raptorix schreef op vrijdag 26 februari 2021 @ 11:41:
[...]
Als developer heb ik gister wat tijd genomen om te kijken hoe het 1 en ander werkt, en moet zeggen dat dat er allemaal zeer netjes uit ziet, zelden sowieso een project tegengekomen met zulke goede documentaties en sandboxes.
En dat is ook typisch de pest met het gespeculeer op alt-coins, het uiteindelijke doel sneeuwt onder.
Ja, daar blijf ik ook benieuwd naar.
Nog maar net begonnen 15-02. Op de piek dus.
Maar maakt niet uit. Kan er nu veel van leren zonder dat ik winsten zie verdampen. Rustig begonnen. Divers aantal muntjes. Ook om gevoel te krijgen wat ze doen qua koers zeg maar.
Maar idd welke? DYOR. Beetje gedaan maar er zijn 5000 munten? En sowieso 50-100 die populair zijn/kunnen worden.
Kennen de diehards echt alle achtergrond?
Er is geen whitepaper van een munt waarin gezegd wordt ‘tja, wij doen ook maar wat. Fingers crossed’. Zie er maar eens doorheen te prikken als leek.
En er zijn veel voorbeelden in bijv. consumentenproducten dat niet het beste product uiteindelijk de markt veroverd heeft.
Heb t er met een vriend wel eens over, die dit haast als een religie ziet. Maar m.i. Blijft het vooral gokken. Prachtige verhalen over BTC miljonairs. Maar kan in mijn omgeving meer mensen die >100K bij een loterij of casino hebben gewonnen dan dat ik Crypto rijken ken.
Maar goed. Ik ga er met jullie hulp wel een worden natuurlijk
Dus...
Ben begonnen met schonen qua diversiteit aan muntjes. Zal ik FET verkopen (staat op -15%) en in fiat of BTC zetten of aanhouden? Is maar ‘flufje’ maar toch.