- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Niets, maar ik heb wel de order submitted e-mail.
Meestal duurt de confirmation e-mail (die met het wachtwoord) langer, maar ja alles is een grap gok bij AMD
Ik wacht wel tot ooit de shop mijn bestelde kaart gaat uitleveren en als dat ook te lang gaat duren dan sla ik deze gehele generatie gewoon over
Asus C6E / Ryzen 9 5950X / AMD RX 6900 XT / G.Skill Flare X 32GB / Noctua NH-U12A / Corsair HX750i
Je moet discord alerts aanhebben voor PartAlert, die geven meteen door wanneer er een drop is.haltom schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:49:
van mij mogen ze mijn rug op. iedere week een andere tijd, alsof mensen met een baan de tijd hebben om de hele dag voor beelscherm te zitten pagina te refreshen. ze zakken er maar in. leuk voor degene die een hebben dat dan weer wel
Dan via de site met jquery zsm een gpu bestellen, dit is de beste aanpak lijkt mij.
https://www.google.nl/url...Vaw3dqB11MDnvAClcJyOE5yCb
Zijn dit de aantallen voor de hele EU of alleen de Benelux?Postman schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:33:
De aantallen van deze drop:
- Minimaal 490 stuks 6900XT
- Minimaal 161 stuks 6800
- Minimaal 400 stuks 6700XT
Ook zonder bot was het ditmaal gelukt hahahahaMusho schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:53:
Ik probeer al sinds de 6800xt launch handmatig een kaart te bestellen. Tot op heden niet gelukt. Deze week voor het eerst een zelf geschreven bot gebruikt en eindelijk gelukt (6900xt)! If you can't beat them, join them I guess. Jammer dat er geen eerlijker systeem is voor het bestellen, maar wel ontzettend blij dat het eindelijk gelukt is.
Klopt, de prijskwaliteit van de 6800xt is het beste, de performce is niet veel meer van de 6900xt. Daarom wil ik de 6800xthoutig schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:46:
[...]
Ohw die wil ik wel![]()
Tenzij je ander adres hebt opgegeven Ed wordt hij trouwens wel geannuleerd
Zie trouwens dat je al een 6800xt verkocht heb onder de mom van te sterk voor mijn pc. Nu heb je al een 6900xt....en doe je de 6800 weg.
Wat betreft jou reactie op dat ik een 6800xt al heb verkocht is terecht, als je naar de datum kijkt zie je dat het al een tijd geleden is. Daarnaast heb je dan ook gezien dat ik mijn andere onderdelen van mijn pc destijds verkocht heb. Ik kan je een afbeelding van mijn PC versturen?
ik weet precies hoe ik het moet doen.. was paypal ingelogd had jQuery.get('/en/direct-buy/add-to-cart/5496921400') in mijn knippen/plakken staan enz enz. Het gaat er alleen om dat amd iedere week een andere tijd dropt. ik heb letterlijk geen tijd om de van 1630 tot wie weet hoelaat achter de pc te zitten om er meteen bij te zijn. (kinderen eten geven etc.) als ze gewoon iedere donderdag rond 1730 droppen kan ik best welk uurtje reserveren maar de hele dag heb ik simpelweg de tijd niet voor.. dat frustreert me nogal.. maar goed. het is maar een computeronderdeel..ScalpNoLimit schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:51:
[...]
Je moet discord alerts aanhebben voor PartAlert, die geven meteen door wanneer er een drop is.
Dan via de site met jquery zsm een gpu bestellen, dit is de beste aanpak lijkt mij.
Euspartan444 schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:54:
[...]
Zijn dit de aantallen voor de hele EU of alleen de Benelux?
Heeft het vaak fout
Volgende week nog even afwachten, maar lijkt erop dat het nu dan eventueel 20:30 is... Tijdomstelling is gewoon nogal gek.haltom schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:55:
[...]
als ze gewoon iedere donderdag rond 1730 droppen kan ik best welk uurtje reserveren maar de hele dag heb ik simpelweg de tijd niet voor.. dat frustreert me nogal.. maar goed. het is maar een computeronderdeel..
