Ik weet niet voor hoelang ik Nano en Vechain in m'n watchlist heb staan maar die doen echt al maanden niks anders dan sideways. Da's een beste accumulatie fase
@Verwijderd Heey man! Gaat lekker hoor, de laatste tijd eigenlijk niet meer getrade of actief bezig geweest. Had zoiets al eerder gepost dat ik er teveel geld in had zitten + teveel bezig was met dit wereldje en sindsdien toch stukje bij beetje lopen afkicken jonguh!
Laatste tijd zelfs niet eens gekeken naar de koersen of dit forum. Maar vandaag dacht ik, laat ik weer eens het
computertje aangooien en wat gooien in het topic.
Ben echt in hodl modus; btc/eth. 50/50. Niet ingewikkeld, geen lowcaps (helaas eigenlijk) want die moonen toch behoorlijk.
Begin zelf wel weer een stuk positiever te worden, komt misschien ook omdat ik weer fris en fruitig ben na een periode van weinig crypto. Vraag me wel af wanneer we iets gaan horen van dat Bakkt geval waar we heel 2018 onze hoop op hadden gevestigd.
Ben trouwens wel een beetje verbaasd over het feit dat Bitcoin sinds zijn val van 6 naar 3k nog niet echt een run omhoog heeft kunnen maken, telkens worden we afgewezen rond die 4.2k en dat vind ik toch behoorlijk matig gezien de enorme val. Je zou toch op z'n minst een retest van de 5k ofzo mogen zien. Dus dat maakt me dan ook wel weer een beetje bearish. Maarja zoals @
RaptorXS altijd zegt: geduld............ we zien 't wel.