R7 5800X3D//MAG B550 Tomahawk//RX6900XT//DDR4 32GB 3200MHz//M.2 980 1TB//MSI Optix MAG274GRF
Ik zit nu noodgedwongen op m'n telefoon herinneringen in te stellen... wil dat gewoon lekker op m'n tv kunnen doen.Deezers schreef op zaterdag 31 mei 2025 @ 10:44:
[...]
Ik vind het vooral bizar dat Netflix deze UI per se wilt doordrukken, de feedback is al maanden niet mals wereldwijd. En voor mij is het 'binnenkort' missen ook onhandig. Je kan zeggen wat je wil van de huidige UI maar deze is wel doeltreffend. Met een abonnementsdienst als Netflix weet je al dat je nooit alles kan zien wat ze bieden, maar je wilt wel een inkijkje hebben of geïnspireerd raken door content. Nu heb je het idee dat er minder te zien is en ik heb geen zin om tientallen websites en justwatch af te struinen wat wanneer nou precies beschikbaar is. Mobiel ziet er nog hetzelfde uit hier.
Kwestie van tijd totdat ze de mobiele UI ook wel zullen "updaten".
Nee, dat werkt inmiddels niet meer. Denk 'te vaak' gedaan?Marzman schreef op zaterdag 31 mei 2025 @ 09:21:
[...]
Kan je niet meer een code ontvangen via mail of sms en inloggen?
Ik denk dat ze wel weten hoe veel klanten dit ze kost. Dat hebben ze echt wel doorgerekend.
Ook is dat telkens super irritant, omdat alle abonnementen op het mail adres van mijn partner staan, heb ik steeds zijn assistentie nodig om de code door te geven. Ja we zouden iets kunnen instellen dat deze mails worden doorgestuurd of zo, maar begint de wereld op de kop te zijn. Ben een normale klant, twee gebruikers, duurste abo, twee plekken waar we het gebruiken, meeste thuis soms werk en dan zo behandeld worden.
Feedback bij verandering krijg je vaak met name alleen van mensen die het niet eens zijn met die verandering. Vorig jaar veranderde Garmin zijn UI van de Garmin Connect App en dan krijg je veel reacties van mensen die het geen verbetering vinden en de oude layout terug willen. Een heel normale reactie als je gewend bent aan iets en het prima voor jou werkt. Het is iets wat onderdeel geworden is van deze maatschappij helaas… de drang om te veranderen zonder dat het toegevoegde waarde heeft, of erger nog, het tegenovergestelde effect heeft. Dat wordt dan vaak van bovenaf opgelegd.Deezers schreef op zaterdag 31 mei 2025 @ 10:44:
[...]
Ik vind het vooral bizar dat Netflix deze UI per se wilt doordrukken, de feedback is al maanden niet mals wereldwijd. En voor mij is het 'binnenkort' missen ook onhandig. Je kan zeggen wat je wil van de huidige UI maar deze is wel doeltreffend. Met een abonnementsdienst als Netflix weet je al dat je nooit alles kan zien wat ze bieden, maar je wilt wel een inkijkje hebben of geïnspireerd raken door content. Nu heb je het idee dat er minder te zien is en ik heb geen zin om tientallen websites en justwatch af te struinen wat wanneer nou precies beschikbaar is. Mobiel ziet er nog hetzelfde uit hier.
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
- Volume 1, November 26, 5pm PT
- Volume 2, Christmas, 5pm PT
- The Finale, New Year’s Eve, 5pm PT
[ Voor 50% gewijzigd door G_Dragon op 01-06-2025 09:17 ]
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Het kost ze geen klanten, hun klantenbestand groeide sterker dan ooit de laatste maanden....Marzman schreef op zaterdag 31 mei 2025 @ 09:21:
[...]
Kan je niet meer een code ontvangen via mail of sms en inloggen?
Ik denk dat ze wel weten hoe veel klanten dit ze kost. Dat hebben ze echt wel doorgerekend.
Ik heb eigenlijk een gelijkaardige situatie.
Ik betaal en kijk thuis op mijn ATV. Heel zelden gebruik ik het op vakantie, maar mijn vrouw kijkt thuis wel op haar iPad en iedere keer moet ik dan een code krijgen en sturen.
