die handmatig en automatisch aanzetten?
(kan ook weer in de faq)
Forward slash ( / ) - overigens is niet iedere kist met spoilers uitgerust. Shift + / is een shortcut naar de helpfunctie
In FS5 zat een zeeeeeeer summiere vorm van text-only ATC ingebakken (heb hier nog de Pilot's Handbook van die sim liggen, lang geleden zeg), maar volgens mij is die optie er in latere versies uitgesloopt.Op zondag 06 januari 2002 11:41 schreef FanToom het volgende:
dat meen je nietnja ik moet toch naar media markt, gelijk maar ff sjoppen dan voor 2002
Maar je kan toch wel radioén? dat kon zelfs in fs5?
"Then there was the man who drowned crossing a stream with an average depth of six inches."
Misschien moet je ook nog ff je sig veranderenOp zondag 06 januari 2002 12:18 schreef FanToom het volgende:
ja op een 486 ging dat voice allemaal nieso best. Maar fs5, was gaaf man
. Wel extreem lang geleden ja, k word oud.(21)
Want nu moet je toch Fs2002 gaan spelen en op zo'n fs5 achtige pc zal dat niet werken
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
Ik hoop dat je het volgende bedoelt:Op zondag 06 januari 2002 12:09 schreef Nephilin het volgende:
[..]
Antwoord is al gegeven, maar ik reply er toch op zodat ik niet vergeet deze vraag aan m'n FAQ toe te voegen
Forward slash ( / ) - overigens is niet iedere kist met spoilers uitgerust. Shift + / is een shortcut naar de helpfunctie
[..]
Met '/' zet je de speedbrakes aan. (te zien in je throttle quadrant, de hendel links ervan staat naar beneden).
Je remt nu af doordat je vleugel niet meer zo aerodynamisch is.
Voor de landing moet je het volgende doen: Druk op 'schift+/'. Je speedbrakes zijn nu 'armed'. MAAR STAAN NIET UIT, je remt NIET af!.
Wanneer je op de cockpit panel de knop brake op 1, of op 2 zet, zal de speedbrakes WEL uitklappen wanneer de main gear de grond raakt.
Test maar eens zou ik zeggen!
Succes.
Een dag geen vertraging, is een dag niet gereisd
"Als de werkelijkheid niet zou bestaan dan zou de wereld er heel anders uit zien." - Johnny Stardust
edit(ow, dat zijn dus die tekens soms op me display, staat er een O, dan weer een M, en dan weer een I, ik dacht dat me plane weer eens zat te flippen....
BF1: Don-Panio
Spoilers (of zoals ze eigenlijk heten, spoilerons) zijn speedbrakesOp zondag 06 januari 2002 12:28 schreef 456 het volgende:
[..]
Ik hoop dat je het volgende bedoelt:
Met '/' zet je de speedbrakes aan. (te zien in je throttle quadrant, de hendel links ervan staat naar beneden).
Je remt nu af doordat je vleugel niet meer zo aerodynamisch is.
Voor de landing moet je het volgende doen: Druk op 'schift+/'. Je speedbrakes zijn nu 'armed'. MAAR STAAN NIET UIT, je remt NIET af!.
Wanneer je op de cockpit panel de knop brake op 1, of op 2 zet, zal de speedbrakes WEL uitklappen wanneer de main gear de grond raakt.
Test maar eens zou ik zeggen!
Succes.
Shift + / is bij mij de shortcut naar de helpfunctie (tis echt zo, heb 't net nog even gecontroleerd om er zeker van te zijn) - maar in de kneeboard.txt staat dat die toetsencombinatie de spoilers zou moeten auto-armen. Wazig, zal dat eens wijzigen.
pitch_takeoff_ga=8; ==>> De puntkomma zorgt voor ILS approach bug, weghalen dus.Op zondag 06 januari 2002 12:33 schreef Predator_NL het volgende:
bedankt voor alle antwoorden!!!!, en welke bug lost de ; achter de 8 op?, als je die dan weghaalt bedoel ik dan..
use_no_default_pitch=1
use_no_default_bank=1
==>> Deze twee regels toevoegen verhelpt de wingleveler bug.
(Dit alles in de [AutoPilot] sectie van elke aircraft.cfg)
Capiche?
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
wie hoe wat?Op zondag 06 januari 2002 12:50 schreef McFlipp het volgende:
schiet nu maar op met die faq kan ik hem in me sig zetten
Weet niet of ie zo goed word als die van jouw, maar zal vast wel het niveau proberen te evenaren
Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop
okidoki..., owkee, ik ben nog steeds beetje newbie op gebied van fs2002.., dus ik ga wat termen opnoemen die in het begin erg onduidelijk waren en nu niet meer (door veel te vragen)Op zondag 06 januari 2002 12:41 schreef Nephilin het volgende:
[..]
pitch_takeoff_ga=8; ==>> De puntkomma zorgt voor ILS approach bug, weghalen dus.
use_no_default_pitch=1
use_no_default_bank=1
==>> Deze twee regels toevoegen verhelpt de wingleveler bug.
