en
endechaos schreef op donderdag 25 juni 2020 @ 00:57:
Ik speel ook momenteel alleen Chinese armour is geweldig icm de stealth die het geeft. Echter ga ik wel een armor langzaam opbouwen voor bijvoorbeeld de extra strengh die je kan craften, soms mis is dat extraatje wel eens aangezien ik een hoarder bent.
Ik ben met Wastelanders terug naar FO76 gekomen en sinds dan pas voorbij level 40 gegaan. Daarna dus ook armor beginnen verzamelen en afweging aan het maken geweest met chinese suit. Vrij zeker dat je suit weinig of geen enkel voordeel biedt over een Stealth build met Unyielding armor.
Sinds de terugkeer heb ik ongeveer 60 uur er in zitten en heb ik een 4/5 Unyielding armor bij elkaar gekregen - ver van optimaal maar doet wel het Unyielding werk.
Door de stealth perks te maxen en de stealth van mijn 5de armor piece die Chameleon is heb ik bijna dezelfde invisibility mogelijkheden (enkel niet in PVP)
Ik kan rustig in elk gebouw in crouch blijven en niet opgemerkt worden, zelf al sta ik naast een vijand. Daarom dat ik ook een Deathclaw wapen gebruik voor unarmed in sneak.
Ik heb nu een Unarmed x Sniper build met Gatling minigun voor SBQ.
Wapens : Blodied Powerfist , Furious powerfist , Two Shot assault rifle , Instigating hunting rifle , Blodied Pipe gun rifle en een Blodied Gattling Minigun
Blodied + Unyielding is een leuke combinatie als je er wat perks voor dodge bij neemt.
Unarmed damage ligt rond de 1.3k en 3k crits , ranged damage voor pipe gun komt rond de 1k en 2k crits (en dat met cheap ammo) en men Bloedied Gattling doet rond de 300 en 600 crits per hit.
Behalve de SBQ (en gierig zijn op kogels dus voor unarmed gaan) is het gewoon VATS + schiet en alles valt neer.
Build is ver van klaar maar ik hoop op betere manieren om rerolls te krijgen dan de scrip en purveyor.
[
Voor 4% gewijzigd door
sleepwalkerbe op 25-06-2020 22:29
]