Ik merk dat ik er echt van baal dat die accu zo'n ondergeschoven kind is. Ik heb nu de Pixel 6A en ben er eigenlijk heel blij mee, maar ik zou heel graag een flinke camera-update krijgen met een nieuwe phone. Er zitten 3 nadelen voor mij aan de P8Pro:
- accuduur
- grootte van de telefoon (tikkie te lomp)
- prijs
Die laatste 2 punten zijn te overzien. De eerste niet. Als ik dat ding op vakantie bij me heb wil ik niet met een losse accu erbij gaan lopen om de dag door te komen.
Is er al iets zinnigs te zeggen over het verschil in "kom je de dag door met je batterij?" tussen de P8 en de P8Pro? Of moeten we toch echt op reviews wachten? En dé vraag is dan: ben je dan nog op tijd genoeg voor de preorder tot 16 oktober?
Edit: en wat ik me afvroeg, waarom zet je een display op 1 Hz? Als je een e-book leest? Ik neem aan dat dat (flink) accu scheelt?
[
Voor 8% gewijzigd door
spaceboy op 05-10-2023 10:54
]
Aan bovenstaande tekst kunnen geen rechten worden ontleend. Aan de tekst hieronder wel.