Dat is wel een mooie cleane fight
Ik heb hem gister verslagen, maar een stuk lomper. Omdat ik een groot deel van de game al explored had heb ik ook al een stuk meer vit, wat het flink vergeeflijker maakt. De laatste fase ben ik volgens mij compleet voorbij geluckt, die heb ik ook maar 4 keer gezien, anders had ik de mikiri kansen wsl wel beter zien aankomen.
Daarna verder gegaan en
Plainside schreef op donderdag 4 april 2019 @ 09:43:
[...]
Snap nog steeds niet hoe je met die snake eye's moet vechten, beide al wel een keer close gekregen maar dan telkens die sniper shots of perilous attacks.
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
Plainside schreef op donderdag 4 april 2019 @ 09:43:
Nu weer met wat meer hoop het spel kunnen spelen is wel fijn haha. Snap nog steeds niet hoe je met die snake eye's moet vechten, beide al wel een keer close gekregen maar dan telkens die sniper shots of perilous attacks. Of ze zitten midden in zo'n combo en dashen ze plotseling achteruit en krijg je een normale shot op je kop. Geprobeerd met oils en firecrackers... misschien toch meer upgrades halen voor de tools.
This is the Way.
Hahaha zo heb ik dat in mijn 1e playthrough ook gedaan (helemaal per ongeluk eigenlijk). Ik wilde hem killen, maar ik werd echt vrij hard geowned, dus ik terug naar een safe area waar ik mijzelf kon healen en hij me niet kon hitten. Toen werd ik volgens mij gebeld ofzo en ik had de game niet op pauze gezet. Toen ik terug kwam was die boss al bijna door zijn health heen omdat die in de poison bleef staanNoTimeRemains schreef op donderdag 4 april 2019 @ 12:04:
[...]
spoiler:de poison pool snake eyes heb ik eerst gestealth killed, daarna heb ik em in de poison pool gelokt tot ie poison damage krijgt en dan afwachten en zn shots dodgen.
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Zie https://sekiroshadowsdiet...life.com/Perilous+AttacksSileh schreef op donderdag 4 april 2019 @ 12:31:
Wat ik mij trouwens afvraag, is het wel mogelijk om perilous attacks te deflecten en is het alleen niet mogelijk om te blocken of moet je echt dodgen/mikiri/jumpen/rennen om ze te ontwijken?
Thrust attacks kan je deflecten, maar niet blocken. Een Mikiri Counter is altijd beter nog, omdat je dan posture damage doet. De andere 2 (sweep en grab) kan je niet deflecten.
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
Ah, dankje. Goed om te weten dat ik het wel goed begreep en niet voor niets sweeps liep te jumpen en grabs te dodgen.Clay schreef op donderdag 4 april 2019 @ 13:39:
[...]
Zie https://sekiroshadowsdiet...life.com/Perilous+Attacks
Thrust attacks kan je deflecten, maar niet blocken. Een Mikiri Counter is altijd beter nog, omdat je dan posture damage doet. De andere 2 (sweep en grab) kan je niet deflecten.
Heb je per locatie altijd een vast aantal scultor idols? en zijn het er altijd 6 of 8 of whatever oid?
Nee, sterker nog, ik kreeg er gister een scrollbar bij, dus de hoogte van dat kader zegt ook niets over het aantal idolsswoutr schreef op donderdag 4 april 2019 @ 13:57:
Heb je per locatie altijd een vast aantal scultor idols? en zijn het er altijd 6 of 8 of whatever oid?
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
Oh, ja dat vroeg ik mezelf dus af, komt er op den duur een scrollbar bij. Ja dus...Clay schreef op donderdag 4 april 2019 @ 14:28:
[...]
Nee, sterker nog, ik kreeg er gister een scrollbar bij, dus de hoogte van dat kader zegt ook niets over het aantal idols
Ik heb een locatie met maar een sculptor idol, ik verwacht dat ik daar nog meer kan exploren, maar na gisteren even rond te hebben gekeken kon ik niks vinden.
