Kijk dat is goed om te horen, en als jij eenmaal het aanvalspatroon van je vijand kent, dan ren je ook zo door een level heen.ArnoldSmiley schreef op donderdag 29 april 2021 @ 22:50:toon volledige bericht
Eerste indruk is positief. Ik vind het echt heel heel moeilijk. Veel moeilijker als de diverse gameplay video's laten zien. Daarin worden die simpele vijanden zoooo eenvoudig omgelegd.
Maar goed, ergens brand het verlangen om deze uit te gaan spelen. Heel raar, pas een uurtje of 4 onderweg maar het verhaal boeit me niet eigenlijk, dit is gewoon puur sec knokken voor elke digitale meter.
Sorry als ik een beetje als een aansteller overkom - zoals eerder gezegd behelsde mijn game carriere tot nu enkel tripple AAA adventure games op standje easy. Dit is another level of gaming.
Normaliter was ik al aan het bedenken wat mijn volgende game wordt - dit zou zo maar eens tot minimaal de zomer kunnen gaan duren voor ik hem uit heb 🙈
Houd jullie van tijd tot tijd wel op de hoogte.
(Speedrunners gaan niet eens de confrontatie aan met de normale vijanden, maar die ontwijken ze gewoon volledig en trekken gelijk een sprint naar de baas toe. Met die kennis weet je dus dat het niet eens echt nodig is om "iedereen" te verslaan)
Wat ik al zei, dit soort games draaien inderdaad niet om het verhaal, het is pure gameplay, dus geen afleiding maar gewoon lekker "knokken" zoals je dat noemt
Dood gaan is niet erg, als je er maar van leert en analyseert wat er gebeurt is. (Was je te hebberig? Was het een verrassingsaanval, lag het aan de timing?) Soms liep ik gewoon 5 minuten alleen maar te dodgen om te kijken wat een vijand nou allemaal precies deed qua aanval en wat zijn "range" is.
“…There is nothing either good or bad, but thinking makes it so…”