Dank voor die link! Ik kom letterlijk net terug van een proefrit. Erg 'mixed' feelings bij de auto.
Wat ik jammer vond is dat ze mij een auto meegaven die ik nooit kan leasen: luchtvering, B&W systeem, alle opties zoals HUD etc. Ik weet niet of het rijgedrag heel erg beinvloed wordt door de luchtvering, maar had het graag zonder gereden.
Auto is toch aardig aan het deinen tijdens het rijden (maar dat kan dus de luchtvering zijn?). Mijn vrouw werd er na 5min al misselijk in, al werd dat een stuk minder toen ze zelf reed. In het kort:
- hoge zit is fantastisch en zicht rondom is perfect
- stoelen zitten erg, erg goed
- snel....
- snel...
- al gezegd dat de auto snel is?
- standaard panorama / open dak is erg mooi
- intereur is mooi, zeer rustgevend
- auto is behoorlijk luid tijdens rijden. Veel windgeruis. Ook de T8 motor is luid. Al kreeg ik wel de T8 2021 mee en is de nieuwe versie (en T6) een stuk stiller had ik begrepen. Maar lastig om dat te beoordelen.
- Google Assistent is het niet voor mij. Weet niet waaraan het ligt, maar ik word mesjogge van dat systeem. Straatnaam/adres van mijn huis wordt herkend, maar hij plant dan vrolijk naar een politiebureau, of een of andere stichting (drie keer geprobeerd en nul keer naar mijn adres).
- Google Assistent denkt dat op een provinciale weg de snelheid 30 of 50 is, terwijl het 80 is, en heb je de hele tijd een flikkerende snelheidsbord in je display
- Dat display....waarom waarom waarom geen optie om media oid daar weer te geven. Of zwart, of de map. That's it...
- Erg onhandig dat je de pilot assist (zo noem ik het even, dat automatisch sturen) niet uit kan schakelen vanaf je stuur. Je moet de settings in. Ik wilde het uitschakelen om dat ik binnen de bebouwde kom rijd en het systeem nogal heftig naar rechts wilde (de berm in). Uitschakelen vergt dan geklooi in de instellingen via het touch screen.
Zaterdag met een BMW 520e rijden (ik weet het, die is ook niet meer leverbaar en zal een 530e worden maar dat is enkel verschil in vermogen)... ben benieuwd.