Ondanks een ijzersterk begin met Feyenoord, hoorde ik vanuit een hoekje een zacht geluid vanuit m'n Falkirk save.. en ik mis stiekem het team
Het eerste seizoen kwam lelijk ten einde; directe promotie misgelopen op doelsaldo en in de laatste playoff wedstrijd het in de 2e helft weggeven.
Ondanks mooie versterkingen in de zomer was de start niet de start die ik had verwacht.. ik was er even klaar mee.
Maar teleurstelling en woede waren wederom aan de kant geschoven.
Load savegame Falkirk..
Het is vooralsnog geen verkeerd besluit geweest..
Ondanks de discussie van vorige afgelopen week over het hanteren van een evt 4-4-2, omdat dit voor de AI het beste zou werken, ben ik vooralsnog toch bij m'n eigen tactiek gebleven, met 1 kleine aanpassingen; geen d mc, maar 3 mc's.
We gaan de strijd voornamelijk aan met East Fife, waar we recentelijk met 1-0 van wonnen.
De wedstrijd daarna stuitte we nota bene thuis tegen de nummer 9 op een 1-1, om vervolgens uit weer met 5-0 te winnen van de nummer 8.
Het fluctueert allemaal een beetje, maar de laatste ronde verloor East Fife ook zelf thuis, waardoor we nu na 11 ronden aan kop gaan.
De helden van dit moment:
Cibois zag op het laatste moment een transfer af ketsen. Ik was wellicht net iets te gready. Ik wilde 1 miljoen voor m'n talent, de deal was bijna rond, maar de tijd was tegen ons in het laatste uur van de transfer deadline. Ik denk dat ik hem alsnog laat gaan in de winter. Hiermee verdubbelen we ons banksaldo namelijk. Het zal wel een pijnlijk vertrek worden, Cibois heeft ons zo vaak gered met z'n fantastische saves.
Parkhouse draait op dit moment als een malle. 18 goals in 16 wedstrijden.
Enige smet is dat we uitgeschakeld zijn voor de Irn-Bru Cup, maar geen schande tegen een Championship club. Nu wacht alleen voor de Scottish Cup weer een Championship team
Wordt vervolgd..