Verwacht dit weekend deze te hebben afgerond.
De game is te goed om te stoppen.
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Helaas in shock geraakt. Had ook helemaal geen healing items meer in die fase.
Wel lastig vechten met zweethandjes...
De paarse hunter in Ashina Reservoir is ondertussen ook dood. Tijdens dat gevecht kwam er wel even een typisch From irritatiepuntje de hoek om kijken: camerastandpunten in kleine ruimtes... bah bah
[ Voor 91% gewijzigd door Superkiwi op 04-04-2019 22:03 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
De meeste mobs zijn in de game snel neer en vereisen op een gegeven moment weinig tactiek/skill. In dark souls was ik bij elke nieuwe encounter bang voor wat ik nu weer tegen zou komen. Hier vlieg ik gewoon op nieuwe mobs af. Ze variëren ook weinig in looks, waardoor ze een stuk minder “gevaarlijk” overkomen.
Ook heb ik nog steeds niet volledig de klik die ik in dark souls wel had. Ondanks dat de mobs redelijk makkelijk neergaan voelt het altijd wat stroef.
Vandaag lady butterfly pas tegengekomen omdat ik het gebied eerst ontliep. Had haar al na 3 tries neer, waarschijnlijk ook omdat ik al redelijk “geleveld” was. Maar ik voel toch net een tikkeltje minder voldoening dan bij dark souls.
Nu klink ik heel negatief, maar geniet desondanks toch enorm van de game.
[ Voor 37% gewijzigd door swoutr op 05-04-2019 00:14 ]
This is the Way.
Xbox Live Gamertag: Greyfox1987
Ik zit precies in dezelfde situatie ... paar keer de 3e fase bereikt, maar dan ben ik een beetje afhankelijk hoe vaak hij zijn pecious doet. Want die is nog wel aardig makkelijk te counteren. Maar als hij die niet doet, gaat z’n stamina balk zo weer omlaag.greyfox1987 schreef op vrijdag 5 april 2019 @ 08:25:
Ik zit nu verdomme al een week vast bij de laatste baas. De eerste fase is een eitje, maar als de baas zelf komt word ik echt compleet geslooptDenk dat ik maar wat meer die sheathed attack van 'm ga baiten.. dat is de enige attack in mijn ogen die makkelijk te lezen is.
Ik heb alle achievements gehaald en dus op 100%. De laatste achievement was nog wel even een grind omdat ik helaas ooit 2 keer een "powerlevel" had gekocht voor 10 skillpoints. Als ik toen had geweten dat 10 skillpoints uiteindelijk gelijk stond aan 900.000XP dan had ik dat niet gedaan. Had in NG++ in Fountainhead een plek gevonden waar ik zo rond de 17.000XP per 2 minuten kon grinden. Dus even wat podcastjes geluisterd
Hopelijk komt er nog een DLC aan, want ik vind het echt wel een heel tof spel. Ik zie me alleen niet terugkomen als er geen DLC komt. Want juist in NG+ en NG++ vond ik het spel best wel makkelijk. Met name de bosses zijn easy. In NG++ ben ik bij alle bosses in totaal denk ik 5 keer echt gekilled, waarbij 3 keer door Owl Father.
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Daarom maar besloten om de dungeon eens te gaan verkennen, waar ik tot mijn verbazing best snel aan de andere kant weer uit kwam. Daarna een heel stuk kunnen exploren in Senpou Temple. Daar werd ik even opgehouden door een Armored Warrior; Sekiro gaat Dark Souls
Als ik nu mijn vrijgespeelde idols bekijk kan ik echt veel kanten op; eerst eens verder kijken ná die Warrior.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
Platinum trophy kan me gestolen worden.
Op naar de volgende game. succes alle hier met de game.
