Die steigende energy prijzen hebben niets met het hoeveelheid boren in de VS temaken. Onder Biden is er meer fossiele brandstoffen uit de grond gehaald dan onder Trump dus dit "drill by drill" gaat fuck all doen voor de energie prijs. De bullshit dat dorpen overgenomen zijn door immigraten dan zal dit om springfield gaan neem ik aan een drop die zelf deze mensen heeft aangetrokken en daarna weer begon op te bloeien omdat de meth verslavend rednecks niet wilde werken. Daarnaast gaat er vooral oud spul naar oekraine dat anders onmanteld had moeten worden en dat hat meer geld gekost dat die shit daar heen sturen en later terug betaald te worden.Andyk125 schreef op donderdag 7 november 2024 @ 12:06:
[...]
Het gaat bij het stemgedrag niet om rationeel, er is iemand de schuldige en dat is zo goed als altijd de zittende partij. Als mensen ontevreden zijn stemmen ze op een ander. Hier in Nederland hebben we veel verschillende partijen met al hun eigen standpunten, maar in Amerika niet. Daar is het ook niet links of rechts en er zullen maar weinig mensen zijn die 100% met alle standpunten eens is van de partij waarop ze gestemd hebben.
Een van de redenen waarom mensen niet op Harris hadden gestemd was juist het veranderende beleid van haar en de Democraten. Eerst was ze volledig tegen fracking (het boren naar olie en gas), maar toen duidelijk was dat de stijgende energieprijzen iets was wat echt speelde onder de kiezer, werd ze al milder en uiteindelijk was ze er ook voor. Hetzelfde geldt voor de immigranten, waarbij volledige dorpen overgnomen worden en de bestaande bevolking niet geholpen wordt. Toen dat media aandacht kreeg en dit ook onder de kiezers speelde, kwam ze ook weer terug op haar woorden. De buitenland politiek, de miljarden aan Oekraine, een land waar 95% van de Amerikanen niet eens van gehoord hebben of weer waar het ligt, voordat er zoveel geld naar toe ging. De Amerikanen zijn trots op hun land en willen zelf op de eerste plaats gezet worden en dat is iets wat de Democraten naar mijn mening echt het verlies heeft gebracht. Ook al is het maar het gevoel van de mensen, des te dommer van de Democraten om daar niet op in te spelen en juist een goed beleid te communiceren.
Het probleem is dat alle reden die aangekaart word voor 90%+ bullshit verhalen zijn de rechtse media fabriceerd op een zelfde manier waar mensen voelen dat het minder veilig wordt op straat terwijl er minder incidenten zijn. Maar media kan een verkeerd beeld geven.
Als Trump zijn domme tarrifs echt gaan invoeren gaat hij nog een resessie triggeren, het zal me niets verbasen dat zodra dat gebeurt de "global eilites" de schuld gaan krijgen of mischien zelfs JQ posting gaan zien in de rechtse media daar.In de verkiezingstijd wordt er veel geroepen om maar te winnen, het is een politiek spelletje. Het probleem echter was voor de Democraten is dat ze juist geen goed beleid hadden om de problemen die echt onder de kiezers speelde aan te pakken en steeds van mening wisselde. Daarbij hebben de Democraten maanden lang vol gehouden dat Biden wel door kon gaan als president, terwijl er amper een fatsoenlijk woord uit kwam. Dat heeft ze ook absoluut geen goed gedaan.
Kies je dan voor een narcistische presidentskandidaad die wel steeds hetzelfde roept en schreeuwt, of voor iemand die naar voren is geschoven, omdat de eerste presidentskandidaad niet meer geschikt is terwijl men maanden roept en schreeuwt dat dit wel zo is terwijl iedereen kon zien en horen dat dit absoluut niet het geval was... Kiezen uit twee kwaden in mijn ogen.
Mensen vergeten blijkbaar hoe groot Amerika is, het land zou bijna zelfvoorzienend kunnen zijn, op gebied van de primaire levensbehoeftes. Natuurlijk heeft men grondstoffen nodig, maar dat is wat anders dan al die goedkope massameuk. Die importheffingen zullen inderdaad een impact gaan maken voor niet alleen de Amerikanen maar ook de wereldeconomie. Maar zoals ik in mijn vorige reactie ook zei, wij doen dit al lang hier in Europa. En de EU is steeds meer bezig om belangrijke industrie terug te halen om meer zelfvoorzienend te zijn. Uiteindelijk kost het ons als Europa nu honderden miljarden om "oude" industrie nu terug te halen naar Europa om weer meer zelfvoorzienend te zijn.