Ik ging er een beetje van uit dat het een uur eerder was, toen niks gebeurde... Ben ik maar boodschappen gaan doen... En dan kom je terug naar dit...
Je hoeft niet te hannessen met knippen en plakken. Als je de commandos recent hebt uitgevoerd en je zit in de console doe je pijltje naar boven en dan komen de laatst gebruikte commandos terughaltom schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:55:
[...]
ik weet precies hoe ik het moet doen.. was paypal ingelogd had jQuery.get('/en/direct-buy/add-to-cart/5496921400') in mijn knippen/plakken staan enz enz. Het gaat er alleen om dat amd iedere week een andere tijd dropt. ik heb letterlijk geen tijd om de van 1630 tot wie weet hoelaat achter de pc te zitten om er meteen bij te zijn. (kinderen eten geven etc.) als ze gewoon iedere donderdag rond 1730 droppen kan ik best welk uurtje reserveren maar de hele dag heb ik simpelweg de tijd niet voor.. dat frustreert me nogal.. maar goed. het is maar een computeronderdeel..
Ik zou zeggen.. lees die order submitted mail eventjes?ScalpNoLimit schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:59:
Hoelang duurt het na de Paypal-afschrijving / order submitted mail om de confirmation mail te ontvangen?
Your order has been submitted and is currently being processed. You will receive another email with the details of your order within 48 hours.
Walg er nogal van maarja sommige mensen hebben duidelijk een nogal egoïstisch trekje en hebben er dus lak aan...
Vorige week keek ik en ik zag meer als 150 videokaarten gemarkeerd als NIEUW in de pricewatch staan van de laatste serie. Er staat dan wel een slap verhaaltje bij als te krachtig of ik stop met gaming of de mooiste was ik heb een PS5 gekocht (uit welke voorraad)... puntje bij paaltje functioneert vraag en aanbod als een uitstekend platform voor scalpers wat erg jammer is.
Walgelijk.
Zou willen dat ik mensen volledig kon blocken want onderdeel van de community zijn deze lui niet voor mij.
Misschien een long shot, maar in je mandje laten zitten en op een ander tijdstip nog eens proberen. Ik las ergens dat het iemand op die manier een dag later alsnog was gelukt.Dappzor schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:00:
Ik zat net op tijd achter mijn pc, kreeg een melding, direct in het winkelmandje gedaan en betaald. na de place order knop, direct naar de homepage helaas... Al zit mijn kaart nog wel in mijn mandje, en kan ik nog steeds betalen..
Ja weet ik, maar sommigen hier zeggen al de confirmation ontvangen te hebben.Skyline GT-R schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:01:
[...]
Ik zou zeggen.. lees die order submitted mail eventjes?
[...]
Ik heb mijne zojuist ontvangen.ScalpNoLimit schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:02:
[...]
Ja weet ik, maar sommigen hier zeggen al de confirmation ontvangen te hebben.
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Welke links heb je gebruikt dan? Deze toevallig? https://shop.amd.com/stor...nextPage=QuickBuyCartPageJSTPS schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:51:
Waarom zitten jullie je tijd te verdoen met refreshen? Het enige wat je hoeft te doen is de direct-buy link te openen in RadeonAlert. 6700xt, 6800 en de 6900xt kon je alle drie direct kopen (met Paypal iig). Wel handig om Paypal rond deze tijd ingelogd te hebben in een tweede venster.
https://www.google.nl/url...Vaw3dqB11MDnvAClcJyOE5yCb
AMD Ryzen 9 5900x; Gigabyte B550 Aorus Pro V2; G.Skill Ripjaws V F4-3600C16D-32GVKC; Sapphire Pulse Radeon RX 7900 GRE
Allemaal onder hetzelfde adres of?DarrylNL schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:33:
Jaja het is mij weer eens gelukt
RX 6800 CHECK
RX 6900 XT CHECK
En deze keer
RX 6700 XT CHECK
En betaalwijze ook?
Ik ben inmiddels bij de 20ste paypal betalingMunchie schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:01:
[...]
