pimsaint schreef op zondag 30 januari 2022 @ 09:11:
[...]
Ik zag zojuist ook een push-bericht binnenkomen met de aankondiging van de nieuwe maatregel op de exchange.
Dus het kan wél snel on-the-fly via de DeFi wallet, maar kan dat dan alleen met munten via de Cronos chain?
M.a.w. kan ik nu on the fly XRP, Algo of TRX versturen naar een andere exchange via de DeFi wallet, zonder 24 uur te wachten?
Ik heb een transfer gedaan van XLM naar de Bybit exchange. Ging prima. Er was wel een vage melding die aangaf dat je XLM alleen kan versturen en niet kan ontvangen, maar de DeFi wallet app geeft wel de optie om XLM te ontvangen. Dus ik begreep dat niet helemaal. Zie ook
de lijst van munten die door de wallet wordt ondersteund. XRP en TRX staan ook op de lijst, maar ALGO niet.
Wat mij nu wel opvalt is dat de transfer fee 0,1 XLM was, maar uiteindelijk was er 1,1 XLM weg toen het aankwam. Ik zit pas zo'n 3 weken in deze crypto wereld, dus misschien is dat normaal ?

Vorige keer via de Coinbase app ook XLM verstuurt naar Bybit vanwege die 24 uur wachttijd en er ging 0 XLM ervan af, maar ik moest wel bijna €3 aan fees betalen voor het kopen van XLM. Anderzijds geen fees voor het kopen van XLM in de CDC app, dus die 1,1 XLM was dan niet zo slecht.