Ik denk dat de eerste weken van een nieuwe opening fantastisch geweldig gaan zijn. Iedereen en z'n moeder heeft opeens "vul nutteloos ding in hier" nodig en gaat massaal naar de woonmalls en winkels.r0bb schreef op donderdag 13 januari 2022 @ 09:04:
https://www.urw.com/PORTFOLIO
Als ik het portfolio bekijk zie ik voornamelijk dikke premium shopping malls. Dat zijn geen plekken waar leegstand plaatsmaakt voor woningen of magazijnen, maar waar de C&A plaatsmaakt voor Gucci.
Ik kom zelf uit Amstelveen en Stadshart Aveen staat er ook tussen. Corona kan veel stuk hebben gemaakt en online shoppen kan savonds op de bank nog zo aantrekkelijk zijn, maar 1 ding weet ik zeker, stadshart Aveen barst altijd uit zn voegen.
Naja nog maar eens goed over nadenken
Een paar weken later is alles in huis wat we niet nodig hadden en bestellen we weer vrolijk op Amazon want dat is toch wel een heel stuk makkelijker.
blup