Ik kom van de consoles en de PS5 en XSX zijn de eerste generatie consoles die ik niet of niet direct aanschaf. Toen Stadia vorig jaar lanceerde was het alles behalve perfect, maar inmiddels is het zo stabiel en is het aanbod aan games (voor mij) uitgebreid genoeg, om te blijven hangen. En het wordt ook alleen maar beter. Dus voor mij is het nu het hoofd game platform.GranCanaria schreef op dinsdag 24 november 2020 @ 08:43:
De cyberpunk aanbieding met Stadio Premiere edition is wel mega aantrekkelijk echter zit ik nog te twijfelen omdat je Pro nodig hebt om hem in 4k te spelen. Om te proberen is het misschien erg leuk maar wie gebruiken Stadia als hoofd game platform? en hoe bevalt het ten opzichte van gamen op je console?
Qua graphics zit Stadia gevoelsmatig iets boven de PS4 Pro. De framerate is in elk geval een stuk stabieler in games als RDR2. Verder moet je niet alleen zien dat Stadia 1 grote update krijgt, maar ook tussendoor steeds van updates wordt voorzien. Ik denk niet dat je raar moet opkijken als Stadia over een jaar grafisch al verder is dan de PS5 en XSX. Ook omdat Stadia de mogelijkheid heeft om voor games niet 1, maar bijvoorbeeld 2 blades in te zetten voor bepaalde games, waardoor je opeens dubbel de rekenkracht hebt.