Hoi,
Onze lease voor de Lovens Explorer S75 (automaat, 545Wh) uit 2023 loopt over een paar maanden af. Het plan is om de huidige fiets voor 20% van de adviesprijs over te nemen, te verkopen, en weer een nieuwe lease aan te gaan. Hoewel we erg tevreden zijn met de Lovens en nooit grote problemen hebben gehad, twijfelen we over de volgende punten:
De prijs:
Bij de Fietsvoordeelshop gaven ze aan dat de tegenhanger van Urban Arrow inmiddels zo’n €1.200 goedkoper is. Er werd gesuggereerd dat Lovens ook met de prijs omlaag gaat, maar wanneer is onbekend. Iemand hier die daar meer van weet?
Diefstalgevoeligheid regenhuif:
Ik heb mijn bedenkingen bij de nieuwe regenhuif. Bij de 2.0-versie kon je er nog een kettingslot doorheen halen, maar bij het nieuwste model lijkt hij een stuk diefstalgevoeliger. Hoe lossen jullie dit op?
Je ziet de huif rechtop, wat praktischer kan zijn.
Verschil 2023 vs. 2026: Wat zijn, afgezien van zaken als stoelverwarming (wat ik overbodig vind), de échte technische verbeteringen van de Explorer S2 uit 2026 ten opzichte van ons huidige 2023-model?
Samenstelling:
- Explorer 2 S75 2026
- Bagagedrager
- Maxi cosi adapterset
- Ivy, langste kettingslot
- led unit dagverlichting
- Abus alarmbox (wat ons veel heeft geholpen in het verleden!)
Richtprijs circa 7180 euro. Hij gaf wel aan te kunnen spelen met de prijs door accesoirekorting. Maar daar nog niet concreet over gehad. Hebben jullie iets aan de prijs kunnen bedingen i.c.m leasen?
Ik hoor graag jullie ervaringen en tips!
[
Voor 14% gewijzigd door
goodfella op 13-02-2026 17:36
]