Pffff ik word echt gestoord van Ubisoft.
Hele ochtend en middag Valhalla spelen.. meerdere savegames gemaakt. Vanochtend met starten ff een volle reload van de game gedaan om zeker te zijn dat quickresume niet in de weg zat.
Zelfs paar keer gestopt en weet gewoon 100% zeker dat ik gesaved heb. Oude save slots zelfs van gisteren weggegooid. En zag bij elke save de vorige van vandaag erbij staan.
3 minuten geleden ‘error connecting to Ubisoft servers’.
Ik druk op manual save, alle sloten weg. Manual save werkt niet meer.
Quit naar main screen, staat daar ineens alleen ‘new game’. Kan geen saves meer laden.
Naar hoofdscherm van de Xbox, hard afsluiten Valhalla. Herstart, moet ik ineens de opties weer doorlopen en val ik uiteindelijk terug naar een savepoint van 1300h vanmiddag. Weer 4 uur gameplay kwijt. Grappig, de save slots die ik had verwijderd van gisteren, zijn terug, netjes uit de cloud

.
Had bijna de controller door mijn huis gegooid uit frustratie.
Hoe kan dat nou? Waarom kan Ubi die games niet maken dat ze gewoon lokaal hun save data opslaan?
Owja, ook wel opvallend. De order die ik vanmiddag heb gedood (incl. Die van een uur geleden), zijn in de savegame die nu geladen is wel allemaal dood. De rest van de wereld is wel gereset tot het punt van vanmiddag.
[
Voor 18% gewijzigd door
SunnieNL op 24-01-2021 18:42
]