Mijn dochter en zoon gebruiken het abo wel incidenteel bij hen thuis. Waar de 'thuislocatie' is volgens Netflix... no idea.
Ik wil de app ook niet op mijn (iets oudere) TV installeren. Ik gebruik mijn TV als een dom scherm dat niet aan het internet hangt. Alles loopt over de ATV.
Sony A7 iv en wat recycled glas
Die extra verificatie geeft extra tijd, maar maar niet oneindig. Daar ben ik nu tegen aan gelopen.meesje schreef op vrijdag 30 mei 2025 @ 18:42:
@don spike Als het niet werkt vanwege het handhaven op het huishouden beleid, krijg je daar toch melding van? En heb je dan ook niet de mogelijkheid met een extra verificatie toch te kunnen kijken?
Heb maandag nogmaals contact opgenomen met de helpdesk. Maar blijven maar roepen dat ik extra moet betalen voor personen buiten mijn huishouden. Dus maar besloten om Netflix op te zeggen.
Ik heb het ook opgezegd om die reden hoor. Maar dat zijn dan denk ik wel meteen de opties die je hebt. Opzeggen of zorgen dat je de mail beiden kunt zien.don spike schreef op zaterdag 31 mei 2025 @ 11:35:
[...]
Nee, dat werkt inmiddels niet meer. Denk 'te vaak' gedaan?
Ook is dat telkens super irritant, omdat alle abonnementen op het mail adres van mijn partner staan, heb ik steeds zijn assistentie nodig om de code door te geven. Ja we zouden iets kunnen instellen dat deze mails worden doorgestuurd of zo, maar begint de wereld op de kop te zijn. Ben een normale klant, twee gebruikers, duurste abo, twee plekken waar we het gebruiken, meeste thuis soms werk en dan zo behandeld worden.
☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.
Meneer is een pretentieuze semi intellectueel? Hier een serie uit Ijsland met vulkanen en depressieve Scandinaviërs die heel moeilijk kijken.
Bedankt Netflix I like this.
Komend verlof gaan wij opnieuw met de caravan op vakantie voor een week of 2.
In het verleden keek ik altijd netflix met offline downloads op een laptop die verbonden is met een tv. nu dat de windows versie geen offline versies meer ondersteund zit ik er een beetje mee verveeld.
Laatste verlof had ik Chrome os met play ondersteuning op een iets wat oudere surface go 2 gezet maar probleem is dat ik het toestel hiermee mank maak, 4G werkt niet meer en batterij duur loopt niet over.
Mijn concrete vraag; ik zoek een toestel die ik kan kan aansluiten via HDMI op een tv en waarbij ik films kan downloaden. iemand een idee?
Kan Apple tv dit of een chromecast?
Hebben geen android / apple tablet liggen.hcQd schreef op donderdag 26 juni 2025 @ 09:13:
@Mylotec Telefoon/tablet met video-uitvoer via usb-c. Chromecast/Apple TV gaat niet werken omdat je daar ook niet kunt downloaden.
De telefoon zou ik liever daar niet voor gebruiken.
Toevallig nog ideeën?
Inmiddels niet meer, de launch is wereldwijd aan het uitrollen. Ik ben zelf ook geen fan. Mis de 'binnenkort' sectie en gewoon eindeloos scrollen, daar ben ik wèl fan van. Nu veel minder overzicht en moet je echt weten wat er op Netflix staat om het te zoeken/vinden.Raem schreef op vrijdag 27 juni 2025 @ 14:25:
Ik had een tijdje geen Netflix gekeken, maar wat is die nieuwe UI verschrikkelijk zeg. Ik raak het overzicht helemaal kwijt tijdens het navigeren. Ook nog maar 4 posters ofzo in beeld. Er is zeker geen mogelijkheid om het terug te zetten?
https://www.netflix.com/tudum/articles/netflix-new-tv-layout
[ Voor 4% gewijzigd door Deezers op 27-06-2025 14:40 ]
Of is het gewoon omdat ik de serie in het Koreaans kijk en dat het daarom raar klinkt?