Volgens mij kan je ook door z'n terror attack doorslaan als je devine confetti gebruikt. Dan kapt de aap de aanval af.Clay schreef op vrijdag 5 april 2019 @ 21:05:
Guardian Ape ook gehaald
spoiler:Uiteindelijk viel die wel mee, z'n meeste attacks kan je deflecten, grabs kan je jumpen, en in fase 2 kan je voor de terror attack onder de umbrella schuilen
Wat een ontzettend harde klappen deelt die dude uit! Kon 'm redelijk goed deflecten maar omdat ie zoveel posture damage doet gaat zijn 3e of 4e hit toch vaak door mijn defense heen. Wel een goed baasje om de Miriki counter te oefenen; zijn thrust attacks zie je van ver aankomen.
Met het verslaan van deze minibaas mijn 4e prayer necklace kunnen maken, dus morgen met iets meer vit eens richting Genchiro.
Het (vrij rommelige) Seven Spears gevecht (wel een lekkere finishing combo):
[YouTube: Sekiro™: Shadows Die Twice | Seven Ashina Spears - Shikibu Toshikatsu Yamauchi | First playthrough]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Wat een prachtige gevechten zijn dat, ook een beetje een ode aan DS3 Dancer voelde ik.
Nu alleen nog de noodle doen haha
Of mis ik iets geniaals aan deze move, gebruik ik hem mss verkeerd?
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Net nog wat andere meningen elders opgezocht; de beste taktiek is afstand maken tussen jou en trash/mini-bosses... Ashina Cross op 'scherp' zetten (animatie starten waar je je zwaard grijpt)... en als je tegenstander op je af komt en z'n attack animation start (niet meer kan blocken) die bliksemsnelle aanval loslaten. Mega damage, zelfs door guard heen, mochten ze toch blocken. Er schijnt een multiplier op te zitten die extra vitality en posture damage doet als je een vijand tijdens attack animaties raakt.. dus dat is de use case dan ook.dvdkiwi schreef op zaterdag 6 april 2019 @ 07:06:
Als je meerdere vijanden om je heen hebt staan (monks bijvoorbeeld) kan ie erg handig zijn
Vanavond maar eens proberen
[ Voor 12% gewijzigd door yinx84 op 06-04-2019 09:25 ]
Echter...
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Dit is dan wel aardig ver in het spel dus je hebt er niet direct toegang tot. Ook willen ze wel Yashariku's Sugar droppen. Hou er rekening mee dat deze drops verdwijnen in een paar seconde!
[ Voor 13% gewijzigd door Plainside op 06-04-2019 20:04 ]
Ik kom prima door genichiro en vervolgens de eerste phase heen, maar die 2e phase blijft me maar nekken :x kut spel!
Control the things you can control, maggot. Let everything else take a flying fuck at you and if you must go down, go down with your guns blazing.
Probeer op middelgrote afstand te blijven, dan lok je voorspelbare aanvallen uit.Zuurstok schreef op zaterdag 6 april 2019 @ 21:37:
Zit vast op de eindbaasspoiler:op dit moment.. Verdomme. Zelfs na alles is dit zo lastig!isshin
Ik kom prima door genichiro en vervolgens de eerste phase heen, maar die 2e phase blijft me maar nekken :x kut spel!
Zoals Nieuwevolger zegt, inderdaad afstand houden. Er zijn twee aanvallen van hem die je met weinig risico kunt omtoveren tot een aanval van jou. Namelijk de jump attack met overhead attack. Op het laatste moment naar links of rechts dodgen en direct een light attack uitvoeren. Daarnaast voert die soms een aanval uit van 7 of zo attacks en eindigt die met een perilous attack. Die is erg makkelijk te timen en doe je posture damage en 1 gratis hit. Verder heeft die ook nog een aanval waar die 2 keer uithaalt met daarop volgend een perilous attack maar die vond ik lastig te timen dus daar dodge ik gewoon naar achteren. Neem je tijd en probeer pas op de helft van zijn Health hem te killen via posture damage. Eerder gaat je niet snel lukken.Zuurstok schreef op zaterdag 6 april 2019 @ 21:37:
Zit vast op de eindbaasspoiler:op dit moment.. Verdomme. Zelfs na alles is dit zo lastig!isshin
Ik kom prima door genichiro en vervolgens de eerste phase heen, maar die 2e phase blijft me maar nekken :x kut spel!
