En dat is de 1.000 GS.

De 2e run was echt een speedrun op story mode.
De beste tip die ik mensen mee wil geven is om op de moeilijkste moeilijkheidsgraad het spel te spelen. Op die manier heb ik de gameplay loop echt als verslavend ervaren. Uitdagende combat, voorzichtig zijn in het verkennen van de map omdat je anders tegen te sterke vijanden aanloopt maar toch continue de behoefte hebt aan exploreren om zo steeds betere gear te vinden dan wel huidige gear te upgraden.
Een tweede tip is om alle vormen van HUDs uit te zetten. Dat maakt het exploreren en vechten een stuk leuker in mijn optiek. Geen health van jezelf en vijanden in beeld zorgt ervoor dat je steeds meer op je hoede bent (als je uiteraard op een moeilijker niveau speelt).
Daarnaast de volgende twee kritiekpuntjes.
Ik vond dat de side quests wel wat unieker mochten qua karakters of storyline. In mijn 1e playthrough had ik dat gevoel nog niet zo erg. Maar in mijn 2e playthrough merkte ik wel dat daar wat meer in had gezeten.
Het begin van het tweede gebied (oostzijde) vond ik ten opzichte van het eerste gebied wat magertjes. Dat deed wat afbreuk aan de game vanwege het uitstekende eerste gebied. Het derde en vierde gebied vond ik wel weer tof qua exploreren en biome.
Wat ik echt tof zou vinden is als er ooit een vervolg komt op Grounded ze de combat van Avowed toepassen
Nu op naar de volgende game. Ik denk Lost Records, Bloom and Rage.
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.