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Dat is de interface op alle apparaten..ErikT738 schreef op maandag 28 juli 2025 @ 20:52:
Mijn hemel wat is de interface op de Xbox ineens shit. Ik wil gewoon kunnen kijken wat recent is toegevoegd en wat er binnenkort bij komt... Het enige positieve is dat het algoritme kennelijk is aangepast, want ik krijg ineens andere films en series aangeraden.
Je hebt nog de categorie nieuw op Netflix.
Ik kijk al jaren wat er nieuw op Netflix is via de justwatch website.
[ Voor 12% gewijzigd door EdwardS op 29-07-2025 12:12 ]
Dan nog is de nieuwe interface vreselijk toch? Ik denk dat niemand dit goed vind, de oude was veel overzichtelijker.EdwardS schreef op dinsdag 29 juli 2025 @ 12:11:
[...]
Dat is de interface op alle apparaten..
Je hebt nog de categorie nieuw op Netflix.
Ik kijk al jaren wat er nieuw op Netflix is via de justwatch website.
Dit is gewoon wereldwijd besloten. Die manager UI moet ook wat te doen hebbenChelseamarre123 schreef op dinsdag 29 juli 2025 @ 12:44:
[...]
Dan nog is de nieuwe interface vreselijk toch? Ik denk dat niemand dit goed vind, de oude was veel overzichtelijker.
PC Specs
Asus ROG Strix B650E-E | AMD 9800X3D |TR Phantom Spirit 120 SE | G-Skill 32GB DDR5 6000C30 M-die | 4090 FE | 3840*1600p 160Hz | Corsair RM1000x Shift
Mij eerste indruk is dat de films niet meer overzichtelijk zijn alleen al door het zeer vergrote beeld van een door NETFLIX gepromote film of serie,
Bovendien zijn de door mij gegeven duimpjes niet meer (direct) zichtbaar waardoor het zoeken voor mij knap lastig wordt.
Dat hij AI gestuurd wordt stoort mij sowieso,
Ik zou willen dat de AI functie door mij uitgezet kan worden,
Nieuw wil niet altijd zeggen beter,
ik vind dit geen betere gebruikersinterface maar zonder meer een verslechtering
Als ik naar een Amazon Prime look wil kijken omdat ik mezelf eens dood wil ergeren, dan open ik dat programma wel.
Je bent in Netflix nu inderdaad wel elk overzicht kwijt en er wordt geen enkel gebruik meer gemaakt van de ruimte die ter beschikking is. Op een 65" 4K TV, kun je eigenlijk met goed fatsoen nu 1 gepromote film/serie zien, terwijl je daarvoor er een stuk of 18 kon zien?
Hoe is dit beter?
Steam//ACC/LMU/Wreckfest2/Rocketleague: MrKlinkers
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
waarvan 1 profiel op de locatie van de persoon die betaalt en 2 profielen in een ander fysiek huishouden.
Moet je nu een 'extra member' aanmelden per profiel of kunnen we 1 extra member aanmelden en op de andere fysieke locatie 2 profielen gebruiken? Als alle data over kan van die profielen is dat fijn, maar zeker geen must, dan maak ik wel weer een nieuwe kijk lijst.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Wat ik begrijp is dat elk betalend lid een eigen login krijgt. Dus die profielen zie je dan niet meer in het opstartscherm, behalve in je account bij extra members. Als je allemaal op dezelfde locatie zit mag je zoveel gratis profielen aanmaken als kan. Zit je permanent op een andere locatie dan moet je een betalend lid toevoegen die dan een eigen login krijgt en bij jouw profiel verdwijnt. In principe krijg je vanzelf een melding als Netflix twijfelt over je gebruik.CLB schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 11:18:
Ik kom er niet helemaal uit, dus even een check. We gebruiken nu 1 account met 3 profielen, waarvan 1 profiel op de locatie van de persoon die betaalt en 2 profielen in een ander fysiek huishouden.
Moet je nu een 'extra member' aanmelden per profiel of kunnen we 1 extra member aanmelden en op de andere fysieke locatie 2 profielen gebruiken? Als alle data over kan van die profielen is dat fijn, maar zeker geen must, dan maak ik wel weer een nieuwe kijk lijst.