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Ben nu bij de Guardian Ape aanbeland. Dat vind ik dan wel weer een erg tof gevecht en baas. Gaaf bedacht zo’n Gorilla on steroids. Vind m best pittig maar doodgaan vind ik bij hem niet eens erg. Anders is t erna voorbij
Corrupted Monk heb ik dan weer meer moeite mee. Op de een of andere manier wil ik daar niet voor gaan zitten...
PSN: Scrisissszzz Xbox Live: ScrisissszzzNL | "...Beasts all over the shop... You'll be one of them, sooner or later..."
Het eind van zijn tweede fase had ik wat sneller af kunnen maken. Wel lekker om zijn laatste fase te beëindigen met een Mikiri counter.
Het enige wat ik erg lastig vond was om zijn perilous attacks te lezen, zag maar moeilijk of ie nou een sweep of een thrust deed.
Pro video:
[YouTube: Sekiro™: Shadows Die Twice | Genichiro Ashina | First playthrough]
Moet wel zeggen dat de laadtijden me op een gegeven moment wel tegen begonnen te staan. En ook elke keer die startende cutscene aan het begin; doe gewoon niet...
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Eens. De game heeft vooral meer van dit soort bosses nodig. Over the top brute gevechten. Het moment dat ik hem versloeg wilde ik eigenlijk direct nog een keertje. Die gozer op dat paard was ook wel tof wat dat betreft.Scrisissszzz schreef op zondag 7 april 2019 @ 11:21:
Ben nu bij de Guardian Ape aanbeland. Dat vind ik dan wel weer een erg tof gevecht en baas. Gaaf bedacht zo’n Gorilla on steroids. Vind m best pittig maar doodgaan vind ik bij hem niet eens erg. Anders is t erna voorbij
Zo’n Genichiro, Owl of een random andere menselijke tegenstander is gewoon lang niet zo memorabel, waardoor ik het persoonlijk ook niet zo boeiend vind om de fights echt te willen leren.
PSN / Steam: Voxalizer // Battle.net: Plaguehead#2325 // Common sense isn't very common.
Fukuro
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Beating the odds
Ik zie dat ik 1 gourd mis dan, ff goed zoeken nog. Maar netjes hoor, hier heb ik een flink aantal meer pogingen dan twee voor nodig gehad, maar het resultaat was (imo) dan ook een heel clean gevecht:ye-roon schreef op zondag 7 april 2019 @ 17:58:
Ik heb dus net de volgende boss verslagen. Ik heb er 2 keer over gedaan. Een boss waar ik veel over gehoord heb, waarvan ik verwacht had er uren op vast te zitten.
Pas helemaal aan het eind begin ik te verzaken en kost het me nog bijna de fight
Tot nu toe versla ik de grotere/main bosses de 2e dag
Andere leuke fight; een headless pwnen:
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
2Clay schreef op maandag 8 april 2019 @ 10:30:
* Clay is een heel eind verder,
Ik zie dat ik 1 gourd mis dan, ff goed zoeken nog...
Ik ben bij dezelfde boss aanbeland gisteren avond en heb een half uurtje met hem samen gehad. Heb z'n moveset wel door denk ik... nu maar wachten op die attempt die goed genoeg is. Vanavond met verse focus weer verder
[ Voor 31% gewijzigd door yinx84 op 08-04-2019 10:39 ]
@Clay Dat heb ik met sommige bosses. Zo heb ik nu nog een boss tegen gekomen die wel echt heeeeeeeeeeel erg lijkt op een eerdere boss. Enige probleem, 1 slice van hem en ik ben 55% van me lifebar kwijt en dat met vitality 18.
