Sorry jongens, sorry! Moest rap geschreven worden op dat moment.Firestorm schreef op donderdag 10 juni 2021 @ 21:57:
[...]
En daarom is in taal het gebruik van leestekens wel een ding. 10%, daily compounding, of 10% daily, compounding is wel een verschil van ettelijke miljoenen per jaar. Wat mij betreft mag er wel wat meer aandacht aan besteed worden in plaats van aannemen dat mensen je toch wel begrijpen. Hetzelfde met de USD vs EUR koersen, kats verwarrend als je daar niet duidelijk in bent.
Nexo geeft mij 10% APY, daily compounding.
Dacht dat het wel duidelijk was.
Was het maar 10% daily. Dan was ik ondertussen miljonair.
Ik wilde gewoon zeggen. Als je maar een matige 7% haalt door in een index te beleggen (welke ook naar beneden kan gaan), kan je misschien overwegen om een deel op Nexo te zetten. Zo doe ik het momenteel.
Geen financieel advies! Want Nexo kan ook ineens ophouden te bestaan. Maar de kans is zeer klein want het moederbedrijf is een redelijk grote speler
Hopelijk nu uitgeklaard en kunnen we terug verder met de crypto chat