Een nieuwe lente, een nieuw topic-deel
Beste mede-gasverlaters,
Een koudefront is aanstaande, en onze gasloze oplossingen zullen hier en daar op de proef gesteld worden. Dat zal wel goed komen: ik heb hier wat extra zakken pellets liggen voor de pelletkachel die ik anders nooit gebruik.
Sinds 17 oktober 2019 was dit deel 2 van het topic
Gas de deur uit doen: Gratis of toch niet?, ooit gestart door @
Speedy-Andre in 2016, en inmiddels een kracht om rekening mee te houden. De afgelopen maanden pruttelen de netbeheerders nog wat na, maar de boodschap is eigenlijk wel helder. Wat jarenlang een vraag was, is nu een conclusie:
Gas de deur uit doen: Gratis!.
De afsluitboete bestaat niet.
Omdat het Tweakers-platform topics begrenst op ongeveer 10.000 posts zijn we na een kleine anderhalf jaar alweer toe aan deel 3. Ik heb
Deel 3 van het topic daarom zojuist aangemaakt.
Jullie dossiers in deel 2 zullen na sluiting van dit topic niet meer aan te passen zijn. Mijn voorstel is om dit keer niet als een gek alle dossiers te kopiëren naar deel 3. We zitten in de fase van afronding. Mochten er in jouw geval weer ontwikkelingen zijn, dan kun je alsnog het hele dossier kopiëren (via 'Bekijk' en dan kopiëren van de tekst in 'Reactie'), of alleen een update-dossier aanmaken in deel 3, en verwijzen naar je eerdere wederwaardigheden met je geliefde netbeheerder in deel 2 (of soms deel1).
Heel veel dank voor een memorabele 15 maanden in deel 2, en op naar de Oogst in deel 3.
Bram Bos