Ik ging dus maar andere kant op en daar kwam ik een monnik tegen. Daar maakte ik wat foutjes de eerste keer en 2de keer had ik haar ook neer. Inmiddels bijna 19 vitality. Maar dat moet wel lukken in deze area van de game denk ik.
@yinx84 dat klopt, maar op dat punt in de game kan je er maar max 9 hebben(ik heb net eentje gevonden in een area waar je alleen naar toe kan na die boss).
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Vrijdag Senpou Temple helemaal doorlopen, met een opmerkelijke baas in de vorm van Folding Screen Monkeys.
Gisteren Ashina Depths doorlopen. Snake Eyes was irritant, die heb ik maar lekker in de poison laten rondlopen.
Ik dacht het trouwens ook nog even op te kunnen nemen tegen die Headless daar, maar wordt steeds afgemaakt. Tot nu toe heb ik alleen de Headless in de Outskirts neer kunnen krijgen. Anders bewaar ik die allemaal wel voor het einde, want het farmen van Divine Confetti is vermoeiend.
Shikata ga nai.
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Hmm, ik ben nu bij diezelfde boss met 9, en weet vrij zeker dat de vendor bij de abandoned dungeon er nog één heeft die ik nog niet gekocht heb. Was sowieso om die vanavond te gaan kopen (moet nog ff 1800 bij elkaar farmen)... het enige wat ik me nu afvraag is of ik wel bij Emma kan komenye-roon schreef op maandag 8 april 2019 @ 10:40:
@yinx84 dat klopt, maar op dat punt in de game kan je er maar max 9 hebben(ik heb net eentje gevonden in een area waar je alleen naar toe kan na die boss).
edit: nvm... dat is een prayer bead
[ Voor 4% gewijzigd door yinx84 op 08-04-2019 10:52 ]
PSN gamertag: H3nk13024
Als je als een echte matador speelt word je vrijwel niet geraakt maar raast ie elke keer snel voorbij en kun jij hém dus ook niet raken.
Of hem een hoek in lokken, dan kun je ontwijken én uitdelen.
Vwb Butterfly:
Agressief zijn, dichtbij haar blijven en als ze in de lucht hangt een shuryken gooien om haar weer neer te krijgen. Als ze haar "A Call Beyond" ding doet in fase 2 rond blijven rennen of even schuilen achter een paal. Beste is om haar in fase 2 zodanig hard op haar donder te geven dat ze helemaal geen tijd heeft om haar vinger te knippen.
[ Voor 42% gewijzigd door Superkiwi op 08-04-2019 11:23 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Lady Butterfly moet je vol agressief spelen op haar posture, want op health gaat het te lang duren.
Shikata ga nai.
Die heb ik nog helemaal niet…..ik heb de werpsterren, vlammewerper en bijl. Hoe kom ik aan die firecrackers?Shinobi-vs-Gast schreef op maandag 8 april 2019 @ 11:33:
@VinnieV Firecrackers zijn handig bij de stier en zoveel mogelijk erachter blijven.
Lady Butterfly moet je vol agressief spelen op haar posture, want op health gaat het te lang duren.
PSN gamertag: H3nk13024
Of bij de merchant op de hoek bij de paardenbaas.
[ Voor 18% gewijzigd door Superkiwi op 08-04-2019 11:55 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Heerlijke game
Firecrackers! Heel veel firecrackers! Dat zorgt ervoor dat hij zijn AOE fire attack niet kan inzetten.runi215 schreef op maandag 8 april 2019 @ 11:56:
Dit weekendspoiler: bossverslagen en de game uitgespeeld. De eerste keer dat ik een souls game heb uitgespeeld. Voelt goed. Begonnen aan NG+ en voor deIsshin, the sword saintspoiler: spoilerbad ending gegaan. Nu tegen Emma en Isshin. Moet zeggen dat de laatste stage van Isshin toch nog best lastig is met al dat vuur.
