Peblar EV Chargers White label Topic.
Dit topic is bedoeld voor discussie, tips en tricks mbt de White label (branded) varianten van de Peblar EV Charger. Enkele bekende leveranciers van White label Peblar laadpalen:Bluebuilt Coolblue
https://www.coolblue.nl/laadpalen/onze-laadpalen
Eigen firmware, en personalisatie firmware
Eneco Connectric
https://www.eneco-emobility.com/thuis/laadpaal/aanvragen
Eigen firmware, en personalisatie firmware, levert ook login gegevens bij de laadpaal zie ook deze reactie.
Pouw Mobility verwijst door naar Eneco
https://www.pouw.nl/diensten/laadpalen
Van Mossel Energie laadpaal
https://www.vanmossel.nl/energie/thuis/laadpalen/
50five e-mobility
50five heeft recent klanten overgenomen van Shell en plaats laadpalen die uit het assortiment van Shell komen. Dit is o.a. te zien in de naam van de software op de laadpaal. Zie ook dit topic.
https://www.50five.com/nl-nl/e-mobility/laadpaal-thuis
Voor wie nieuwe kappen zoekt voor op de laadpaal zonder logo van de white label leverancier kan hier nieuwe kappen kopen: Laadpuntexpert.nl
De kappen zijn vrij eenvoudig los te klikken en te vervangen zonder de laadpaal open te moeten maken.
Een specifiek topic over non-white label varianten is hier te vinden: Peblar EV Charger Ervaringen en discussie]
/f/image/AzZSapIlv1nM2SPOkd54qhwI.png?f=fotoalbum_large)
Introductie
Peblar hoe ze zichzelf neerzetten:Peblar is een relatief jonge innovatieve bouwer van laadpunten van Nederlandse bodem. Met de steun van hun ervaren moederbedrijf Prodrive Technologies in Eindhoven, zijn ze gespecialiseerd in het bouwen van EV-laders die robuust, gebruiksvriendelijk en klaar voor de toekomst zijn in een esthetisch mooi en modern ontwerp.
Hun team van ingenieurs zorgt voor de robuustheid van de laadpunten, van de product opbouw tot de ondersteunende software.
Daartoe worden al hun onderdelen ook in eigen huis geproduceerd en is het volledige systeem geïntegreerd in één printplaat (PCB).
De Peblar is ook voorzien van een klein display. Dit geeft allerlei informatie weer, waaronder de totale geladen energie gedurende een laadsessie.
Alle Peblar laadpunten krijgen een fabrieksgarantie mee van 3 jaar.
/f/image/AbKfPpho0CXMS8z1dAnEHjTY.png?f=fotoalbum_large)
https://peblar.com/nl/products/white-label-ev-chargers
Modellen
Er zijn een aantal modellen White label peblar laadpunten, meer informatie is hier te vinden:https://peblar.com/nl/products/white-label-ev-chargers
Over het algemeen lijkten de White label laadpalen een variant van de Business met Advanced optie laadpaal te betreffen, hierop draait een alternatieve firmware t.o.v. de standaard Peblar firmware. Daarnaast kunnen er logo's op de kap staan.
Loadbalancing
Accesoires
Voor Loadbalancing is meestal geen connectie met de P1 poort van je slimme meter nodig, er worden meetspoelen geïnstalleerd op alle fasen in de meterkast.Dynamic Loadbalancing met HomeWizard.
Het is mogelijk de laadpaal te koppelen aan HomeWizard, hiervoor is het wel nodig dat je toegang hebt tot de laadpaal, hiervoor is een wifi wachtwoord en een gebruikersnaam/wachtwoord nodig om in te loggen op de webinterface van de laadpaal. Het lijkt er op dat meerdere levenanciers hier liever niet aan mee werken, heb je de laadpaal nog niet laten monteren probeer daar dan vooraf afspraken over te maken.Homewizard is een bekend platform om het energieverbruik van je huishouden te monitoren. De optionele Homewizard P1 Wifi Dongle (€ 34) is een klein slim apparaat dat bij gebruik van een Peblar laadpunt, voorziet in Dynamic Load- en Fase balancing. De Dongle maakt verbinding met de P1-poort van de slimme energiemeter en zorgt er automatisch voor dat de totale hoeveelheid verbruikte elektriciteit van het gebouw en het laadpunt, de maximale capaciteit van de hoofdzekering(en) nooit overschrijdt. Wanneer nodig wordt realtime hiertoe de snelheid van het laden automatisch even aangepast. Hiermee kan onbezorgd veiliger en sneller geladen worden. Deze Dongle werkt samen met de gratis App van Homewizard.
https://peblar.com/nl/blo...d-with-peblar-ev-chargers
Userinterface
Peblar Web Interface:
Aangezien er op White label laadpalen een custom firmware draait is het op dit moment onduidelijk hoe de webinterface er uit ziet op de verschillende White label palen. Ook is het afhankelijk van de laadpaal firmware welke mogelijkheden er beschikbaar zijn. Zoals eerder beschreven kan het lastig zijn de benodigde inloggegevens te krijgen van een White label laadpaal.1 Fase schakeling naar 3 fase
Een hot topic qua discussie is de automatische schakeling van 1fase naar 3fase tijdens het laden terwijl je probeert een Nul op de Meter (NOM) oftewel Solarcharging (in Peblar termen Pure Solar) te halen.Hier lijkt helaas een verschil te zitten in de hardware tussen een White label en een non-White label laadpaal.
Een White label laadpaal lijkt hiervoor de benodigde hardware niet te bezitten.
Software Updates
Het is op dit moment onduidelijk hoe software updates voor White label laadpalen worden uitgegeven.Openingspost bijdrage
Verantwoording: ik heb deze openingspost samengesteld uit op basis van het [Peblar EV Charger] Ervaringen en discussie topic, er werden erg veel White label vragen gesteld en de behoefte bestaat om die vragen af te splitsen. Mocht je onjuistheden zien, of wijzigingen bij de bron, laat dit dan weten.Heb je informatie die nuttig is om toe te voegen, laat het mij dan weten, of laat me weten dat je ook zelf wilt bijdragen aan de openingspost, dan voeg ik je naam/autorisatie toe.
[ Voor 3% gewijzigd door itsme op 05-11-2025 20:08 . Reden: Update TS ]
Nothing to see here
:strip_exif()/f/image/YSsxXEAlj30MYmwRFN3XGkaq.png)