Sorry, goed punt.barrymossel schreef op woensdag 17 juli 2024 @ 12:06:
[...]
Wil je iets vragen, of is dit gewoon een mededeling?
Fulli kun je gewoon opzeggen en dan betaal je natuurlijk geen kosten over 2 jaar.
Of het voor jou de moeite en het geld waar is voor die ene rit, moet je zelf beslissen...
Deels ter info, maar misschien bij jullie allemaal al bekend :-)
Zat zelf in de puzzel hoe alles werkt, welke verschillen en wat de voordelen zijn. Veel sites zijn vol lof, maar die verkopen ze dan ook.
Heb vandaag weer zitten oriënteren en heb een vraag, misschien kunnen jullie mij helpen.
Kan ik de Fulli met de huidige aanbieding over enkele maanden op een ander kenteken zetten? Zodat ik hem de komende jaren met mijn (schoon-)ouders kan delen?
Zelf gevonden info lijkt van wel;
Kan ik dezelfde badge voor twee voertuigen gebruiken?
Je Télépéage-aanbieding is onafhankelijk van je voertuig, tenzij de aanbieding die je hebt afgesloten vereiste dat je je kenteken registreerde toen je de aanbieding afsloot. Behalve in dit geval kunt u uw badge meenemen als u van auto wisselt. Je kunt een extra badgehouder voor een tweede voertuig aanvragen in de Fulli-boetiek of via je online klantenzone.
Als u regelmatig twee verschillende auto's gebruikt, aarzel dan niet om voor uw gemak een extra badge aan te vragen in de Fulli boetiek, via het contactformulier of via uw online klantenzone.