Misschien een long shot, maar in je mandje laten zitten en op een ander tijdstip nog eens proberen. Ik las ergens dat het iemand op die manier een dag later alsnog was gelukt.
Het is dus mogelijk mensen.
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Hier wel, laat het weten hoe dit gaat verlopen. Wel allemaal losse orders.BlasterBoy schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:05:
[...]
Allemaal onder hetzelfde adres of?
En betaalwijze ook?
Ja, gewoon die onderaan de pagina in de Telegram bot van RadeonAlert. Als het laden lang duurt, niet refreshen. Dan begint ie namelijk opnieuw.Postman schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:03:
[...]
Welke links heb je gebruikt dan? Deze toevallig? https://shop.amd.com/stor...nextPage=QuickBuyCartPage
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Ik zit niet in de Telegram bot, maar goed om te weten dat die link nog werkt.JSTPS schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:10:
[...]
Ja, gewoon die onderaan de pagina in de Telegram bot van RadeonAlert. Als het laden lang duurt, niet refreshen. Dan begint ie namelijk opnieuw.
Tenminste zolang die ReCaptcha niet terug komt.
Tijd om te twijfelen is er niet bij...
Bij mij was dat €1037.47.
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Ik heb ook een charge van €1.037,47 gekregen.CMT schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:12:
Even een vraagje voor diegene waarbij het gelukt is om een 6900XT te bestellen. Hoeveel is er uiteindelijk van de rekening afgegaan?
Bij mij was dat €1037.47.
PC: R7 5800X3D / X570 Aorus Elite / 32GB DDR4 3600MHz / RX 6900 XT
6900 -> 1694
6700 -> 1112
6800 -> 2149
gaat de goede kant op!Borkus schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:15:
Nog even een fun fact, zoveel kaarten waren er beschikbaar:
6900 -> 1694
6700 -> 1112
6800 -> 2149
Ik had de 6700XT in het winkelmandje en paypal ingelogd en het kwam in totaal onder de €500.Postman schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:13:
Even iets haal anders en zuur voor de mensen die (opnieuw) misgegrepen hebben: zijn er meer die minder betaald hebben (zelfs inclusief verzendkosten) dan de nu vermeldde prijzen op de AMD.com site?
Maar ik was uiteindelijk te laat (teruggestuurd naar de homepage).
Was al verrast dat ik zo ver was gekomen, was namelijk naar m'n nieuwe huis gegaan waar er weer geklust moest worden, dus zag 3 minuten later pas de RadeonAlert telegram. Toen website proberen te openen op m'n telefoon, maar was in de kelder zonder bereik, dus eerst nog naar boven lopen. Niet bepaald ideaal dus
Canon 6D | EF 17-40 f/4L | EF 70-200 f/4L | 50 f1.8 | Oude meuk
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Waar haal je die info vandaan?Borkus schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:15:
Nog even een fun fact, zoveel kaarten waren er beschikbaar:
6900 -> 1694
6700 -> 1112
6800 -> 2149
Uit de json response die je krijgt zodra je een kaart in je karretje stopt
[ Voor 3% gewijzigd door Borkus op 01-04-2021 21:21 ]
Allemachtig is dat niet bijna het tienvoudige ten opzichte van de eerdere drops. Ik zou bijna spijt krijgen dat ik voor de 6700xt ben gegaan i.p.v. de 6800Borkus schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:15:
Nog even een fun fact, zoveel kaarten waren er beschikbaar:
6900 -> 1694
6700 -> 1112
6800 -> 2149
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Dat weet ik ook wel, maar van welke API? Want ik zie tot op heden (ook bij Hardwareluxx) geen aantallen die in de buurt komen van die jij noemt.Borkus schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:20:
[...]
Uit de json response die je krijgt zodra je een kaart in je karretje stopt
Bijgewerkte lijst voor EU:
- 6800 - 350 stuks
- 6900XT - 500 stuks (half miljoen, verkocht binnen 2 minuten!
) - 6700XT - 400 stuks
Ik wil de 6700xt wel van je overnemen, kan je volgende week weer voor de 6800 proberenMunchie schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:21:
[...]