[ Voor 3% gewijzigd door Deezers op 05-10-2025 11:26 ]
Ik denk dat je net pech hebt dat het huishouden met 1 gebruiker de betaler is, wat ervoor zorgt dat alleen jouw huis meerdere profielen kan gebruiken zonder extra kosten.CLB schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 11:18:
Ik kom er niet helemaal uit, dus even een check. We gebruiken nu 1 account met 3 profielen, waarvan 1 profiel op de locatie van de persoon die betaalt en 2 profielen in een ander fysiek huishouden.
Moet je nu een 'extra member' aanmelden per profiel of kunnen we 1 extra member aanmelden en op de andere fysieke locatie 2 profielen gebruiken? Als alle data over kan van die profielen is dat fijn, maar zeker geen must, dan maak ik wel weer een nieuwe kijk lijst.
Wat sowieso werkt, maar dus wel wat gedoe is, is jouw Netflix-abonnement opzeggen, en het andere huishouden (waar 2 profielen in zitten) de betaler laten maken en via die weg jou een extra slot voor €4 per maand laten geven. Dan ben je klaar met 1 hoofdaccount + 1 extra slot.
Maar pin me er niet op vast, misschien dat de klantenservice van Netflix je uitsluitsel kan geven, of kan helpen met het regelen
The devil is in the details.
Hmm, okee, zoiets dacht ik al en het zou fijn zijn om dat te kunnen vermijden...Deezers schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 11:23:
Wat ik begrijp is dat elk betalend lid een eigen login krijgt.
Dan wordt het namelijk 18,99 + 3,99 + 3,99 en dat wordt wel heel veel voor een streamingdienst imo.
Ja zo is de situatie nu dus... Persoon 1 die betaalt gebruikt Profiel 1 en woont op Plaats 1.Zit je permanent op een andere locatie dan moet je een betalend lid toevoegen die dan een eigen login krijgt en bij jouw profiel verdwijnt. In principe krijg je vanzelf een melding als Netflix twijfelt over je gebruik.
Persoon 2 en 3 gebruiken Profiel 2 en 3 en wonen op Plaats 2. Ik wil best 1x extra 3,99 euro per maand betalen voor een extra 'member', maar of ik dan ook nog steeds Profiel 2 en Profiel 3 kan gebruiken is vaag.
Ja exact, daar denk ik nu ook aan... Dan gaan Persoon 2/3 betalen op Plaats 2 en gebruiken die gewoon (nieuwe) Profielen 2 en 3 en dan wordt Persoon 1, met Profiel 1 op Plaats 1 de 'meelifter'. Vaag allemaal.Hahn schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 11:30:
Wat sowieso werkt, maar dus wel wat gedoe is, is jouw Netflix-abonnement opzeggen, en het andere huishouden (waar 2 profielen in zitten) de betaler laten maken en via die weg jou een extra slot voor €4 per maand laten geven. Dan ben je klaar met 1 hoofdaccount + 1 extra slot.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
Ik zou gewoon afwachten totdat je meldingen krijgt van Netflix. Dan kan je inderdaad je profiel overhevelen en degene die het meest gebruikt maakt de hoofdbetaler laten zijn. Mocht je bijvoorbeeld met een samengesteld/gescheiden gezin te maken hebben kan het ook helpen om Netflix op beide locaties regelmatig te laten starten.CLB schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 12:13:
[...]
Hmm, okee, zoiets dacht ik al en het zou fijn zijn om dat te kunnen vermijden...
Dan wordt het namelijk 18,99 + 3,99 + 3,99 en dat wordt wel heel veel voor een streamingdienst imo.
[...]
Ja zo is de situatie nu dus... Persoon 1 die betaalt gebruikt Profiel 1 en woont op Plaats 1.
Persoon 2 en 3 gebruiken Profiel 2 en 3 en wonen op Plaats 2. Ik wil best 1x extra 3,99 euro per maand betalen voor een extra 'member', maar of ik dan ook nog steeds Profiel 2 en Profiel 3 kan gebruiken is vaag.
[...]
