Op de valreep mag ik a.s vrijdag mijn 7X core / business edition ophalen. Op de valreep? Ja, want we vertrekken zaterdagochtend op wintersport.
Kortom, best 'spannend' met een nieuwe auto. Voorbereiding is natuurlijk belangrijk. Ik heb het volgende geregeld:
- 7x wordt met 19" winterbanden geleverd (de 20" zomerbanden zullen later geleverd worden)
- sneeuwkettingen zijn besteld (Polaire Steel Grip 140). Deze moet ik uiteraard nog even vrijdagavond testen.
- digitaal vignet Oostenrijk aanvragen zodra m'n kenteken bekend is.
-autoverzekering afsluiten zodra het kenteken bekend is.
Laadpassen:
- Ionity account inc maandabonnement voor de korting (alleen digitaal, zonder laadpas, die is onderweg maar waarschijnlijk te laat. Ik ga er vanuit dat deze ook zonder laadpas te gebruiken is?)
- ANWB laadpas (als het goed is komt die op tijd binnen, meer als backup als andere digitale accounts niet werken)
- ENbW account (alleen digitaal, zonder laadpas),
- Fastned account (alleen digitaal, zonder laadpas),
- Tesla account, maar heeft niet de voorkeur (alleen digitaal, zonder laadpas),
- Zeekr laadpas (die krijg ik pas bij ophalen van de auto, weet niet of die handig is),
Ik ben van plan om ionity als voorkeur op te geven, met ENbW als 'tweede keus' (lijkt veel 400Kw chargers te hebben).
Houdt de Zeekr zelf rekening met hoger verbruik berg op? Of moet ik daar zelf extra veel marge voor incalculeren?
En houden jullie de navigatie van Zeekr zelf aan voor het plannen van de laadstops? Of gebruiken jullie een andere app? (ABRP?)
Ben ik nog iets in m'n voorbereiding vergeten? Of hebben jullie nog tips? Alles is welkom!