Allemachtig is dat niet bijna het tienvoudige ten opzichte van de eerdere drops. Ik zou bijna spijt krijgen dat ik voor de 6700xt ben gegaan i.p.v. de 6800
Canon 6D | EF 17-40 f/4L | EF 70-200 f/4L | 50 f1.8 | Oude meuk
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
De 6800 is er niet meer geweest sinds vorig jaar, bijna net zo zeldzaam als de 5950x nu.Arm1n schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:23:
[...]
Ik wil de 6700xt wel van je overnemen, kan je volgende week weer voor de 6800 proberen
Allemaal betaald met PayPal en onder hetzelfde adres inderdaad.BlasterBoy schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:05:
[...]
Allemaal onder hetzelfde adres of?
En betaalwijze ook?
Half miljoen in 2 minuten + de rest van alle kaarten 😂Postman schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:23:
[...]
Dat weet ik ook wel, maar van welke API? Want ik zie tot op heden (ook bij Hardwareluxx) geen aantallen die in de buurt komen van die jij noemt.
Bijgewerkte lijst voor EU:
- 6800 - 350 stuks
- 6900XT - 500 stuks (half miljoen, verkocht binnen 2 minuten!
)
- 6700XT - 400 stuks
Nou ik weet van je situatie af... Wss dat laatste 😂 hoewel ik wel de mogelijkheid had om een 6900XT te kopen, ben ik vrij zeker van. Ik vind t simpelweg te veel geld😂Apoca schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:50:
Shit zeg, na ik begin het maar los te laten dat het me nog gaat lukken op deze manier
Ik wacht wel tot ooit de shop mijn bestelde kaart gaat uitleveren en als dat ook te lang gaat duren dan sla ik deze gehele generatie gewoon over
Klopt, die is een stuk later gekomen dan bij de rest.Rzarect0r schreef op dinsdag 30 maart 2021 @ 14:22:
[...]
Onverwacht als in je had nog geen verzendbevestiging van AMD?
Edit: zie nu pas de wilde achtbaan waar iedereen doorheen is gegaan vandaag haha. Helemaal vergeten dat de donderdag-drops een ding zijn sinds ik vorige week geslaagd ben met een 6700XT. Gefeliciteerd aan de gelukkigen!
[ Voor 32% gewijzigd door SleepyPanda op 01-04-2021 21:54 ]
Maar je zegt een stuk terug dat je er eentje heb weten te bemachtigen? Waarom wil je er dan nog eentje? Om te verkopen?haltom schreef op donderdag 1 april 2021 @ 20:49:
van mij mogen ze mijn rug op. iedere week een andere tijd, alsof mensen met een baan de tijd hebben om de hele dag voor beelscherm te zitten pagina te refreshen. ze zakken er maar in. leuk voor degene die een hebben dat dan weer wel
zo zitten er meerdere hier..Edwin88 schreef op donderdag 1 april 2021 @ 22:05:
[...]
Maar je zegt een stuk terug dat je er eentje heb weten te bemachtigen? Waarom wil je er dan nog eentje? Om te verkopen?
Zolang je Ray-Tracing uitzet, kan de 6700XT ook 4k aan als ik de benchmarks zo goed lees.Joosie200 schreef op donderdag 1 april 2021 @ 22:18:
Dus toch zelfs na half 8 gewoon even een drop om half 9. De tijden wisselen behoorlijk. Ik zat het debat te kijken, had de site nog open staan maar las de berichten pas hier om 9u. Denk er gaat geen drop meer komen. Maar geen 6800 XT dus, alleen de 6700XT, 6800 en 6900 XT als ik het goed begrijp? Wil juist de 6800 XT om een beetje 4k gaming te kunnen doen icm een LG oled 65 inch b9 tv.