Ja exact, daar denk ik nu ook aan... Dan gaan Persoon 2/3 betalen op Plaats 2 en gebruiken die gewoon (nieuwe) Profielen 2 en 3 en dan wordt Persoon 1, met Profiel 1 op Plaats 1 de 'meelifter'. Vaag allemaal.
Die komen inmiddels al enkele weken binnen bij het huishouden van Profiel 2 en Profiel 3. Dan kun je een e-mailtje laten sturen naar de betaler enzo, dat is allemaal leuk. Maar dat is ten eerste irritant, ten tweede komt dat niet altijd uit qua doorsturen en ten derde gaat dat ook niet eindeloos door natuurlijk.Deezers schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 13:10:
Ik zou gewoon afwachten totdat je meldingen krijgt van Netflix. Dan kan je inderdaad je
profiel overhevelen en degene die het meest gebruikt maakt de hoofdbetaler laten zijn.
Asus ZenBook BX410UA-GV182R: 14,0" 1920x1080 mat IPS/ Intel HD 620 / Intel Core i5-7200U 3,1GHz/ 8192MB 2133MHz RAM
512GB SSD + 2TB HDD/ Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi AC, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, USB C, Cardreader / Windows 10 Pro 64 bit
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
More than meets the eye
There is no I in TEAM... but there is ME
system specs
Daar lijkt het gros van de kijkers het niet mee eens te zijn, als ik zo kijk naar de ratings op IMDb:Superkiwi schreef op dinsdag 7 oktober 2025 @ 22:57:
Afgelopen week de boeken afgerond en hoewel bekend is dat ze die niet helemaal gaan volgen ben ik toch heel benieuwd naar s4. Hopelijk trekken ze de goede lijn van de vorige seizoenen door, dan kan er sowieso weinig fout gaan.
- Seizoen 1: 7,6 - 8,5 (8,3 gemiddeld)
- Seizoen 2: 7,6 - 8,5 (8,0 gemiddeld)
- Seizoen 3: 4,3 - 6,7 (5,8 gemiddeld)
The devil is in the details.
De serie an sich vond ik top, incl het derde seizoen. Ik geef niet zo veel om imdb scores wat dat betreft
Hetzelfde had ik met Game of Thrones s8.
[ Voor 9% gewijzigd door Superkiwi op 08-10-2025 17:14 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Her en der een uitzondering daargelaten.
Maar gewoon aan te veel dingen begonnen die of ge-canceled werden, of die zo lang werden gerekt dat het soap series werden.
The witcher was een van de series die ik toch keek. Maar met het vertrek van Henry was ik er ook meteen wel klaar mee. Misschien dat ik hem ooit eens ga kijken als het klaar is. Maar ik verwacht dat het voor mij gewoon over en sluiten is.
Gecertificeerd ongeleid projectiel
Net afgekeken..... leuke film..... einde wat teleurstellend.Coenen schreef op zondag 26 oktober 2025 @ 18:19:
Ik vermaak me goed met House of Dynamite, lekker wat spanning, wat hectish, de flash backs misshien wat minder. Vanavond maar eens afkijken
Denk in kansen, niet in problemen. Homewizard Plug-In Battery 5.4 kWh. Zendure 2400 AC 17.2 kWh. 3330 Wp zonnepanelen. EV 77 kWh. Peblar Business Laadpaal.
Dit topic gaat over Netflix Nederland en België. Content van andere geografische zones (en tips en trucs om vanuit Nederland of België toegang te krijgen tot content van andere geografische zones zoals UK of US) is hier OFF TOPIC. Er mag wel gesproken worden over vanuit het buitenland toegang krijgen tot Netflix Nederland / België - dat wordt door Netflix gedoogd mits de gebruiker normaal gesproken woonachtig is in het land waarvan de content bekeken wordt. Het bespreken van andere zaken die de gebruikersovereenkomst van Netflix schenden is hier uitdrukkelijk niet toegestaan.
Via marktplaats/eBay kopen van kortingscodes voor Netflix is niet zonder risico en kan in strijd zijn met de EULA van Netflix. Discussies/vragen/opmerkingen over aanbieders van kortingscodes zijn off topic.