Heerlijke game
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Goeie tip, ik zal het vanavond eens proberen. Die firecrackers zijn toch wel de beste prosthetic tool imouchiha tijntje schreef op maandag 8 april 2019 @ 12:48:
[...]
Firecrackers! Heel veel firecrackers! Dat zorgt ervoor dat hij zijn AOE fire attack niet kan inzetten.
This is the Way.
Confetti en poisonNoTimeRemains schreef op maandag 8 april 2019 @ 14:52:
kan iemand tips geven voor O'rin of the Water?
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Je kan op d'r hoofd springen en dan snel een deathblow doen. Dat scheelt weer een stage. Verder gewoon veel deflecten, dan moet het wel lukkenNoTimeRemains schreef op maandag 8 april 2019 @ 14:52:
kan iemand tips geven voor O'rin of the Water?
Kwam net met meer geluk dan wijsheid tot aan zijn tweede fase, daar ging het gruwelijk mis.
Ook weer zo'n typisch irritant From dingetje om tijdens een bossfight je lock-on kwijt te raken
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
De grootste vijand is altijd de cameradvdkiwi schreef op maandag 8 april 2019 @ 15:11:
Ook weer zo'n typisch irritant From dingetje om tijdens een bossfight je lock-on kwijt te raken
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Je laat het wel erg simpel klinken; ik heb er toch wel wat meer moeite mee.
*Hij is neer!
Video volgt
[ Voor 15% gewijzigd door Superkiwi op 08-04-2019 15:56 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Gefeliciteerd. Ik vond dat de minst leuke bossfight. Niet perse de lastigste, ik vond z'n 1e stage gewoon erg vervelend.dvdkiwi schreef op maandag 8 april 2019 @ 15:37:
Gelezen
Je laat het wel erg simpel klinken; ik heb er toch wel wat meer moeite mee.
*Hij is neer!
Video volgt
De tweede fase is wat het gevecht zo lang maakte:
[YouTube: Sekiro™: Shadows Die Twice | Guardian Ape | First playthrough]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Wat een irritant kutventje
Van geen dragonrot naar stage 5 dragonrot, enkel door het vele doodgaan op hem. Duurde echt veel te lang voordat ik hem dood had.
[ Voor 53% gewijzigd door Superkiwi op 08-04-2019 18:34 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Je kan hem gewoon het poison in baiten en dan gaat ie vanzelf dood.dvdkiwi schreef op maandag 8 april 2019 @ 18:09:
Snake Eyes is veel moeilijker dan Ape
Wat een irritant kutventje
Van geen dragonrot naar stage 5 dragonrot, enkel door het vele doodgaan op hem. Duurde echt veel te lang voordat ik hem dood had.
Deze dude dus:
[YouTube: Sekiro™: Shadows Die Twice | Snake Eyes Shirafuji | First playthrough]
Het is wel een zware dag vandaag met al die baasjes achter elkaar. Zometeen de kuil in waar ik al iets groots en wits zag krioelen
[ Voor 54% gewijzigd door Superkiwi op 08-04-2019 19:17 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
das een van de 2 snake eyes. wat een kut dingen.dvdkiwi schreef op maandag 8 april 2019 @ 18:47:
Ik bedoel die mini boss op die rots, net voordat je de brug over gaat waar al die gunners op je staan te wachten
This is the Way.
Paar attempts ervoor op èèn slag na dood, maar m'n concentratie faalde. Blij dat het toch nog gelukt is, want m'n focus ging bergafwaarts
Wat je hier ook kan doen,dvdkiwi schreef op maandag 8 april 2019 @ 18:47:
Ik bedoel die mini boss op die rots, net voordat je de brug over gaat waar al die gunners op je staan te wachten
Deze dude dus:
[YouTube: Sekiro™: Shadows Die Twice | Snake Eyes Shirafuji | First playthrough]
Het is wel een zware dag vandaag met al die baasjes achter elkaar. Zometeen de kuil in waar ik al iets groots en wits zag krioelen
Maar zoals jij het doet vind het ook heel dapper
* Clay is ook weer wat verder,
De resterende Headless' opgeveegd, maar ik mis er denk ik nog 1, want er zijn 5 sugars en ik heb nu 4 spiritfalls ... Wsl komt die dan later nog. Daarna verder gegaan met de main story,
En de volgende boss gehaald,
Van de corrupted monk's spirit staat nu trouwens een hele mooie stealth kill op reddit
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
dit spel maakt mij agressief, het veiligste is om het weer te verkopen..
