RobertMe schreef op woensdag 1 december 2021 @ 21:58:
[...]
Hoezo is dat niet sjiek?
Er is nooit contact geweest. En waarom moet NENT dan een medewerker "van de concurrent" inlichten dat ze niet voor hem hebben gekozen? Als "zijne koninklijke hoogheid" Mol zo graag de F1 had willen blijven presenteren dan had hij ook zelf contact kunnen opnemen met NENT. Dat is IMO net zo logisch als dat NENT contact met Mol zoekt. F1 presenteren is Mol zijn passie (en levenswerk?), waarom jaagt hij die passie dan niet na door te solliciteren bij NENT?
Het is maar wat je zelf wilt lezen, iets zegt me dat je vooroordeel over Mol je beoordeling overschaduwt, net als een aantal anderen in dit topic.
Je hoeft Mol inderdaad niet te benaderen, maar je kunt niet ontkennen dat er veel kennis daar zit over de paddock. En bij Jack ook, net als diens contacten. Die wil je als studiobaas graag hebben. Het is niet zo simpel als bij elk team aantikken en vragen wie de persman/dame is, hoe je met die mensen om moet gaan is echt wel wat waard.
Kijk maar naar andere landen en hoe weinig coureurs daar voor de camera verschijnen. Dan kun je zeggen "Plooij is niet kritisch en stelt domme vragen", maar het lijkt het enige te zijn waar je nog wat mee kunt in de paddock. Dit is niet zoals andere sporten waar journalisten heilig zijn en alles mogen vragen, F1 bepaald of je vragen mag stellen, niet andersom. Ben je te kritisch of negatief, dan is het gewoon exit. Krijg je nergens meer iemand te spreken. We zagen het al bij Renault vorig seizoen hoe makkelijk ze je aan de kant zetten.
Er is een reden dat alleen Sky kritisch is, die hebben een te groot publiek wat men niet kan negeren. De rest krijgt lekker een dikke vinger en succes met je programma.
Het contact met Mol en co gaat niet over een gentlemans agreement. Het gaat om alles achter de schermen. Dan is dit gewoon niet slim. Praten kan altijd, ze waren note bene al een paar keer in Nederland als je wat praatprogramma's hebt gezien. Dus de kans was er wel degelijk.
Hoe het bij mij nu overkomt is dat viaplay een andere richting op gaat die meteen een deel van de huidige fanbase tegen de scheen trapt. Ik heb sterk het idee dat na dit seizoen, of max nou wint of niet, een heleboel mensen gaan afhaken. En dat is niet omdat F1 volgend jaar niet interessant zou zijn. Nogmaals, F1 is spanning en sensatie. Geen staatsbegravenis. Serieus, die andere NENT uitzendingen zijn echt saai. En ze krijgen maar weinig gedaan.