• RonnyP
  • Registratie: Juli 2024
  • Laatst online: 13:05
yajwacc schreef op dinsdag 20 oktober 2026 @ 11:37:
Mmmm dan heeft de mijne dat dus niet. Dit is zoiets waar je als niet-ervaren ev rijder en onervaren bmw kenner geen weet van hebt zonder dat je er maanden op gaat studeren. Nou ja, dan wachten we maar iets langer bij de snellader, maar zo vaak zal ik die toch ook niet gebruiken aangezien ik thuis op ga laden... Goede nieuws, morgen haal ik hem op en dan gaat mijn bmw/ev avontuur beginnen :)
Je moet pre-heat ook ruim van tevoren aanzetten en eigenlijk heb ik hem 1x gemist bij een weekend naar Duitsland bij -7 graden, dan duurt het echt 15 minuten voordat hij vol gaat laden. Snelladen, deden we alleen op vakantie in de zomer, want ik heb een hekel aan kou en sneeuw, dus wintersport maak je me niet blij mee.

Geen idee of het helpt, maar voordat je gaat laden, een paar keer snel accelereren en remmen, dan schiet de temperatuur ook omhoog.

Volgend jaar de nieuwe Volvo EX60 P12 besteld en gewoon vanuit de folder want je kan je overal wel in gaan verdiepen.
Pagina: 1 ... 100 101 Laatste