[ Voor 12% gewijzigd door Farabi op 09-04-2019 09:25 ]
Ten opzichte van de vorige Fromsoftware games vind ik dat er juist veel checkpoints zijn en erg dicht op elkaarHamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 09:23:
wat een heerlijk spel is dit, maar waarom zo moeilijk!!. had liever dat ze het iets toegankelijker hadden gemaakt voor het gros. (ik weet dat wij niet de doelgroep zijn). ze konden op zn minst de checkpoints makkelijker maken.
dit spel maakt mij agressief, het veiligste is om het weer te verkopen..
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
ja, maar niet overal. ik ben verder niet bekend in deze genre.uchiha tijntje schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 09:34:
[...]
Ten opzichte van de vorige Fromsoftware games vind ik dat er juist veel checkpoints zijn en erg dicht op elkaar
En het spel is IMO een heel stuk toegankelijker geworden, in DS en BB was het nooit zo heel duidelijk waar je heen moest of wat je moest doen, mede dankzij de gesprekken met de NPC's is dit toch echt een heel stuk makkelijker geworden.uchiha tijntje schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 09:34:
[...]
Ten opzichte van de vorige Fromsoftware games vind ik dat er juist veel checkpoints zijn en erg dicht op elkaar
Daarnaast vind ik dat de bossfights ook makkelijker zijn, aangezien je niet altijd perfect hoeft te blokken om geen damage te krijgen.
Ik vind het zelf een positieve ontwikkeling :-)
Xbox Live Gamertag: Greyfox1987
Geen supervage items, tientallen hidden mechanics, veel meer vrijheid qua mobility, complexiteit van armor/weight/upgraden is er niet, je raakt niet al je XP kwijt als je eenmaal een skill point behaald hebt, direct fast travel, oefenen met Hanbei...greyfox1987 schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 10:12:
[...]
En het spel is IMO een heel stuk toegankelijker geworden, in DS en BB was het nooit zo heel duidelijk waar je heen moest of wat je moest doen, mede dankzij de gesprekken met de NPC's is dit toch echt een heel stuk makkelijker geworden.
Daarnaast vind ik dat de bossfights ook makkelijker zijn, aangezien je niet altijd perfect hoeft te blokken om geen damage te krijgen.
Ik vind het zelf een positieve ontwikkeling :-)
Kan nog wel ff doorgaan waarom Sekiro toegankelijker is dan DS. Ik vind het ook een positieve ontwikkeling. Idols staan vlakbij de bosses waardoor je snel achter elkaar attempts kan doen... zonder druk te hoeven maken dat je elke x attempts je armor moet repairen. De focus komt hierdoor echt te liggen op het leren van de boss. Daar word ik wel blij van!
kan je dit spel uitspelen door alleen de zwakkere tegenstanders uit te schakelen? kan je later terugkomen als je sterker bent en die uitschakelen?
[ Voor 76% gewijzigd door Farabi op 09-04-2019 10:37 ]
Op zich wel, maar een aantal bosses zijn uiteraard verplicht om het verhaal te kunnen afronden. Echter je hebt je er alleen jezelf mee, omdat een mini boss vaak een prayer bead laat vallen die je nodig hebt om je healthbar te vergroten. Als je ze overslaat kom je jezelf dus uiteindelijk tegen. Zeker als je sowieso al moeite hebt met het spel.Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 10:32:
even een vraagje, kan je sommige bosses skippen? die grote reuzen en de generaal in het begin hoef je niet dood te maken merkte ik ?
kan je dit spel uitspelen door alleen de zwakkere tegenstanders uit te schakelen?