Ik heb ook alleen "Order submitted", is dat een belangrijk verschil?Xisuthros333 schreef op donderdag 1 april 2021 @ 22:39:
Zijn er anderen die ook nog geen "order confirmed" mail binnen hebben? Wel afschrijving van PayPal en "order submitted" mailtjes
Edit: krijg net de confirmation om 22:49
[ Voor 6% gewijzigd door Flamesz op 01-04-2021 22:52 ]
Ja, bij mij ook. Wel van PayPal al een mailtje gekregen dat het bedrag wordt afgeschreven.Xisuthros333 schreef op donderdag 1 april 2021 @ 22:39:
Zijn er anderen die ook nog geen "order confirmed" mail binnen hebben? Wel afschrijving van PayPal en "order submitted" mailtjes
Beauty is in the eye of the beerholder
Check je spamfolder?Xisuthros333 schreef op donderdag 1 april 2021 @ 22:39:
Zijn er anderen die ook nog geen "order confirmed" mail binnen hebben? Wel afschrijving van PayPal en "order submitted" mailtjes
En nog heb ik ze niet eens gezien tijdens refreshen...Borkus schreef op donderdag 1 april 2021 @ 21:15:
Nog even een fun fact, zoveel kaarten waren er beschikbaar:
6900 -> 1694
6700 -> 1112
6800 -> 2149
Maar er staat 48h voor en ik lees ook dat er iemand laatst geen confirmatie gekregen heeft, maar wel de kaart?
Hij komt nu net 5 minuten geleden in m'n inbox binnen
En ook nog de mogelijkheid dat dit door een medewerker wordt doorlopen die nu net een lekker lang paasweekend heeftCMT schreef op donderdag 1 april 2021 @ 22:48:
Ik heb alleen een order submitted mail gekregen en zojuist een ontvangstbewijs voor de Paypal betaling.
Maar er staat 48h voor en ik lees ook dat er iemand laatst geen confirmatie gekregen heeft, maar wel de kaart?
Die amd site lijkt me echt compleet ruk en gewoon oude data out de cache halen. Niet erg handig voor een shop.
Nu nog de 5600x fixen
Zorg dat je in de discord groepen zit. In dit geval is PartAlert goed. Geeft je ook een directe link waarmee je alleen nog je PayPal stappen door hoeft. Dus je hoeft dan niet te refreshed en te wachten op ‘add to basket’. Je wacht alleen op de PA melding en klinkt op de link.computerjunky schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:00:
Als ik zie hoeveel mensen het lukt wil ik ze bijna 50 euro bieden om het voor me te doen. Ik zie gewoon niets op de refresh.
Die amd site lijkt me echt compleet ruk en gewoon oude data out de cache halen. Niet erg handig voor een shop.
Schaam me bijna om te zeggen dat het zo al 3x is gelukt achter elkaar. (1e keer voor mij zelf, 2e keer voor mijn broer alleen eigen adres opgegeven ipv die van hem dus geannuleerd. 3e poging wel goed gegaan
Wil eventueel je wel mijn hulp aanbieden als je echt wanhopig wordt.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Hier ook de confirmatie e-mail binnen
Beauty is in the eye of the beerholder
Word haha nog even en mijn pc is alweer aan een upgrade toe. Speel als nood wow omdat dat spel op een aardappel draait. maar ga wel even een discord accountje maken voor volgende week en kijken of het dan lukt een 6800/6800XT te scoren.Hupske schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:17:
Wil eventueel je wel mijn hulp aanbieden als je echt wanhopig wordt.
Normaal zou ik niet eens een niet aftermarket kaart overwegen en mijn eerste keuze was een Nvidia vanwege reflex en dlss en andere features maar die kaarten zijn 100% niet te krijgen onder de 1300 en meer als 775/800 kan ik gewoon niet goed praten voor een kaart.
[ Voor 23% gewijzigd door computerjunky op 01-04-2021 23:26 ]
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Vraag me af wanneer ze die ReCaptcha weer terug zetten. Want dan zijn die direct shopping links ook nutteloos.Hupske schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:17:
[...]
Zorg dat je in de discord groepen zit. In dit geval is PartAlert goed. Geeft je ook een directe link waarmee je alleen nog je PayPal stappen door hoeft. Dus je hoeft dan niet te refreshed en te wachten op ‘add to basket’. Je wacht alleen op de PA melding en klinkt op de link.
