Wirecard is beursgenoteerd en bleek achteraf een gigantische pyramide. De Duitse toezichthouder bleek zijn werk niet goed te doen.Slux schreef op zondag 27 juni 2021 @ 13:27:
[...]
Klopt niks is 100% maar de kans dat die exchanges er een potje van maken is kleiner dan dat binance kan doen ze moeten toch aan bepaalde voorwaarden voldoen.
Banken zijn boefjes helemaal mee eens maar ik laat toch liever het meeste van mijn centjes daar staan want daar heb ik in ieder geval nog garantie dat je 100k per bank terug krijgt.
Wirecard was toch alleen maar een verwerking's bedrijf ?
Google maar.
Je hebt teveel vertrouwen in de regeltjes.
Tuurlijk moet coinbase of kraken aan voldoen. Ze werken vanuit Amerikaanse bodem. Je moet alleen kritisch zijn waarom. En daar zit meestal een dik poltiek sausje overheen.
Regulatie op exchanges is KYC en AML. Binance heeft dat toch? En dan nog? Betekent een mindere KYC of AML dat ze jou als klant slechter bedienen?
[ Voor 14% gewijzigd door lighting_ op 27-06-2021 13:51 ]