Voor wie ook bij de sparkle and shine masterwork research vastloopt op de souvenirquest, op Reddit vond ik een mooie techniek voor souvenir chaining:
1. Zoek op buddy2 (great buddy) en selecteer hem als buddy;
2. Vergewis je ervan dat je laatste souvenir minstens 48 uur geleden is;
3. Loop rond met je buddy tot hij met een gift komt. Dat zullen berries of potions zijn. Open die gift en switch daarna naar een buddy die hoog genoeg level is dat hij een souvenir kan brengen;
4. Als het goed is komt je nieuwe buddy vrij snel met een nieuwe gift. Open die niet. Switch in plaats daarvan naar een andere buddy van hoog genoeg level dat hij een souvenir kan brengen (buddy4 of buddy5);
5. Loop met je nieuwe buddy rond tot hij weer een gift brengt, open die niet en switch wederom. Herhaal dit patroon.
Zo hark je in vrij korte tijd je dertig souvenirs wel binnen. Als je na stappen vier en vijf dertig hebt klaarstaan, kun je ze gaan openen en zullen het als het goed is alleen maar souvenirs zijn die gebracht worden. Dit is overigens geen bug ofzo. Dit is omdat je bij de eerste stappen de countdown voor een gift hebt geforceerd dat het alleen maar berries konden zijn (immers te laag level om souvenirs te brengen) en daarom moeten alle daaropvolgende gifts wel souvenirs zijn. Omdat je die vervolgens niet opent, wordt de souvenircountdown niet geactiveerd en kun je ze zo 'chainen'. Misschien dat je dit proces twee keer moet doen omdat je maar beperkt aantal keren per dag je buddy kan switchen.
Wat zijn jullie ervaringen met remote trades tot dusver? Ik heb er nu twee gehad. Shiny Tauros die ik nog niet had in mijn shiny Kanto dex en een shiny 96% lucky Nihilego, dus ik ben erg tevreden. Verder sowieso wel leuk maandje in GO: