Verwijderd schreef op zaterdag 13 november 2021 @ 19:16:
Ik zit in een hele duiste gure shitcoin genaamd Kryll (KRL). Het is een veelbelovende coin en ze hebben zelfs een werkende website.
Onlangs zijn ze op coinbase gelist wat zorgde voor een x20 pump. Inmiddels in een flinke retrace, maar ze zijn dus bezig met exchange listings.
Vandaag werd er een vraag gesteld in de telegram groep van deze stinkende baggermunt:
[Afbeelding]
Natuurlijk allemaal moonboys reageren met waarom Kryll zo geweldig was. Ik heb zelf dit gezegd:
[Afbeelding]
Nog steeds geen ban maargoed.
Waar ik heenwil: Eén van de DEV's zei vervolgens dit:
[Afbeelding]
Nu kan dat natuurlijk van alles zijn maar iets in mij zegt dat ze bezig zijn met een Binance listing, gezien de eerdere coinbase listing zou dat zeker een mogelijkheid kunnen zijn. Mocht dat zo zijn zie ik een solide basis voor pumpamentals.
Dit is de bullrun, alles pumpt. Ze hebben een lage supply en plek 200 zou neerkomen op een x4, plek 100 op een x10.
Buy the rumor, sell the news toch?
Ik heb in ieder geval een paar teruggekocht die ik eerder op 4.45 had gedumpt.
Kijk wel uit met deze gure tyfus troep, heb je zin in een gokje, dit kan er 1 zijn.
Tot zover mijn shill, ik hoop dat Taro deze rooskleurige regenboog schets om greater fools te lokken door de vingers ziet.