RobinNL schreef op zaterdag 1 februari 2025 @ 12:22:
[...]
Je kan ook zeggen... Waarom zou je zo snel al een nieuwer toestel moeten hebben, als je huidige toestel goed genoeg is?
Maar misschien ben ik de enige die dat niet begrijpt

Hier hoop ik 6-8 jaar te doen met een S25 Ultra (nu ongeveer 6 jaar een S10+).
Ik denk omdat men weet dat er beter is en dat er fabrikanten zijn die wel nieuwere en betere hardware gebruiken en dan vooral op camera gebied.
Wat dan ook niet mee helpt is dat die betere en nieuwere hardware ook gewoon onderdelen zijn van bijvoorbeeld samsung zelf en dat samsung die dus niet in hun eigen "flagship" stoppen maar wel de hoofdprijs ervoor vragen.
Ook is zo en flagship telefoon iets voor enthousiasts en die willen vaak het nieuwste van het nieuwste. Netzoals met bijvoorbeeld een GPU, die upgraden ook vaak elke iteratie (moet er trouwens niet aandenken dat er in dat geval dezelfde hardware wordt uitgebracht en alleen de driver anders is lol)
Veel mensen upgraden ook hun telefoon wanneer hun abbo na 2 jaar afloopt. Ook dan kan het teleurstellend zijn als na 2 jaar er niet veel veranderd is. Niet omdat er niets nieuws is maar omdat samsung ervoor kiest niets nieuws te gebruiken.
Je hebt heel lang met je S10 gedaan. Je kan je afvragen of je net zo lang met je S25 gaat doen omdat die eigenlijk bij release hardwarematig al achterloopt en het zeer aannemelijk is dat de S26 wel nieuwe hardware krijgt.
Als je iemand bent die gewoon blij is met wat hij heeft en het niet erg vind dat wat dat is op alle fronten en vooral in de toekomst achterloopt dan is het natuurlijk geen probleem maar toen jij je S10 kocht, was het allemaal nieuw en dat is bij de S25 niet zo.
Dat gezegd hebbende. Je gaat zoveel plezier beleven aan de S25 vergeleken met de S10! Het is natuurlijk allemaal persoonlijk maar ik begrijp heel goed waarom mensen gefrustreerd raken. De ene na de andere rare keuze van samsung komt aan het licht.
Dat je als chinees of koreaan gewoon 16GB RAM krijgt in je S25 ultra maar wij als westerling dat niet is toch onbegrijpbaar?
Als je in China vraagt waarom dan zeggen ze ja in de toekomst heb je dat nodig voor lokale Ai op je toestel en is 12GB niet genoeg.
En wij als westerling? Wij kunnen dan bepaalde dingen niet want we hebben maar 12GB dus.
Maar goed ik zie het wel. Mijn S25U komt er binnenkort aan en als het niks is gaat ie marktplaats op
a frontpage moderation system, like on tweakers, controlled and abused by monkeys will be peanuts and means nothing but... peanuts.