Schaam me bijna om te zeggen dat het zo al 3x is gelukt achter elkaar. (1e keer voor mij zelf, 2e keer voor mijn broer alleen eigen adres opgegeven ipv die van hem dus geannuleerd. 3e poging wel goed gegaan)
Wil eventueel je wel mijn hulp aanbieden als je echt wanhopig wordt.
En hoewel je die ook kunt omzeilen houdt het voor mij dan toch echt op. Ga geen bots maken die bewust het systeem misbruiken. Zal deze week nog eens overleggen met @Edwin88 over de mogelijkheden voor een level playing field. E.e.a. hangt dus wel af van wat AMD doet met hun website.
Ja hier ook, met het zelfde resultaat helaas.Dappzor schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:29:
Hebben meer mensen nog een kaart in hun winkelmandje staan? Ik kan zelfs nog gewoon afrekenen met paypal.. Echter kom ik na op check out button te hebben gedrukt gewoon weer bij de product page uitIk blijf het zo nu en dan toch maar proberen.. wie weet
Vond het sowieso al bijzonder dat ik zo ver kwam aangezien ik pas de pagina 3 a 4 minuten na de drop opende.
Canon 6D | EF 17-40 f/4L | EF 70-200 f/4L | 50 f1.8 | Oude meuk
Het is mij ook gelukt via alleen de PartAlert discord. Wel meteen de eerst beschikbare gpu alert van amd aangeklikt deze avond en meteen gekocht. Heb nu een 6800 terwijl een 6700XT voldoende zou zijn, maar wilde die gok niet wagen. De hele middag/avond refreshen is niet nodig, gewoon discord in de gaten houden.computerjunky schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:22:
[...]
Word haha nog even en mijn pc is alweer aan een upgrade toe. Speel als nood wow omdat dat spel op een aardappel draait. maar ga wel even een discord accountje maken voor volgende week en kijken of het dan lukt een 6800/6800XT te scoren.
Normaal zou ik niet eens een niet aftermarket kaart overwegen en mijn eerste keuze was een Nvidia vanwege reflex en dlss en andere features maar die kaarten zijn 100% niet te krijgen onder de 1300 en meer als 775/800 kan ik gewoon niet goed praten voor een kaart.
[ Voor 4% gewijzigd door junneh op 01-04-2021 23:56 ]
Linkje?junneh schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:54:
[...]
Het is mij ook gelukt via alleen de PartAlert discord. Wel meteen de eerst beschikbare gpu alert van amd aangeklikt deze avond en meteen gekocht. Heb nu een 6800 terwijl een 6700XT voldoende zou zijn, maar wilde die gok niet wagen. De hele middag/avond refreshen is niet nodig, gewoon discord in de gaten houden.
Heb net een discord accountje aangemaakt en die partalert gejoined maar mijn telefoon nummer krijgen ze echt niet.junneh schreef op donderdag 1 april 2021 @ 23:54:
[...]
Het is mij ook gelukt via alleen de PartAlert discord. Wel meteen de eerst beschikbare gpu alert van amd aangeklikt deze avond en meteen gekocht. Heb nu een 6800 terwijl een 6700XT voldoende zou zijn, maar wilde die gok niet wagen. De hele middag/avond refreshen is niet nodig, gewoon discord in de gaten houden.
Is dat vereist om alleen te lezen? En welke kanaal moet ik lezen? ik zat de drop-hype-lounge te lezen. Ik heb tot half 9 terug gelezen en had impie81 ofzo een DROP gemeld maar verder niet veel meer informatie dan dit topic. Weet ook niet of de web versie wel geluid alerts heeft voel niets voor een app op mijn main pc.
Lap, net wel en geen voorraad meer...babhunt schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 00:13:
Ik geraak er niet meer op...
Voor zover ik weet nooit een tel nummer hoeven invoeren bij discord. Dat is volgens mij voor extra alerts op Telegram.computerjunky schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 00:08:
[...]
Heb net een discord accountje aangemaakt en die partalert gejoined maar mijn telefoon nummer krijgen ze echt niet.
