Format-C schreef op maandag 10 november 2025 @ 21:56:
[...]
Ik ben ook wel benieuwd. Maar hoop vooral voor jou dat ze dit fatsoenlijk op gaan lossen. Ik ga er wel vanuit. Want zoals je zelf al aangeeft is dit gewoon een hele dure kaart. En kan me voorstellen dat je er verdrietig en gestresst van wordt zoals het nu gaat.
Hopelijk regelen ze het snel en goed voor je. 😉
Nav dit akkefietje denk ik ihvv wel 2 keer goed na voordat ik iets van MSI wil hebben/ koop. Echt (heel) zwaar tegenvallend hoe die dit oppakken. (En hopelijk pakt alternate dit ook even goed op. Dat zou ze sieren.want dit lijkt nergens op)
Ja dat wel, maar helaas lijken meer merken daar wat van de kunnen, o.a. Asus is ook wel vaker negatief in het nieuws geweest zoals GN bijvoorbeeld demonstreerde.
Zo zal je denk ik bij elk merk wel helaas slechte ervaringen kunnen opdoen, maar het zou ze sieren hier eerlijker mee om te gaan en niet dat een of andere influencer met veel volgers dit aan de kaak moet stellen om verandering te brengen.
En de kleinere merken hoor je natuurlijk niet zoveel van, ik mis EVGA juist hierom.
=============================
Verder heb ik net een nogal verassende ontdekking gedaan, ben een maand of 1-2 geleden overgestapt naar een Corsair AX1600i vanaf m'n 11 jaar oude AX1200i die weer in een oude machine zit. Beiden zijn ATX 2.4 maar dat is geen probleem, beetje meer overcapaciteit nu en efficiënter én koeler.
De AX1600i is nog de koop via Amazon, wel een UK-model voor minder dan 450,- en gezien de NL webshops die er op dat moment waren zowat 600,- vroegen voor een NL-model heb ik zelf maar een C19 stekker gekocht met 16A/250V rating want die prijzen vond ik wat te absurd worden.
Maar waar voorheen m'n overklokte RTX 5090 meestal crash gevoelig werd bij kloksnelheden boven +250-280 op de core krijg ik nu ineens +350 zonder problemen dusver werkend op de videokaart. Cyberpunk 2077 met PT op Psycho met DLAA op 2x FG, Half Life 2 RTX met DLAA en GTA V Legacy op 6400x3600 met 2x MSAA + FXAA/TXAA en ik zie gewoon dat de GPU netjes veelal boven de 3100Mhz blijft lopen zonder te morren terwijl het VRAM op +3000 loopt.
Had wel Cyberpunk 2077 geprobeerd te starten met +400 maar toen crashte te driver al bij de intro.
Ik denk dus dat buiten wat meer overcapaciteit (en wellicht vangnet voor transient spikes?) de voltage regulatie op de nieuwe Titanium unit misschien net wat beter is dan op de oude, wellicht strakkere ripple ook wat de stabiliteit voor overkloks wellicht ten goede komt.
- Stock
- +300 core / +3000 vram
- +350 core / +3000 vram
Dit is GTA V Legacy op 6400x3600 met 2x MSAA/TXAA en FXAA op maximale instellingen.


Half life 2 RTX DLAA zonder en met 3x MFG



Portal RTX DLAA zonder en met 3x MFG



De performance van die RTX 5090 blijft me toch elke dag weer verbazen.
Core i9 13900K @5.8Ghz: https://valid.x86.fr/16dnkm | Core i7 3930K @ 4.4Ghz: https://valid.x86.fr/div8y2 | Core i7 3930K @ 4.8Ghz: https://valid.x86.fr/68cp00 | Core 2 Quad Q9550 @2.91Ghz: https://valid.x86.fr/27vbj8