@
GuiltyNL ik heb hem destijds zelf herstart via
commando in console. Dit lijkt hetzelfde te doen als de knop uit en aan te zetten die naast de Homevolt zit. Zelf heb ik nog maar 1 keer hoeven doen om goede werking terug te krijgen van de webinterface.
De Homevolt upload ook zijn data naar AWS via de MQTT url ziet staan onder params. De Homevolt API url die je ziet is voornamemlijk voor de OTA upgrades zo ver ik kan zien.
Verder heb ik ook dat de OTA voor tibber-ecu-bg95-m3 ook uit staat. Daar kom ik ook verder niet aan en zal wel door Tibber getweakt worden.
Afgelopen nacht, ondanks de mooie dip in de prijs, heeft de batterij niet opgeladen, maar ik heb het vermoeden dat dat kwam omdat de EV ook moest opladen en dit heeft hij in dattijdslot gedaan (en heeft prioriteit, ik heb ook liever een volle EV dan een batterij).
Maar ik mis ook wel wat meer "inzicht". Momenteel rapport hij inderdaad dat hij "inactief is tot 12 uur". Ik zou liever zien dat hij laat zien tenminste volgens de huidige planning, dat hij gaat laden om 12 uur tot 13.00 en gaat ontladen van 18:00 tot 19:00.
Daarnaast een profiel die een combinatie is tussen Inkomsten en zelfvoorziening. Als er overproductie overdag is van de zonnepanelen dat hij die gaat opslaan en op een duurder moment weer gaat ontladen. Ik zie nu bij inkomsten dat hij eigenlijk (bijna) nooit de zonnergerie gaat opslaan maar eigenlijk het net op gooit.
Dit kan je wel doen door hem handmatig op zelfvoorziening te zetten en dan vlak voor de avond weer op inkomsten. Ik zou zeg maar en-en willen
--edit hmm. volgens de planning en de Tibber app zou hij nu moeten laden van 12 tot 13, maar staat op inactief met 1% lading.
--edit2: een keer wisselen tussen Inkomsten naar zelfvoorziening en weer naar Inkomsten heeft hem wakker gemaakt en is nu wel aan het laden.
Zal dit toch even melden bij
hello@tibber.com
[
Voor 37% gewijzigd door
Senaxx op 06-12-2024 12:38
]