Met die enorme backlog aan nieuwe games om doorheen te werken... Ben ik maar weer opnieuw aan AC Odyssey begonnen
Wat speelt dat lekker nu op 60 fps inderdaad zeg, loopt nog beter dan destijds op mijn pc

En na dat treurige Engeland voelt het echt als thuiskomen om weer door Griekenland te banjeren. Ook zwemmen is weer veel leuker want het is mooier en je ziet zowaar iets (precies de reden dat ik nadat ik heb leren duiken op Curaçao niet hier in de Maas wou springen toen een vriend dat voorstelde, is dan toch niks aan...)
Ik merk wel dat sommige dingen toch net weer wat beter werken in Valhalla, maar dat wordt ruimschoots goedgemaakt door het m.i. interessantere verhaal, mooiere omgeving, fijner zeilen (echt, zeilen op die riviertjes in Valhalla vond ik drie keer niks, vooral met om de haverklap de mast neer moeten laten voor wéér een brug)... En veel minder bugs (ga ik even er vanuit dat de Xbox versie niet veel buggier is dan de pc versie).
Ben ook gewoon weer voor Kassandra gegaan. Even overwogen om Alexios te spelen omdat ik die nog niet gedaan heb, maar Kassandra is gewoon leuker. Ik ben happy in ieder geval, ga me hier wel weer mee vermaken en mijn backlog wordt weer een aardige tijd genegeerd denk ik voor ik weer met deze enorme game klaar ben