Ik geloof absoluut in de techniek die Ripple als commercieel bedrijf verkoopt. Echter moet je kritisch blijven kijken naar het praktisch nut en toegevoegde waarde van een token of coin, wat bij veel ICO's en crypto's soms ver te zoeken is.FaceDown schreef op dinsdag 6 februari 2018 @ 14:57:
[...]
Kap eens met dat trieste ge-FUD. Ze doen al tests met meerdere grote banken. Wat heeft het voor zin om een bepaalde coin af te zeiken. Uiteindelijk heeft het succes van elke coin een positieve uitwerking op alle andere coins en omgekeerd. Je schijt in je eigen achtertuin als je probeert FUD te verspreiden over coins die toevallig niet in jouw portfolio zitten.
Feit is dat de announcements steeds minder invloed hebben op de koers van XRP, en dat dus mensen toch een onderscheid maken tussen Ripple als bedrijf en de token XRP.