(Dit alles in de [AutoPilot] sectie van elke aircraft.cfg)
Capiche?
-Hoe je gps systeem werkt (kan openen)
-Hoe je op de flightplanner kan vliegen (dat die het lijntje automatisch volgt)
-Hoe de ils in te stellen en mee kan werken
-Hoe met ils kunnen landen (wat moet aan en wat niet), en wat betekent dat dan...
-Hoe je goed op hoogte kan blijven vliegen
-Snelheid kan instellen
-Hoe de gps/nav button werkt...
-Hoe je flaps werken
-Snelheid bij het landen
-"Benzine" instellingen (hoeveel meenemen etc)
-Wat alle leuke metertjes enzo zijn die je nog meer ziet
-Hoe je SLEW mode goed kan gebruiken..., hoe dit werkt. (ik wist sinds pas dat je met de numpad 1 en numpad 3 kan draaien)
-Hoe je de verschillende views kan instellen. Buitenaanzicht etc. Dus de S is vitual, dubbel S is buitenaf. ctr-een hoek, is schuin bovenaf. shift - enter / backspace is hoogte instellen. Ctr-shift enter/backspace is links en naar rechts (om plane heen)
-Bovenaf vieuw ---> ctr-s
-Hoe je goed kan taxien, welke snelheid ervoor gebruiken?, hoe dit makkelijk instellen (ctr-s gebruiken ook makkelijk hiervoor)
-Hoe zet je je engines uit en aan (kan je ook wel in de knopjes zien, maar dit zijn de meest gebruikte dingen, dus die kan je er ook wel inzetten)
-Hoe werkt de speedbrake
-Waar moet je op letten bij het landen
-Hoe werkt Multiplayer... (in het begin wist ik nog niet wat te doen), hoe je dan moest joinen bijvoorbeeld. Ik wist niet dat je zelf gewoon create flight moest doen
-Waar kan ik de chatfix halen?
-Hoe kan ik snel screenshots maken, en niet telkens naar windows terug om in paint hem te plakken (fsscreen gebruiken)
-Waar kan ik planten vandaan plukken?
-En waar scenery's ? (gratis)
-Waar kan ik die dingen kopen?
Een kleine checklist voor de faq maker, ik denk dat hier een hoop "standaard" dingetjes opgenoemd zijn. Hopelijk heb je er iets aan
BF1: Don-Panio
It's all taken care ofOp zondag 06 januari 2002 13:13 schreef Predator_NL een waslijst aan items:
[..]
jij?Op zondag 06 januari 2002 13:48 schreef Nephilin het volgende:
[..]
It's all taken care of
hij ja...Op zondag 06 januari 2002 14:26 schreef KIMBLE het volgende:
[..]
jij?
nephil, heb je icq/ msn?
BF1: Don-Panio
Ik bespeur hier een zekere mate van onethische logica.
Op het moment alleen ICQ; mail maar naar blauw_scherm@hotmail.com als je m'n nummer wilt (ivm spemmertsOp zondag 06 januari 2002 14:35 schreef Predator_NL het volgende:
nephil, heb je icq/ msn?
tampert, kriminalpolizei
Hehe dat was mn eerste pctje jaOp zondag 06 januari 2002 12:23 schreef McFlipp het volgende:
[..]
Misschien moet je ook nog ff je sig veranderen
Want nu moet je toch Fs2002 gaan spelen en op zo'n fs5 achtige pc zal dat niet werken
"Then there was the man who drowned crossing a stream with an average depth of six inches."
ik lees net dat al de hk posts eraf zij gegaan
tampert, kriminalpolizei
haha! * KIMBLE is gelukkig want dan gaan er maar 3 afOp zondag 06 januari 2002 15:58 schreef Evilernie het volgende:
w00000t, 1000 posts.... Ik had er gvd 1450,
ik lees net dat al de hk posts eraf zij gegaan
 Dit topic is gesloten.
 
                                                            Dit topic is gesloten.
                                                     




:strip_exif()/u/29241/kimble.gif?f=community) 
            :strip_icc():strip_exif()/u/557/goomba2_small.jpg?f=community) 
            :strip_icc():strip_exif()/u/9591/space.jpg?f=community) 
            /u/28714/crop58830fdf82fba_cropped.png?f=community) 
            :strip_icc():strip_exif()/u/29415/crop5f23497c619bd.jpeg?f=community) 
            /u/22388/header-logo.png?f=community) 
            :strip_icc():strip_exif()/u/21349/eural2.jpg?f=community) 
            :strip_icc():strip_exif()/u/16155/hj.jpg?f=community) 
            :strip_icc():strip_exif()/u/5264/crop6047dd4a23fd7_cropped.jpg?f=community)