Ik denk dat je hier een hele grote groep mensen over één kam scheert zonder veel begrip te tonen voor het feit dat niet iedereen in hetzelfde schuitje zit.
Het is namelijk niet zo dat alle gebruikers van een Babboe bakfiets, (mensen die tot voor kort beschikten over een - voor zover zij wisten - goed werkend en veilig product), na de 'hele nette oplossing' nog beschikken over een bakfiets.
Dat zit zo:
Je had dus een bakfiets, veel geld voor betaald, waar je jaren (achteraf onveilig) op hebt gefietst - met je kinderen als extra risico in de bak. En nu Babboe toegeeft (want eerst moest de NVWA ze stevig op de vingers tikken) dat hun producten onveilig blijken - heb je ineens 'een voucher', en is het maar de vraag of je daarvoor een soortgelijke bakfiets terug krijgt. Volledig buiten jouw schuld om.
Dit geldt voor mensen die een oudere bakfiets hebben, want die krijgen geen vervangende bakfiets.
Heel veel Babboe-gebruikers houden dus na deze hele actie minder over dan ze hadden. Dat jij dat 'een hele nette oplossing' vindt is natuurlijk prima - over smaak valt niet te twisten - maar om de overweging rechtsbijstand in te schakelen 'dreigen' te noemen vind ik wat vreemd. Immers:
Ik sprak onlangs een medewerker van mijn rechtsbijstandsverzekeraar, en die liet mij zonder enige twijfel weten 'heel veel' aanvragen voor rechtsbijstand binnen te krijgen van Babboe-gebruikers. Dus er wordt niet alleen 'gedreigd' zoals jij het noemt; er wordt daadwerkelijk juridisch 'geschoten'.
En daarbij: niet iedereen heeft zijn
*knip* bij
*knip* direct gekocht; er zijn ook mensen die hun product bij een wederverkoper hebben aangeschaft, en die mensen doen er (voor zover mijn rechtsbijstandsverzekeraar daar iets van begrijpt) goed aan om hun pijlen op de wederverkoper te richten, immers: je bent klant van de wederverkoper - en niet van Babboe direct. Dat de
*knip* leverancier zijn van jouw wederverkoper is niet van belang voor jou als consument. De wederverkoper is in eerste instantie aanspreekpunt en kan worden gevraagd om een passende oplossing te bieden - waaraan hij gehoor zal moeten geven.
En daarbij: ik denk dat heel veel Babboe-bezitters maar al te graag een bakfiets van een ander merk zouden krijgen - via hun wederverkoper, en niet een ander
*knip* product.
Dus hoe 'vermakelijk' jij het ook vindt en hoe weinig kans jij ook denkt dat deze mensen maken met hun 'dreigementen'; ze doen er goed aan hun recht te halen.
Ik wens iedereen van wie de
*knip* wordt omgeruild voor een ander merk bakfiets heel veel plezier met hun vervangende product, maar ik wens de mensen die buiten de boot dreigen te vallen omdat hun
*knip* 'te oud' zou zijn om in aanmerking te komen voor een vervangende bakfiets, vooral veel wijsheid: je rechtsbijstandsverzekeraar weet heel goed raad met dit soort 'hele nette oplossingen'
[
Voor 2% gewijzigd door
twain4me op 11-04-2024 19:33
. Reden: naamsverbasteringen helpen de discusie niet. ]