Is dat vereist om alleen te lezen? En welke kanaal moet ik lezen? ik zat de drop-hype-lounge te lezen. Ik heb tot half 9 terug gelezen en had impie81 ofzo een DROP gemeld maar verder niet veel meer informatie dan dit topic. Weet ook niet of de web versie wel geluid alerts heeft voel niets voor een app op mijn main pc.
Je moet bij het kanaal alerts-sign up de juiste regios kiezen en de componenten waar je notificaties van wil, dan openen er nieuwe kanalen waar de instant buy links inkomen (ook van amazon bijv, maar daar was/ben ik altijd te laat)
Ik kan de link niet pakken vanuit discord, staat uitgeschakeld, maar is hier wel een paar keer gedeeld, paar pagins terug nog dacht ik.
Helaas is het wel nodig. Want om een notificatie van een bepaalt type product te krijgen, moet je dat eerst instellen via de alert-sign-up.
Dat is alleen beschikbaar na verificatie (vermoedelijk om andere bots buiten de deur te houden, ironisch genoeg).
Partalert discord: https://discord.com/invite/5g7xRJH4J4
Maar zoals eerder is aangehaald, dit soort linkjes werken alleen als de Captcha niet wordt ingezet voor de ADD TO CART knop.
Ik hoop oprecht en van harte dat het niet snel zal gebeuren, zodat diegene die vandaag misgegrepen hebben een goede kans maken.
[ Voor 4% gewijzigd door CMT op 02-04-2021 01:08 ]
- Postman
- Registratie: Februari 2000
- Laatst online: 27-01 22:33
- Sapphire Nitro+
- Sapphire Nitro+ Radeon RX 6800 XT SE Gaming
- Sapphire Pulse Radeon RX 6800 XT
- ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC
- Gigabyte Radeon RX 6800
- MSI Radeon RX 6800 XT Gaming X TRIO 16G
- AMD Radeon RX 6750 XT
- AMD Radeon RX 6950 XT
- AMD Radeon RX 6800 XT
- AMD Radeon RX 6700 XT
- AMD Radeon RX 6900 XT
- AMD Radeon RX 6800
- ASUS TUF Gaming
- Sapphire
Voor de mensen die dit topic niet elk bericht lezen klinkt dit wellicht als een raar iets. Blij zijn met het ontbreken van een manier om bots tegen te gaan. Helaas is de ReCaptcha die AMD gebruikt v2 van Google en zijn er legio bots te vinden die deze in een paar seconden voor je oplossen. Daarentegen is het voor sommige mensen wel degelijk lastig om die tijdig te maken, wat er dus voor zorgt dat de bots winnen.CMT schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 00:26:
Maar zoals eerder is aangehaald, dit soort linkjes werken alleen als de Captcha niet wordt ingezet voor de ADD TO CART knop.
Ik hoop oprecht en van harte dat het niet snel zal gebeuren, zodat diegene die vandaag misgegrepen hebben een goede kans maken.
Je ziet ook wel dat zelfs als de drop op een moment komt die niet eerder geweest is en veel mensen het al opgegeven hebben, er toch voor meer dan een miljoen euro aan GPU binnen een paar minuten verkocht wordt. Waarbij dus veel mensen gebruik maken van PartAlert en andere Discord/Telegram bots.
Was pas mijn eerste poging om mee te doen, uiteindelijk was het handmatig toevoegen en betalen zelfs sneller als de Jquery die ik klaar had staan.
Nu ben ik één van de personen die zijn tweede 6900XT heeft gekocht(hiervoor een ASRock Phantom).
En ben ik geen scalper of miner
Ik kan een vriend die niet zo begaan is met dit soort praktijken nu heel blij gaan maken!
Hij zit al sinds december met een splinternieuwe dikke 5950X build zonder een videokaart
[ Voor 17% gewijzigd door cavanta op 02-04-2021 09:42 ]
Ik heb de 6900XT weten te bemachtingen gisteren voor mezelf! Maar zou ook heel graag mn broer blijmaken met een 6800XT, maar dit lijkt wel een mythisch wezen tot nu toecavanta schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 09:41:
Ook de confirmation binnen hier!
