Ach ja, wie ben ik om te zeggen dat zij niet eerlijk zijn, maar punt is dat ze de bug niet hebben verbeterd (wat inhoud dat met 1 druk op de knop iedereen zijn geld kwijt is)... Die "update" had er nooit hoeven komen als de code goed getest was. En hun CertiK audit is er nog niet toch?Mastakilla schreef op dinsdag 9 maart 2021 @ 14:50:
[...]
Bedankt voor de info!
Ik heb me ook even proberen bij te lezen op hun Discord enzo en daar proberen ze toch eerder de schijn te wekken dat ze "goed" hebben gedaan, door zeer snel na het ontdekken van de flaw actie te ondernemen en dat "binnenkort" door een update aan Venus alles opgelost zal zijn en dat ze ook zeer betrouwbaar zijn door de CertiK audits, etc.
Is dat allemaal blabla en is het eigenlijk een zinkend schip?
Vandaag zijn ze bv weer 55% gestegen (maakt mijn investering nog lang niet break-even, maar dat ter zijde)
Anyways ik hoop dat ze weer flink stijgen, des te meer APY voor Beefy omdat ze hun vaults farmen en AUTO verkopen voor meer yield

Edit: ik zie dat @Slonzo al had gereageerd. Ik sluit me volledig bij hem aan. Desalniettemin hoop ik dat Autofarm in de toekomst nog verbeterd, aangezien dat het aanzien van het gehele DeFi ecosysteem alleen maar ten goede komt.
[ Voor 9% gewijzigd door mjoaris op 09-03-2021 15:51 ]