Mijn bericht was eigenlijk voor het Slowchat topic bedoeld, maar goed, kan een keer gebeurentomtom901 schreef op maandag 1 januari 2024 @ 18:05:
[...]
Mag ik vragen welke altcoins jij voornamelijk trade? En hou je die dan ook nog op spot (al dan niet inverse)? Ik werk eigenlijk allemaal met ES, Forex en BTC/ETH, maar wellicht is zo'n altcoin ook wel een keer grappig.
Op ByBit heb ik BTC, ETH, DOT en ADA staan voor het traden. Daarnaast heb ik er USDT staan, waarmee ik in o.a. SOL, INJ, FET, OP & ASTR trade. Die laatste paar heb ik er dus niet als collateral staan omdat ByBit daar geen pairs voor aanbiedt. Soms pak ik er een extra coin bij als die wat hype heeft.
Ik heb daarnaast nog de volgende altcoins waar ik niet mee trade:
- ETH
- OLAS
- 0KN
- PAAL
- KAS
- SOL
- INJ
- RVF
Kennis delen > DM | Replace fear of the unknown with curiosity | 54 kWh thuisaccu's | Tesla Model Y LR & Model 3 SR+ | 10.660 Wp PV