Home Assistant: Open source Python3 home automation - deel 5 Vorige deel Overzicht

Pagina: 1 ... 394 395 Laatste
Acties:

  • amarok
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 13:50
Afgelopen weekend heb ik op een Amazon Echo Show 5 (2nd gen) een jailbreak uitgevoerd en LineageOS 18.1 erop geïnstalleerd. In Home Assistant heb ik de View Assist app en integraties geïnstalleerd en op de Echo de VACA client om Home Assistant te tonen.

Op dit moment gebruik ik de Echo als mediaplayer en om foto's uit Immich te tonen.

Wat ik nog graag zou willen is dat de header van Home Assistant niet getoond wordt, maar ik hem wel kan oproepen. Dan worden de foto's echt fullscreen getoond.

De foto's worden getoond op een tabblad van een HA dashboard. Ik vermoed dat je daar wellicht een lovelace component voor hebt om de header van HA uit te schakelen (maar wel oproepbaar te laten zijn), maar ik heb geen idee welke en hoe dit gedaan kan worden.

Iemand enig idee?

  • 0xygen500
  • Registratie: Juni 2014
  • Nu online
Beun schreef op maandag 11 mei 2026 @ 11:43:
@Gizz en @Septillion bedankt voor de snelle reactie! Ik kan weer dieper in het konijnenhol ;) Op de lijst staan dynamische prijzen weergeven (mijn contract bij Zonneplan gaat bijna in), omvormer uitschakelen bij negatieve prijzen en een grafiek met de voorspelling m.b.t. de zonne-uren.

Betreft de sensor; Ik denk dat ik de juiste heb gevonden (Energy i.p.v. Energy Today).
Nordpol integratie voor dynamische prijzen

  • TheFes
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13:56
0xygen500 schreef op maandag 11 mei 2026 @ 13:45:
[...]

Nordpol integratie voor dynamische prijzen
Er is ook een custom Zonneplan integratie. Hoef je niet zelf om te rekenen naar de Zonneplan prijzen (en Norpool geeft kwartierprijzen, maar Zonneplan gebruikt nog uurprijzen).

Home Assistant configuratie

Pagina: 1 ... 394 395 Laatste

Let op:
Zet je code tussen [code=yaml] [/code] tags om het goed leesbaar te houden; ook makkelijker voor de eventuele foutopsporing.

Lees ook eerst even de topicstart voor je je vraag plaatst, wellicht wordt je vraag daar al beantwoord. Wil je pronken met je setup mag dat in Home Assistant - Show je setup.