Thx. Dat artikel zegt volgensmij niet dat ze dezelfde schermen gebruiken, alleen hetzelfde materiaal. Volgens de Apple en Samsung sites zit er een verschil in resolutie in de schermen van de Apple 11pro en de 10s.
Ik denk dat de schermen hardwarematig dus niet hetzelfde zijn. Maar indien wel dan draait de Apple juist op een lagere resolutie. Who knows.
Standaard staat de note 10+ op een lagere resolutie trouwens. Je ziet het verschil niet tussen 458ppi en 550ppi, behalve meer batterijverbruik. Samsung weet dit ook wel, wat ook de reden is dat ze de telefoon in default een lagere resolutie geven. Toont enkel maar weer aan dat sommige mensen enkel naar specs kijken.
Het punt is ook niet of je het verschil ziet maar dat je m.i. het beste mag verwachten in een telefoon als de Apple 11pro.
Stel nu uit reviews blijkt dat het scherm van Samsung optisch wel degelijk merkbaar beter is en net zo zuinig en verder alles ceteris paribus en er is beschikbaarheid dan zou ik zo'n scherm/zelfde resolutie voor de Apple prijs gewoon wel in die Apple verwachten.
Echter als reviews uitwijzen dat er qua scherpte en andere relevante optische elementen weinig tot geen verschil in zit maar bijv het scherm vd apple tot significant langere battery life leidt kun je ook beargumenteren dat de Apple keuze de betere keuze is. Persoonlijk heb ik in dit geval dan liever betere battery life.
En zoals ik al schreef is dit voor ons zonder reviews en kennis van de overwegingen bij Apple vanaf hier wat lastig te bepalen.
Maar goed uiteindelijk zijn de prijzen van een S10 en 11pro volgensmij redelijk vergelijkbaar en kiezen mensen dan toch vooral obv het ecosysteem. Wil je Android of IOS. Daar draait het dan om.