Was pas mijn eerste poging om mee te doen, uiteindelijk was het handmatig toevoegen en betalen zelfs sneller als de Jquery die ik klaar had staan.
Nu ben ik één van de personen die zijn tweede 6900XT heeft gekocht(hiervoor een ASRock Phantom).
En ben ik geen scalper of miner
Ik kan een vriend die niet zo begaan is met dit soort praktijken nu heel blij gaan maken!
Hij zit al sinds december met een splinternieuwe dikke 5950X build zonder een videokaart
PC: R7 5800X3D / X570 Aorus Elite / 32GB DDR4 3600MHz / RX 6900 XT
Op hetzelfde adres besteld? dan annuleren ze je ordercavanta schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 09:41:
Ook de confirmation binnen hier!
Was pas mijn eerste poging om mee te doen, uiteindelijk was het handmatig toevoegen en betalen zelfs sneller als de Jquery die ik klaar had staan.
Nu ben ik één van de personen die zijn tweede 6900XT heeft gekocht(hiervoor een ASRock Phantom).
En ben ik geen scalper of miner
Ik kan een vriend die niet zo begaan is met dit soort praktijken nu heel blij gaan maken!
Hij zit al sinds december met een splinternieuwe dikke 5950X build zonder een videokaart
edit: niet gelezen dat je hiervoor geen AMD had
[ Voor 3% gewijzigd door Rzarect0r op 02-04-2021 10:09 ]
Nee inderdaad, mijn eigen kaart is aangeschaft via een system builder destijds.Rzarect0r schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 10:04:
[...]
Op hetzelfde adres besteld? dan annuleren ze je order
edit: niet gelezen dat je hiervoor geen AMD had
Wel voor 1300 i.p.v. 1000, maar dat is nog te doen met de prijzen van nu...
Doe eens een linkje als je wilt, of is alles reeds wegPuttermansz schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 10:38:
Het lukt mij niet via amd.com dus heb ik vandaag een Sapphire NITRO+ Radeon RX 6900 XT gekocht voor 1600€ in Frankrijk. Gezien de prijs in Benelux rond de 2500€ schommelt voor deze kaart lijkt het me nog niet zo een slechte koop...
Asus C6E / Ryzen 9 5950X / AMD RX 6900 XT / G.Skill Flare X 32GB / Noctua NH-U12A / Corsair HX750i
Op v&a gaat die voor 13-1400 ofzo.Puttermansz schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 10:38:
Het lukt mij niet via amd.com dus heb ik vandaag een Sapphire NITRO+ Radeon RX 6900 XT gekocht voor 1600€ in Frankrijk. Gezien de prijs in Benelux rond de 2500€ schommelt voor deze kaart lijkt het me nog niet zo een slechte koop...
https://infomaxparis.com/...o-radeon-rx-6900-xt-.htmlApoca schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 10:41:
[...]
Doe eens een linkje als je wilt, of is alles reeds weg
Lees eerst de openingspost voor de veelgestelde vragen.
Let bij het reageren op het volgende:
- Standpunt met betrekking tot scalping op Tweakers
- Mensen lezen dit topic om up-to-date te blijven over levertijden en prijzen. We willen die discussie graag zo houden, blijf dus ontopic!
- Blijf vriendelijk naar elkaar!
- Reageer niet op "foute" berichten, maar rapporteer ze!
- V&A op het forum is overal verboden, dus ook in dit topic. Een verwijzing naar verkoop (met of zonder link) naar je advertentie wordt verwijderd.
- Pas op voor scamsites. Handige Harry's en Henriëttes weten ook dat er weinig tot geen aanbod is en springen daarop in met te-mooi-om-waar-te-zijn aanbiedingen. Laat je niet verleiden door een domme actie. Plaats de link niet hier als je twijfelt.
- Bespreken en het delen van scripts is verboden.
| Gezellig leuteren, kletsen, slowchatten? Vergezel ons op de Officiele Tweakers Discord |