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Er zijn een zooi mini-bosses en ook wat bosses die je kan skippen ja :-)Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 10:32:
even een vraagje, kan je sommige bosses skippen? die grote reuzen en de generaal in het begin hoef je niet dood te maken merkte ik ?
kan je dit spel uitspelen door alleen de zwakkere tegenstanders uit te schakelen?
Xbox Live Gamertag: Greyfox1987
hmm, dat dacht ik al. ik wil het eigenlijk nog steeds verder spelen, maar wil aan de ene kant niet geirriteerd raken. ik game namelijk voor de ontspanninguchiha tijntje schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 10:37:
[...]
Op zich wel, maar een aantal bosses zijn uiteraard verplicht om het verhaal te kunnen afronden. Echter je hebt je er alleen jezelf mee, omdat een mini boss vaak een prayer bead laat vallen die je nodig hebt om je healthbar te vergroten. Als je ze overslaat kom je jezelf dus uiteindelijk tegen. Zeker als je sowieso al moeite hebt met het spel.
Niet de beste keuze om dit spel voor je ontspanning te spelen.Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 10:39:
[...]
hmm, dat dacht ik al. ik wil het eigenlijk nog steeds verder spelen, maar wil aan de ene kant niet geirriteerd raken. ik game namelijk voor de ontspanning
Ik ben maar gestopt voor het te laat werd. Eens kijken hoe het mij vanavond afgaat.
Shikata ga nai.
Nee, als je een mini boss verlaat krijgt hij al z'n health terug.Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 11:16:
kan ik een mini-boss tot de helft van zijn gezondheidsbalkje verwonden en dan even snel opslaan, en weer vanaf dat punt doorgaan?
Nee, sterker nog, als je uit de aggro range van een boss loopt healt die weer helemaal, inc bolletjes.Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 11:16:
kan ik een mini-boss tot de helft van zijn gezondheidsbalkje verwonden en dan even snel opslaan, en weer vanaf dat punt doorgaan?
Vaak kan je van mini-bosses 1 life deathblowen middels stealth, maar de 2e moet je vaak echt vechten.
Grappig, ik vond fase 2 juist makkelijker.Shinobi-vs-Gast schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 11:16:
Vannacht heb ik Snake Eyes Shirafuji en Long-arm Gentipede Giraffe aan mijn katana geregen, alleen Guardian Ape bleek een horde te ver te zijn.Ik kom makkelijk door de eerste fase heen door afstand te houden en hem zijn springaanval te laten doen, maar in de tweede fase is het moeilijk om goede openingen te vinden.
Ik ben maar gestopt voor het te laat werd. Eens kijken hoe het mij vanavond afgaat.spoiler:Als je eenmaal kan duiken, vind je trouwens een hoop leuke items en prayer beads.
[ Voor 53% gewijzigd door Clay op 09-04-2019 11:49 ]
Instagram | Flickr | "Let my music become battle cries" - Frédéric Chopin
Haha, Nope. Maar veel minibosses kun je ook 1x stealthen. Dus dat scheelt al een hoop.Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 11:16:
kan ik een mini-boss tot de helft van zijn gezondheidsbalkje verwonden en dan even snel opslaan, en weer vanaf dat punt doorgaan?
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
[ Voor 38% gewijzigd door Farabi op 09-04-2019 11:48 ]
Volgens mij heb je hem dan niet doodHamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 11:47:
die ene generaal kawarada health telkens weer op nadat ik hem dood heb, doe ik iets fout of hoort dat zo? moet ik hem 2x doodmaken?
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.
Heeft hij twee bolletjes boven zijn healthbar?Hamazaki schreef op dinsdag 9 april 2019 @ 11:53:
[...]
dat balkje is helemaal leeg, maar health weer daarna op nadat ik mijn final kill heb gedaan?
Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.