• Kampioen_Geduld
  • Registratie: Mei 2026
  • Laatst online: 18:15
Ik wacht sinds eind januari op mijn model Y, premium AWD, Red met zwart interieur en trekhaak en heb nog steeds geen VIN. Vandaag maar weer eens gebeld. De jongeman aan de telefoon durfde mij met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid te beloven dat mijn auto voor het einde van dit kwartaal zou worden afgeleverd.

Mijn vertrouwen is 0, maargoed, er rest mij niets dan nog langer wachten.

De statistieken van de delivery pro app lijken ook niet te kloppen. Er staat daar onder andere dat de maximale wachttijd tussen bestelling en toewijzing van VIN 50 dagen zou zijn, terwijl ik nu al 120 dagen wacht.

  • Joeses
  • Registratie: Augustus 2021
  • Laatst online: 18:17
Kampioen_Geduld schreef op woensdag 27 mei 2026 @ 17:26:
Ik wacht sinds eind januari op mijn model Y, premium AWD, Red met zwart interieur en trekhaak en heb nog steeds geen VIN. Vandaag maar weer eens gebeld. De jongeman aan de telefoon durfde mij met aan zekerheid grenzende waarschijnlijk te beloven dat mijn auto voor het einde van dit kwartaal zou worden afgeleverd.

Mijn vertrouwen is 0, maargoed, er rest mij niets dan nog langer wachten.

De statistieken van de delivery pro app lijken ook niet te kloppen. Er staat daar onder andere dat de maximale wachttijd tussen bestelling en toewijzing van VIN 50 dagen zou zijn, terwijl ik nu al 120 dagen wacht.
Het valt mij ook op dat de premium model Y RWD modellen een stuk sneller geleverd worden dan de AWD variant.

  • Johnnyvr6
  • Registratie: April 2021
  • Laatst online: 18:28
Heeft alles wat nu geleverd wordt ook al de zwarte hemel en het grotere scherm ?

  • ToxicRadiuM
  • Registratie: September 2014
  • Nu online
Ik doe ook mee met de wachtlijst :)

Standaard rwd wit.

Besteld op 22 mei, leverdatum aug/sep.

Vandaag veranderd naar September.
Pagina: 1 ... 120 121 Laatste

Let op:
Op https://whereboat.com kan je schepen volgen die Tesla's vervoeren. Staat je auto mogelijk op een Hoegh schip? Dan kan je hier je VIN invoeren om dat te controleren: https://www.hoeghautoliners.com/my-cargo.

Heb je een VIN / leverdatum ontvangen? Vermeld dan de betreffende configuratie en besteldatum ook even, dat geeft andere wachtenden ook een idee over waar ze mogelijk rekening mee kunnen houden.

Er komen regelmatig klachten over bepaalde leasemaatschappijen langs, als de oorzaak niet bij Tesla ligt, maar bij de LM, dan graag in het Het grote Leaseauto-topic (regelingen, fiscaal, etc.) - #4 bespreken, niet hier.

Wil je graag weten wanneer jouw Tesla geleverd wordt? Door de grote belangstelling voor de Model 3 & Y is het erg druk bij Tesla. Zowel aan de telefoon en via de chat is er vaak geen doorkomen aan. In dit topic kunnen we je daar helaas niet bij helpen. Lees de OP om te leren hoe het proces in zijn werk gaat en oefen vooral geduld. Het heeft geen zin om te vragen naar verwachte levertijden, doorlooptijden en aflevermomenten.

• Voor accessoires kan je terecht in het Tesla Model 3/Y topic en voor de S3XY buttons: Tesla Model 3 & Y Accessoires.

* Het is expliciet *niet* de bedoeling om privégegevens van Tesla-medewerkers te delen! Geen telefoonnummers, geen e-mailadressen en al helemaal géén namen. *

Bij elkaar vragen welke medewerkers het snelst het leukst of het aardigst zijn is dus absoluut uit den boze.

Het grote Tesla Model 3 & Y topic - Deel 3 voor alle Tesla vragen en opmerkingen, dit topic gaat echt alleen over de levering.
Het grote goedkoop thuisladen van je EV topic voor het zo goedkoop mogelijk laden van je Tesla na levering.