Het grote Renault Scenic e-Tech 2024 topic

Pagina: 1 ... 61 62 Laatste
Acties:

  • RogerSch
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 14:16
Wouter! schreef op zondag 8 februari 2026 @ 19:42:
Ik zat vrijdag het geluid een beetje te tweaken. Ik heb het Harman Kardon-systeem met subwoofer. Wat zijn jullie instellingen? Ik ben er namelijk nog niet helemaal achter wat ik nou het beste vind klinken.

Ik heb hem nu geloof ik op "Club", Subwoofer +1, Laag +2, Mid +7 en Hoog +6, of zoiets. In elk geval laag flink naar beneden en mid en hoog flink omhoog. Ik mis anders wat helderheid in het geluid, heb ik het idee.
Ik mis niet zozeer helderheid maar wel detail in het midden en hoog! Dat is m.i. de beperking van de audio installatie.
Zeker als ik het vergelijk met het Alpine audio systeem dat ik in de BMW had

  • Wouter!
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 15:45
RogerSch schreef op maandag 9 februari 2026 @ 11:55:
[...]

Ik mis niet zozeer helderheid maar wel detail in het midden en hoog! Dat is m.i. de beperking van de audio installatie.
Zeker als ik het vergelijk met het Alpine audio systeem dat ik in de BMW had
Ik bedoel, denk ik, ongeveer hetzelfde :). Ik zal nog iets bewuster luisteren wat ik nou precies mis.

  • mikeyfire643
  • Registratie: November 2011
  • Nu online
Mijn nieuwe scenic gaat van de week voor aantal punten naar de garage.

Ik zie nu ook dat er maar bij 1 wisser aan de voorzijde ruitensproeier vloeistof komt. Halverweg de arm. Moet dit niet bij beide zijn? En slangetje loopt door naar het einde maar daar lijkt niks uit te komen. Kan een van jullie is een slomo filmpje maken hoe dat er bij jullie uitziet?
Pagina: 1 ... 61 62 Laatste